Termal Kamerayla Su kaçağı Bulma


Termal Kamerayla Su kaçağı Bulma,Termal Kamerayla Su kaçağı Tamiri,Termal Kamerayla Su kaçağı Tespiti,Termal Kamerayla Su kaçağı Bulan Firma.

Termal Kamerayla Su kaçağı Bulma

Su kaçağı sorunları günümüzde heleki eski yapılar içerisinde sürekli olarak karşımıza çıkan bir problemdir. Zaman içerisinde bulundugumuz bina,daire ve ofislerde su tesisat boruları çürümekte ya da boruların eklem yerleri zamanla kendini bırakmatadır. Böyle bir durum sonrası su kaçaklarının meydana gelmesine yol açmaktadır.Dairenizde su kaçağı olup olmadığını nasıl anlayabilirim diye düşünüyorsanız duvarlarınız kontrol etmeniz yeterlidir.

Duvarlarda nemlenme ya da küflenme medyana gelimişse büyük ihtimal sizin ya da komşunuzun evinde su kaçağı sorunu vardır anlamına gelmektedir. Su kaçaklarının belirtileri içinde belli noktalarda su birikmesi oluyorsa, su faturasınızın haddinden fazla gelmesi, yerdeki parkelerin kabarması gibi durumlarda su kaçakğı sorunu oldugunu gösterir.

Termal Kamerayla Su kaçağı Tamiri

Termal Kamerayla Su kaçağı Bulma

Evinizde bu tarz belirtilerin bir ya da birkaçı var ise hiç vakit kaybetmeden bizimle mutlaka iletişime geçin. En kısa sürede ustalarımız bulundugunuz yere gelecek ve en iyi cihazlarla su kaçağı tespitini yapacaklardır.


Su kaçakları bulma firması olarak  termal kamera ile su kaçağı tespitini kırma yıkma gibi geleneksel yöntemler ile değil son teknolojik, bilgisayarlı sistemlerimizle yapmaktayız. Bu tarz bir çalışma ile evinizin daha fazla kirlenmesini önününe geçeçek,üstelik saatlerce süren kırma yıkma işlemini beklemek zorunda olmayacagınızda dolayı da büyük oranda zamandan tasarrufu saglamış olacaksınız. Hemen  su kaçağı tespiti  yaptırmak istiyorsanız şimdi firmamızı araya bilirsiniz.

Termal Kamerayla Su kaçağı Tespiti

Termal Kamerayla Su kaçağı Tespiti

Su kaçaklarına zamanında müdahale etmez iseniz, bu sorun giderek daha da büyür ve komşularınızla sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Öyle bir durumda ise masrafınız ikiye katlanır hem komşunuza verdiginiz zarar ödemek zorunda kalırsınız hemde kendi dairenizin masraflarını.

İstanbul içinde tüm bölgelerine acil servis hizmeti veren Ygn su kaçağı firmamız sadece  termal kamera  değil , akustik dinleme cihazı , pimaş içi gözlem kamerası ve elektronik test pomapası gibi cihazlarla hizmet vermekteyiz.

Bir yorum ekleyin