Su Kaçağı Tespitcisi

Ygn su kaçağı bulma servisi , yapınız artık kırılmayacak bir sızıntı için evinizi kırıp dökmeyecek komple tesisat değitirmek zorunda olmayacaksınız . Su kaçakları genelde alt komşuya damlama ve kabartılar şeklinde belirmektedir. Sudan oluşan bu sorunlara karşı,teknolojik yeni çihazlarla yanınızdayız . Son sistem boru görüntüleme kameraları sayesinde artık sorunlu bölgeyi bulmak çok daha basit olmaktadır. Eskiden olsa bina içi kırılır,onlarca fayans gittikten sonra komple bir tadilat süreci başlarıdı.Su kaçağı tespiti çalışanlarımız sizleri bu sorundan kurtarır garantili bir şekilde hizmet veririz .

İstanbulda içinde 10 servis arabası 6 şube ile en geniş hizmet alanına sahip su tesisat kaçağı bulma firmasıyız. Hiçbir zaman dışardan taşeron veya aracı firma kullanmayız kendi işimizi bilinçli ustalarımızla kendimiz yapar ve yaptığımız çalışmalara 2 yıl garanti veririz. Alt kısımda firmamızın telefonları yer bulunmaktadır.

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su Kaçağı Tespitcisi

Ev içindeki su kaçağının belirtileri şu şekilde gözlemlenmektedir ; tavanın sararması , küflenmesi , pis koku ve su damlalarının biririnki halinde görünmesi en çok rastladığımız belirtilerdir. Sizinde dairenizde su tesisatı kaçağı belirtileri varsa firmam çalışanlarımızı aramanız ve randevu almanız gerekmektedir . Yeriniz nerde olursa olsun İstanbul’da su kaçağı tespiti çalışması yapan firmamız her zaman yakınınızdadır.Su Tesisat kaçağı çalışması yaptırmak istiyorsanız bizi aşağıdaki telofon numaralardan ulaşa bilirsiniz. İstanbul içinde 10 servis noktamız mevcuttur.

Servis ekiplerimiz ilk işlem olarak şebeke suyunu kontrol ederler, su sızma testi uygular eğer bir sorun var ise akustik dinleme cihazı ile sorunlu bölgeyi tek fayansta tespit eder ve onarımlarını sadece o bölüm içinde yaparlar. Eger sorun yok ise pimaş içi görüntüleme kamera sistemini devreye sokar, gider içleri , lavabo , küvet ve ana giderleri detaylı şekilde kontrol ederler .Bir sonraki çalışma ise sıcak su ve izolasyon kaçağı için termal görüntüleme kamerası ile bulma yöntemidir.Anlayacagınız sorunu tespit etmek adına tüm su tesisat cihazlarını kullanmaktayız ve bu cihazları kullanmak üzere eğitim almış ustalarımız sizlere sorunsuz hizmet vereceklerdir.

SU KAÇAĞI BULMA

Su Kaçağı Tespitcisi

Su kaçağı tespiti yaptıracağınız fimaların su kaçak tamiri fiyatından ziyade, hangi yöntemleri kullandığı ,garantili hizmet verip vermediği ve sektörde deneyime sahip olup olmadıgına bakmalısınız.Ayrıca kırmadan su kaçağı bulma çalışmaları yapıp yapmadıgını mutlaka sormalısınız.Kulandıgı ekipmaların neler olup olmadıgını sormalı onlardan teknip bilgileri almalısınız.Kötü ve eski yöntem çalışan bir firmaya denk gelirseniz işleriniz çok aksaya bilir ve büyük masraflar yapmak zorunda kala bilirsiniz.

İstanbul içinde en ucuz su kaçağı bulma fiyatı veren servis hizmetini birtek biz sunuyoruz ve tam detaylı kontrol yapıyoruz. Temiz su tesisat kaçağı tespiti , kirli su tesisat kaçağı kameralı kaçak tespiti için bizi ulaşa bilirsiniz.Servis ekiplerimiz en ucuz fiyata su kaçağı bulma işlemini tüm İstanbula aynı üçret üzerinden yapmaktadır. En ucuz su kaçağı bulma firması için telefonlarımızdan bizimle irtibat kura bilirsiniz.

Su kaçağı hakkında bilgisi olmayan daire sahipleri için su kaçağı belirtilerini maddeler haline aşağıda yazdık,daha geniş bilgi için firmamızı araya bilirsiniz.

1: Ev içinde su kullanımı yapmayın musluk ve sifon dolum vanalarını mutlaka kapatın.Su saatini kontrol edin, biraz bekledikten sonra gidip tekrar kontrol edin eğer rakamlarda bir değişiklik olduysa evde temiz su tesisatı su kaçağı yapıyor demektir.

2: Ede ara ara gelen sızıntılar var ise bu kirli su kaçağına işarettir,ancak bazı durumlarda iskinin ve binanın durumuna göre ufak bir yırtıktan bar yükselince su kaçakları meydana gelir bu iyi tespit etmek gerekir.

3: Kombi suyunda azalmalar meydana geliyor ise kendi evinizin duvarında 1 metreyi geçmeyen kabartılar ve karartılar var ise kalorifer sisteminden kaynaklı ufak bir kaçak var demektir . Firmamız böyle durumlarda su kaçağı arama yöntemi çalışması yapa bilir , kimyasal ilaç ile su kaçağını tıkama yöntemini de yapa bilir .Eger su tesisat sistemi kimyasal ilaç ile kapanırsa hiç bir yer kırılmaz,size ek masraf çıkmayacak garantili bir çalışma yöntemidir .

4: Bulundugunuz binada,sadece kullanım halindeyken sızmalar oluyor ise ,pis su kaçakları olama ihtimalini çok yüksektir .

Sitemizdeki bu yazıyı okuyan müsteriler kendilerini diğer müşterilerden daha şanslı saymalıdır. Yani böyle bir teknolojiden habersiz olan bir müsteri, eski usul çalaışan tesisatçıların Maalesef kurbanı olmaktadır, kompile kırma ve yıkma yapıldıktan sonra yeni tesisat yenileme ücretlerine birde duvar,fayans ve parke tamiri ücreti eklenince hem maddi hemde manevi bir zarar içinde olmaktan ne yazıkki kurtulayamayacaklar.