Su Kaçak Tespiti Ustaları

Su ne kadarağı bulmak için öncelikle son sistem su ne kadarağı tespiti cihazına gerek kalmıştır. Bu cihazlar olmadan nok atışı su kaçak tespiti yapmak nerede ise imkansızdır ..

Su kaçak bulma cihazları

Bina ve dairemizde oluşan su tesisat kaçağı bazı zamanlarda harbiden çok can sıkıcı olmaktadır.Dairenizde su ne kadarağı var ise ve nasıl nereden çıkıyor bu su gibi çoğu soru aklınızda kalıyor fakat teknoloji sizi bu konuda yardımsız bırakmıyor…!

Yüksek frekanslı ses yükseltme cihazları ile çalışan aletler suyun nereden kaçtıgını dinleyerek tespit etmemize olanak veriyor.

Firmamız son nesil ekipmanlarla su ne kadarağı tespiti yapmakta ve güvence vermektedir bizi arayarak şirket çalışanlarımızdan,bu konu hakkındaki yardım alabilirsiniz.

Su Kaçak Tespiti Ustaları

Istanbul su kaçak firması

Bu son sistem ekipmanlarla oldukça müessir ve kati sonuç alınmaktadır.Asıl dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan bir mevzu var. öyleki cihazlardan alarak hiçbir bilgi ve tecrube sahibi olmadıkları şekilde bu sektörde boy yayınlayan ve müşterileri madur eden işi ben yaparım deyip işten anlamış olmayan ustalara dikkat etmelisiniz.

Ustayım diye almış cihazları ama kullanımını bilmiyor.Hem kendini rezil ediyor hemde siz müşterileri.Firmamız ortalama 15 yıldır su tesisat sektöründe bilinçli ve kaliteli hizmet vermekte.Sizde başınız ağrımasın istiyorsanız bizden yardımcı alabilirsiniz.

Su kaçağı tespiti

Yüksek su basınç cihazları kullanarak ve robotla kameralı tespit yaparak kirli su gideri açma hizmetini sağlıyoruz.

Su ne kadarağı tespiti için, kontrol pompası adını verdiğimiz tazyiklı su ile kontrol yapılır.şebeke sularının 2 katı 3 katı su basıncı göndererek öncelikle tesisatda kaçak olup olmadığı anlaşılır.Iski şebeke suyu 4 bar basınç ile gelmektedir, hepimiz su tesisatına 10-12 bar arası basınç uygulamaktayız.Ne olursa olsun diyeceksiniz ki, bu basınç su döşemına zarar vermez mi ? Vermez çünkü plastik borular 32 bar a kadar sorun çıkarmamaktadır, musluğu açtığınızda gelen basınç 8 de 1 i dir.Test pompasında yani verdiğimiz 10-12 barlık tazyikta inme var ise su ne kadarağı oldugunu söylemektedir.

Dinleme yöntemi ile su ne kadarağı tespit edilir.Su kaçaklarının çıkardığı ses vardır,fakat basit rahat duyulmaz. Bunun için ses yükseltici sistemler ile en derindeki su kaçağı bulunur.

Dinleme cihazı ile bulunumadıysa termal kamera ekipmanı devreye sokulur.Termal kamera ısıya duyarlı bir sistemdir,su borular ısıtılır sıcak su ile. Bundan sonraki işlem su tesisatının geçtiği yeri takip edip kaçağın olduğu yerdeki su birikintisine bakılırsa kaçak tespit edilir..!

Su kaçağının tespiti yapılmış olduktan sonra.1 fayans kırılır ve döşemın tamiri yapılıp yapılmamasına bakılır.Eger yapılamazsa, etrafındaki 1 veya 2 fayans daha kırılarak su kason zamanların onarım işlemi tamamlanır .

Su Kaçağı

Robotlu su kaçağı tamiri

Lağım ve benzeri kanal tıkanmalarda makine kullanmaktayız. Hattın temizlenmesinde doğrudan atığa müdahale ve plastiği, betonu kırma olmadan tamir etkmekteyiz, sertleşmiş veya çamurumsu kıvamdaki lağım nesnelerini delebilecek, görüntü alabilecek saysıcaklıkz çalışma seklimiz mevcuttur ve garanti vererek çalışma hizmeti saglıyoruz…!

Robotlu su tesisat firması olarak, bina içi döşem borusundaki suyun evin her yerini ıslatması ve parkelerin ıslaklık sebebi ile kabarması, yumuşaması benzer biçimde durumlarda su ne kadarağı tespiti için bizi aramanızı öneririz. Böylelikle hem işleriniz daha hızlı yürür hemde daha sorunsuz hizmet almış olmuş olursunuz.

Ygn su tesisat döşeme firması, ülkemize ilk bu teknolojiyi tanıştıran,tecrübesiyle kırmadan yeni cihazlarla su kason zamanlarını noktasal olarak tespit eden,garantili çalışma hizmeti veren söktöründe sayılı firmlar arasındadır.

Istanbul içinde kırmadan su ne kadarağı tespiti hizmeti veren, iyi bir firma bulmanın sıkıntılığu ve son aşama gelişmiş ekipmanlarla çözüm ürenten şirket bulmak son aşama zor olsa gerek.

Su ne kadarağı her insanın karşılaşacağı sorunlardan biridir.

Su Kaçak Tespiti Ustaları

Kırmadan su kaçağı ustası

Ygn su tesisat olarak kırmadan su ne kadarağı bulma tamirini çok kısa bir sürede yapıyoruz.Duvar ve fayanslara hiç bir zarar vermeden sorunlu bölgeyi onarım ediyoruz. En iyi cihazlarımızla su kaçaklarının nerede olduğunu bulup,kısa vakit içinde sorunu çözüyoruz.

Işi bilmeyen su döşemçıları ellerinde hiçbir aygıt olmadan bina içini kırıp-dökerek su kaçağını tespit etmeye çalışıyorlar. Kırmadan su kaçağı tamiri cihazları sayesinde ve devalama yöntemi ile bu eski kafalı çalışma yönteminin aslabirine gerek kalmadı.Gereksiz yere sizlere vakit kaybettiren ustalardan uzak durum..

Eski döşemiş su borularından kurtulun…

Eski su boruları uzun süreli olmasından dolayı küflenip paslanmaktadır.Bina yaşlandıkca su döşem boruları da hem de yaşlanacaktır ve yıpranacaktır. Su borularını degiştirmek,eskisikadar zahmetli ve zor degildir.

Su sızıntısı tamiri

Istanbul arasında su sızıntısı bulma konusunda uzman bir servis arıyorsanız doğru yerdesiniz.Su sızıntısı tespiti hizmetimiz kısa süren bir işlemdir.Su ne kadarağı oluşan bölge su sızıntısı bulma cihazlarımız ile noktasal olarak tespit eder su sızıntısı tamirini yaparız.

Su kaçağı bulma

Istanbul içi başta olmak üzere her semtine hizmet götürmekteyiz. Su kaçakları başlı başına bir problem olmakla beraber yapmış olduracağınız işlemlerde ekstradan da dolaylı yoldan masraf çıkartmak isinize gelmeyecektir. Su ne kadarağı su tesisatların oldugu her yerde oluşa bilmektedir.

Su ne kadarağı bulma işlemi eskiye gore çok basitleşmiş bir sistemle ve çabuk bir şekilde buluna bilmektedir.

Eski sistem çalışma şekillerinde su kaçağı tespiti için duvarlar veya borular kırılıyordu. Artık ithal olarak gelen cihazlar sayesinde kırma ve yıkma vakalarına girilmiyor ve insanlar mağdur edilmiyorlar.

Kırmadan yapılan su kaçağı bulma işlemi müsterilerin en fazla tercih ettigi yöntemdir.

Yaptığımız çalışmlar kısaca şunlardır : musluk tamiri, petek temizleme, lavabo tıkanıklığı açma, hela tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma, pis su kaçakları tespiti, temiz su kaçakları tespiti, kanalizasyon açma,logar açma gibi çalışmalarımız mevcuttur.

Kırmayarak meydana getirilen bu biçim çalışmalar çok kısa bir sürede bitmekte ve hızlı bir şekilde tespiti ve tamiri yapılabilmektedir. 7/24 firmamızdan arzu ettiğiniz güne ve saate buluşma alabilirsiniz.

Su ne kadarağı çogunlukla eski ve yaşlanmış evlerde meydana gelmektedir.Su borularının zaman içinde paslanma sorunları su kaçaklarını meydana getire bilmektedir.Bu şeklinde durumlarda su döşem sisteminin topyekün degiştirlmesi ve yeni su boruların takılması icap eder.Eger yeni bir binada ikamet ediyorsanız ve su kaçağı problemi yaşıyorsanız ozaman bina içindeki su borularının ya döşenişi sırasında yada kalitesiz araç-gereç kullanılmasından dolayı su kaçak problemi yaşamaktanız.Bu gibi bir durumda mutlka ustalaşmış bir firmadan su tesisat sisteminizi kontural etmesini isteye bilirsiniz.Bu sizin büyük faydaınıza olacaktır.

Su Kaçak Tespiti Ustası

Su sızıntısı tamir etme

Su ne kadarağı bulma eskiden çok meşaketli ve pahalı bir iş olsa da artık öyle değil.Ygn su döşem firması,uygar teknikleri yardımıyla kırmadan yıkmadan su kaçak tespitini minimum maliyetle onarım ediyor.Banyodan, tavanınızdan suların aktıgını, mutfak ve banyo duvarlarınızda sararmalar nemlenme ve kabarmalar oldugunu gözlemliyorsanız. Bunlar ya sizden yada üst komşunuzdan kaynaklanan bir su ne kadarağı sorunu olduğunun bildirmektedir.

Banyo ve tavandan su damlaması dışındaki diğer belirtiler, sıkıntı çıkana kadar anlaşılması güçtür. üst kısımda belirttigimiz sorunlardan biriyle karşılaştıysanız derhal işinde uzman bir firmadan yardım alın. Ygn su döşem kullandığı modern çalışma sistemi ile, su kaçağı arızalarını çok kısa sürede çözer.

öyleki istanbul şeklinde efsunk şehirlerde güvenilir ve işi uzmanı bir şirket bulmak oldukça zordur. Ygn su döşem istanbul’un tüm ilçe ve mahallerine verdiği hizmetle bilinmekte ve kullandığı çağdaş çihazlar ve işinde uzman kadrosu ile oldukca güçlü referanslara sahiptir.

Su Kaçak Tespiti kırmadan

Kırmadan su kaçak tamiri

Ev,ofis,bina ve iş yerlerinde sıklıkla rastladıgımız problemlerden bir tanesi de su kaçağıdır. Duvarlarda nemlenme ,zeminde küflenme, ıslaklık ve renk değişimi belirtisi görüyorsanız, su faturanız bundan önceki ay nazaran bir artış gözlemliyorsanız, sizinde başınız su tesisat sistemi ile dertte anlama gelir. Su kaçağı tamiri geçmiş dönemlerde uzun ve sıkıcı bir tamirat sürecine işaret etse de,şimdiki zamanda çağdaş cihazlar yardımıyla kırmadan su ne kadarağı tespiti yapmak olası. üstelik bu cihazlar sayesinde tespit dönemi de oldukça hız kazanmış durumda.

Evde su kaçağı mı var ?

Aslında su ne kadarağı tespiti etmenin en rahat yolu, su sayacını kontrol etmekten geçmektedir. şayet musluk ve vanalar kapanmış olduğunda, su sayacı dönmeye devam ediyorsa, bu konum su ne kadarağı sorunu ile yüz yüze kalmış olduğunıza işaret eder. Peki, böyle bir durumda ne yapmalısınız?

Kırmadan su kaçağı tespiti için ustalaşmış firmadan yardım alın!

Eğer eski yöntemlerle su ne kadarağı tespiti yaptıracaksanız, efsunk bir ihtimalle uzun bir zaman hela, banyo veya mutfağınızı iptal etmek zorunda olacaksınız. Aynı şekilde tespit işleminin yapılacagı yerde sağlam olan fayansların, parkelerin ve su tesisatının da zarar görmesi oldukca olası. Tamirat işlemi uzun vakit alacagında, yüklü bir fatura ile karşı karışya kalırsanızda şaşırmayın.Tüm bu süreci yukarıda belirttiğimiz gibi sorunlu bir şekilde dercetmek istemiyorsanız yapmanız gereken işinde profesyonel bir ekiple temasa geçmek sizin faydanıza olacaktır.. Kırmadan su kaçağı tamiri icra eden ve en az hasarla arızalı su döşemını tamir eden uzman bir takım size hem vakit bununla beraber maddi yönden tutum sağlayacaktır.

Kırmadan su kaçağı tamiri için hangi yöntemler izlenir ?

Elektromanyetik anfi cihazı, elektromanyetik su döşemı tespiti cihazı, elektro akustik dinleme makinası, termal kamera son yıllarda kırmadan su kaçağı tamiri için yararlanılan en müessir cihazlardır.

Bu ve bunun şeklinde teknolojik cihazlarla gelen uzman bir takım, su kason zamanlarının yerini net olarak tespit edebilmektedir.

Işin en zor kısmı olan tespit aşaması, kırma işlemi olmadan yapıla bilmektedir. Bununla birlikte tamirat için kırılması ihtiyaç duyulan yerinde net olarak tespit edilmesi, tamirat ve onarım aşamalarının çok hızlı gerçekleşmesini sağlamaktadır.

özellikle bu modern makinalar yardımıyla yerin beton, tugla , seramik veya parke olması ayrım etmeksizin bütün yer ve zeminlerde kolayca su kaçağı bulma ve tamiratı yapılabilir.

Su Kaçak Tespiti

Ygn su tesisat ile su kaçağı tamiri dert olmaktan çıktı !

Evlerinizde veya işyerlerinizde su kaçağı gibi acele aksiyon alınması gereken bir sorunla karşı karşıyaysanız yapmanız gereken tek şey sorunun çözümü için ygn su tesisata ulaşmak faydaınıza olacaktır. 2006 yılından beri asistanssu tesisat sektöründe hizmet veren bir şirket olarak hizmetlerimizin tümü güvence kapsamındadır..! Bulundugunuz binaya hızlı bir halde gelen uzman ekiplerimiz, kırmadan su ne kadarağı bulma yöntemini uygulayarak dairenizi tam da hayal ettiğiniz benzer biçimde hiç bir yere hasar vermeden tertemiz bir halde size teslim eder.

Sizde evinizde hasarsız bir çalışma olsun istiyorsanız mutlaka uzman ekiplerimizden kırmadan su ne kadarağı tespiti için yardım almalsıcaklıknız.Firma çalışanlarımız eğitimli olup bu işte uzmanlaşmış tercübeli kadrolardan oluşmaktadır.Su kaçak tespiti konusunda yıllardır deneyim kazanmış işinde uzmanlaşmış kişilerdir.Firma çalışanlarımız hertarz su döşem sistemini tanımakta ve bilmektedir.