Su Kaçağı Tespit Hizmetleri

Su Kaçağı Tespiti, Ygn Su Tesisat Çözümleri, su kaçağı tespiti,su kaçağı tamiri işinde 12 yıllık deneyime sahip Profesyonel ekiplerle daire,konut,işyeri,fabrika,okul,bina gibi yerledeki her türlü su tesisat hattına cihazla su kaçağı tespit  imkanı sunan su tesisatçısı firmamız Kanalizasyon boruları, tahliye,sıhhi tesisat yada ısıtma ve bunların tümünü yerde veya duvarda bir açılma vey su kaçağı oluşmasıda, büyümeden profesyonel ekiplerle müdahale ediyoruz.

Su Kaçağı Tespit Hizmetleri
Su Kaçağı Tespit Hizmetleri

Bu şekil yöntemler,tamir alanını tam olarak tespitleyerek onarım masrafını en aza indirerek,mümkün olan en ucuz fiyatlara kırmadan maliyetleri en düşük seviyede tutarak bütcenizi yormadan hizmet veriyoruz.Su kaçağı tamir süreci ev içinde başladığından,ustalarımız noktasal su kaçağı tespit işlemi yaparak en uygun fiyatlara su tesisat kaçağı tamiri uygulamalı olarak yapıcaktır.

Not : Çalışma işlemi sırasında, yapılacak işler hakkında önceden bir tahmin yürüte bilir ve sigorta acentesi firmanıza müdahale etmek için gönderilecek fatura hazırlaya bilir.

SU KAÇAKLARI VE BELİRTİLERİ

Birgün bina,daire,ofis ve evinize gelen su faturasının oldukça yüksek olduğunu görüp şaşıra bilirsiniz. Su kaçakları yüzünden su faturası azar azar artsada farkına varmamış olabilirsiniz.Öyleki ki aşağıda belirtecegimiz su kaçakları belirtilerine dikkat etmiş olsaydınız boş yere yüklü fatura ödemek zorunda olmayacaktınız.

İlk olarak su kaçağı belirtisine deyinip ardından su kaçakları ile karşı karşıya kaldığınız durumlarda ne yapmanız gerektiğini belirtelim.

1: Fayans aralarındaki derz boşluklarında sararma olmuşsa

2: Duvar yüzeylerinde kabarma oluşmusa

3: Musluklar kapalı oldugu halde su saatiniz hala dönüyorsa

4: Bina ve dairenize yüksek gelen su faturası varsa

 Su Kaçağı Tespit Hizmetleri

Görüldüğü üzere su kaçaklarının birçok belirtisi vardır.Tüm vana ve musluklar kapalı oldugu halde su saatim hala dönüyor diyorsanız,mutlaka su kaçağı tespiti yaptırmanızda fayda olacaktır.Yüksek gelen su faturaları su kaçağı belirtilerinin başında gelmektedir.Oturdugunuz dairenin tavan kısmında oluşan sararmalar,lekeler üst katta su tesisat kaçağı probleminin belirtisidir. Daire duvarında kabarma meydana geliyor ve bu kabarmalar aşağı kısımda kalıyorsa,dairenizde su kaçağı arama çalışması yapılması mutlaka gerekmektedir.

Isıtma sisteminde su kaçağı var ise kombi devamlı ateşleme yaparak suyu ısıtır.Kombideki su barı sürekli azalıyorsa kalorifer tesisat sisteminde kaçak olduğunu belirtir.Kombiye baglı kalorifer tesisatında ki su kaçağı onarımıteknolojik ekipmanlarla ve kaçak bulma kimyasalları sayesinde kısa sürede tamiri yapıla bilmektedir.

NEDEN HIZLI ŞEKİLDE SU KAÇAK TESPİT YAPMALIYIZ ?

Su tesisatında oluşan kaçaklara hemen müdahale etmek sizin ve komşularınızın faydasına olacaktır.Yapılacak erken müdahale sizleri büyük zararlardan kurtaracak ve su tesisat hattını yenileme çalışması yapmadan çok az bir hasarla evinizde tadilat işleri çıkartmadan, önlem almış olacaksınız.Böyle hızlı bir müdahale sizleri büyük masraflardan kurtarmış olacaktır.

 Su Kaçağı Tespit Hizmetleri

Su Kaçağı Tespiti Hizmeti Almak İçin Nereler Dikkat Etmeliyim ?

Ygn su tesisat firması su kaçağı bulma konusunda yılların verdiği bir deneyime sahiptir.

Firmamız su tesisat sektöründe gelişen teknolojileri çok yakından takip eder ve günün getirdiği imkanlara hemen ayak uydur ve geliştirirlen tesisat cihazlarını firma bünyesine hemen katar.

Su kaçağı tespitleri yaptıracagınız zaman mutlaka bu işde uzman olmuş bir firmayla çalışmasınız sizin faydanıza olacaktır.Çünkü su kaçak bulma işi yapıyorum diyen çogu su tesisat ustaları hala 20 yıl önceki teknikleri kullanarak hasarlı su borularını bulma yöntemleri kullanmaktadır.Bu tarz teknikleri kullanan usta yada firmayla çalışırsanız daire içinde kırılmadık duvar ve hasar verilmek alan kalmaz.Böyle bir su kaçağı tespiti işlemi size çok fazla zarar verecek hem maddi hemde maneyi zarar vererek işlerinizi engelleyeceklerdir.

Bu gibi sebeblerden dolayı su tesisat kaçakları tesipiti için mutlaka işinde uzaman ekip ve firmalardan yardım almalısınız.Ygn su tesisat ekipleri işinde uzman ustalarca oluşmaktadır.Sizde istanbul içinde binanızda su kaçak bulma işleri yaptırmak istiyorsanız hemen firmamızı arayıp su kaçağı servisi ekiplerimizden acil yardım alabilirsiniz.