Su Kaçakları Bulma

Su Kaçakları Bulma

Son teknolojik makinalarla, ile kırıp dökmeden su kaçağı bulan Ygn Tesisat Firması ile tanışın. İşinde profesyonel ve yılların deneyim ve tecrübesi olan işinde uzaman çalışan ustalarımız ile su kaçağı tespiti işlemlerinde, en yararlı hizmeti verebilmek için en yeni cihazlarla görüntüleme işelemi yapıyoruz.Binanıza geliyor kırıp yıkmadan su kaçağını buluyor ve tamir ediyoruz. Tamirat işleri için en iyi malzemeyi seçiyor,profesyonel olarak işlemleri gerçekleştiriyoruz. Ygn Tesisat Firması, bünyesinde en yeni teknoloji cihazları bulundurmakta ve teknolojiyi yakından takip etmektedir. En önemli hizmetimiz su kaçaklarını, evinize zarar vermeden bulma ve en az maliyet ve hasarla tamir etmektir.

Su Kaçakları Bulma
Su Kaçakları Bulma

Binanızın herhangi bir yerinde ,tesisatınızın hasarlı oldugunu düşünüyorsanız size gösterecek olduğumuz adımları takip ederek tesisatınız da ki su kaçağından emin olabilirsiniz. Su kaçağının binanızda ki soğuk su borularından kaynaklandığını düşünüyorsanız öncelikle yapmanız gereken su vanasını kapatmak ve 1 saat kadar beklemek olacaktır. Çoğu zaman su kaçağı bir alt katın tavanından su damlacıkları olarak görülmektedir.Vana kapandıktan sonrada hala damlamaya devam ediyorsa durumun sıcak su borularından kaynaklandığı söylenebiliriz. Firma çalışanlarımız gelip kameralı cihazlar kullanarak su kaçağını noktasal olarak buluyor ve müdahale ediyoruz.

Eger kendi tavanınızda oluşan su damlamaları varsa sorun üst katta ki komşunuzun su tesisatından olabilir,komşunuz durumun kendisinden kaynaklanmadığını sylüyor ve iddia ediyorsa yapılması gerekenleri size tarif edelim. Böyle durumlarda su kaçağı tespiti ekiplerimiz arayıp hızlıca yardım ala bilirsiniz.

Su kaçağının yerini tespit edemediğiniz sürece çok degişik problemlerle karşılaşırsınız.Su kaçağı komşularınıza zarar vereceği için onlarla aranızda tartışmaların çıkması muhtemeldir. Bu durum sizi ciddi derecede yıpratacak bir hal alabilir.Bu gibi durumlarda çıkmaza düşmemek için profesyonel yardım almanız sizin acınızdan çok faydalı olacaktır.Kırmadan su kaçağı bulma hizmeti veren Ygn Su Tesisat Firmasını istediğiniz gün ve saatde arayıp ekiplerimizden su kaçağı bulma konusunda yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

TEPEYE DÖN Call Now ButtonHEMEN ŞİMDİ ARA ( TIKLA )