SU KAÇAĞI VE TAMİRİ


Su Kaçağı ve Tamiri

Evde,binada,ofiste veya işyerinizde su kaçağı sorunumu var , tamir yapmak istiyorsunuz ama su kaçağı nerde yerini bir türlü tespit edemiyormusunuz ? Çok can sıkıcı bir durum.Bitaraftanda çaresizce heryerin kırılıp yıkılacagını bütün işlerin alak bullak oldugunumu düşünüyorsunuz ?

Hiç düşünmeyin Ygn tesisat bu sorunları sizin yerine hemen haleder üstelik kırma ve yıkma işleri olmadan… !Firmamız en iyi en yeni cihazlarla sizlere hizmet etmekten menmuniyet duyar.Su tesisat dileme cihazları,kızıl ötesi kameralı ekipmanlar,su kaçak durdurucu ilaçlarla emrinizde.

Su kaçağı ve tamiri,Su kaçağı cihazı ile yapılan su kaçak bulma, su sızıntısı tespiti çalışmalarında elimizdeki ekipmanlarla sıfır hata ile su kaçağı tamiri işlerinizi kolayca halediyoruz.

Su Kaçağı ve Tamiri

Su Kaçağı ve Tamiri

Eski veya yeni bina olması su tesisat borularında sorun teskil etmeyecek anlamına gelmez.Yeni yapılmış binalarda da su tesisat sistemleri arıza yapabilir ve su kaçakları oluştura bilirler.Bunun bir çok nedeni vardır.

Ygn tesisat su kaçağı ve tamiri konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir kadroya sahip ustalardan oluşmaktadır.İstanbul içinde tüm mahalle ve semtlere hizmet vermektedir.Kırmadan su kaçağı tamiri yaptırmak için firmamızı arayıp işlemlerinizi daha paratik bir yolla çöze bilirsiniz.

Bir yorum ekleyin