Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası


Su kaçağı Anadolu Yakası,Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası,Su kaçağı tamiri Anadolu Yakası,Su kaçağı ustası Anadolu Yakası,Su kaçağı servisi Anadolu Yakası,Firması.

Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası

İstanbul’da yerleşimin yüksek seviyelerde olduğu Anadolu Yakası’ nda hem yeni hem de eski binaların sayısı oldukça yüksektir. Çok katlı yapılaşmaların çok yoğun olduğu Anadolu Yakası’ nda binalarda ve diğer yapılarda su kaçağı sorunları çok sık olarak görülebilmektedir. Pek çok farklı etkene bağlı olarak ortaya çıkan su kaçağı sorunlarının tespitinde günümüzde modern sistemler kullanılıyor. Böylelikle herhangi bir fayans ve duvar kırma, dökme işlemine gerek olmadan, su kaçağının tesisattaki tam noktası belirlenebiliyor. Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası genelinde profesyonel standartlarda, modern sistemler yardımıyla gerçekleştiriliyor.

Su kaçağı servisi Anadolu Yakası

Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası

Anadolu Yakası Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Anadolu Yakası’ndaki eski veya yeni binalarda uygulanan su tesisatlarında ortaya çıkan kaçakların tespiti ve onarımı için profesyonel su tesisatı servis hizmetleri bulunuyor. Profesyonel su kaçağı tespiti Anadolu Yakası hizmetleri kapsamında boru içi kamera sistemleri, termal kameralar, özel dinleme cihazları ve robotik sistemler kullanılıyor. Bu şekilde kırma işlemine gerek olmadan etkin biçimde duvar veya zeminde bulunan su tesisatındaki kaçak tam olarak yeri belirlenebiliyor.

Su kaçağı tamiri Anadolu Yakası

Su kaçağı servisi Anadolu Yakası

Üstelik yeri belirlenen su kaçaklarında, kaçak boyutlarına göre göre değişken müdahaleler ile hızlı ve ekonomik bir onarım sağlanabiliyor. Tespit edilen kaçağın boyutuna göre, kaçak noktasından küçük bir delik açılarak veya tesisat içerisinden sızıntı/kaçak noktasının kapatılabilmesi mümkündür. Bu şekilde hem hafriyat pisliği ve maliyetli oluşturmadan hem de son derece süratli şekilde su kaçağı onarımı sağlanabiliyor.

Bir yorum ekleyin