Üst Komşudan Su Kaçağı Var


Üst Komşudan Su Kaçağı, Üst Komşudan Su Akıyor, Üst Komşudan Su Damlıyor, Üst Komşudan Su Sızıyor, Komşudan Evden Su Geliyor.Sorunu İçin Firmamızı ayara bilirsiniz.

Üst Komşudan Su Kaçağı Var

Çok katlı binalarda çok sık karşılaşılabilen su tesisatı sorunlarından birisi de üst komşudan su kaçağı sorunudur. Yapılarda duvar içerisinde bulunan su tesisatında zaman içerisinde ortaya çıkan yıpranmaya bağlı olarak meydana gelen su kaçağı problemleri sadece sizin dairenizi etkilemeyebilir. Özellikle zeminde bulunan su tesisatında bir kaçak söz konusu olması durumunda alt komşunun dairesinin tavanından da etkili olur.

Üst Komşudan Su Kaçağı Var

Alt komşunun tavanında nem/ıslaklık, rutubet veya direkt olarak su akışına neden olabilir. Bu durumda alt komşunuzun dairesinde de çok ciddi sıkıntılara neden olabilir. Bu nedenle de meydana gelen su kaçağı sorununun en hızlı şekilde onarımının gerçekleştirilmesi gerekir.

Üst Komşudan Su Kaçağında Ne Yapılır ?

 Üst Komşudan Su Kaçağı

Böyle bir durum ile karşı karşıya kalınması durumunda mutlaka üst komşu ile iletişime geçilmeli ve su kaçağının onarımının gerçekleştirilmesinin sağlanması gerekir. Bu çerçevede de üst komşudan su kaçağı şikayeti söz konusu olduğunda profesyonel su tesisatı onarım hizmetlerinden destek alınmalıdır. Modern ekipmanlar kullanmakta olan profesyonel su tesisatı ustaları tarafından gerekli olan onarım işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Üst Komşudan Su Akıyor

 Üst Komşudan Su Kaçağı

Eğer üst komşunun, su kaçağı problemine ilişkin olarak herhangi bir müdahalede bulunmaması ve sorumluluk almaması durumunda şikayet etme hakkı doğmaktadır. Bu gibi durumlarda özellikle kentlerde çok yaygın olan toplu yerleşim merkezlerindeki mevcut site yönetimine şikayette bulunulması gerekir. Bununla birlikte evin sigortasının yaptırılması durumunda da çok fazla uğraşmadan mevcut su kaçağı sorunundan kurtulabilmek mümkündür.

Bir yorum ekleyin