Su Kaçağı Servisi,Su Kaçağı Tamiri,Kırmadan


Su Kaçağı Servisi,Su Kaçağı Tamiri,Kırmadan

Evde,iş yerlerinizinde, mutfakta, banyoda ve wc, gibi alanlarda pis su tesisatında veya temiz su tesisatlarında, ayrıca kombi ile ısınma sağlınıyorsa, odada bulunan kalorifer peteklerinde su borusuna bağlı tesisat sorunlarında, su giderine bağlı sızan sular hem size hem de komşulara zara verebilir.

Ygn su kaçağı tespiti firma bünyesinde bulunan, yeni profesyonel su kaçağı tespit cihazları ve uzman usta personelleri ile  su kaçağı sorununa %100 çözüm üretmekte bilmektedir. Su kaçağı iservisi için çağrınızdan sonrasında en geç 1 saat içinde su kaçağı tespiti sorununa en hızlı şekilde müdahale ediyoruz.Ev veya işyerinize gelen ekibilerimiz kırmadan su kaçağı tespiti yaparak onayız doğrultusunda uygun fiyatlar ile su kaçağı tamiri hizmeti de vermektedir.

Su Kaçağı Servisi,Su Kaçağı Tamiri,Kırmadan


Su Kaçağı Olması Durumunda Açil Yapılması Gerekenler

• Evlerinizde veya iş yerlerinizde su tesisat kaçağı olduğunu anladığınız andan itibaren, dış kapı önünde bulunan su vanalarını, sıcak su tesisatlarınızda da kaçaklar varsa kombi altındaki kırmızı renkli vanayı mutlaka kapatın,
• Bina içindeki duvarlarda bulunan elektrik prizleri etrafında su kaçağı ile ilgili nem ve ıslaklık varsa, priz içinlerinden su geldiğini görürseniz mutlaka elektrik sigortalarını tamamen kapatın.
• Kombi de su seviye durumunu gösteren göstergeler sürekli aşagı yani sıfır durumuna iniyor veya su eksiliyorsa anında ve mutlaka kombiyi kapatmalı su kaçağı tesiti için servisi beklemelisiniz.


Mutfak Tezgahları Altından Su Çıkıyor

Mutfak içinde bulunan su kaçağı çogunlukla sıcak su tesisatında, özelliklede gece yarısı boru patlaması ile oluşmaktadır. Bulaşık yıkarken sıcak suya ihtiyaç oldugundan yada sıcak su çok fazla kullanıldığından,mutfak su giderleri yani su tesisat boruları uçuz ve kalitesiz veya işçilik hatasından kaynaklı su kaçağı boru kırılmaları kaçınılmazdır.


Tuvaletten Alt Kata komşuya Su Sızıyor

Tuvaletlerde de su kaçağı çogunlukla meydana gelen anlanlardandır. Tuvalet içinden geçen su tesisatının zamanla yıpranması ve kalitesini kaybetmesi, yada şebeke suyun haddinden fazla basınçlı gelmesi su tesisat borularında su kaçağı sorununa maalesef neden olmaktadır. Tuvalet içinde bulunan atık su pimaşı kameralı su kaçağı tespiti cihazı ile görüntüleyerek su kaçağını tespit edilmektedir. Ayrıca temiz su tesisatlarında su kaçak tespitini ise akustik dinleme cihazı ile noktasal olarak tespit edilmektedir.


Banyodan Alt Kata Komşuya Su Akıyor

Banyonızdan alt kattaki komşunuza kaçan sular için kameralı su kaçağı tespiti cihazları kullanmaktadır. Atık su tesisatında oluşan kırılma,yırtılma ve eğim yetersizliği veya tıkanıklıklar pimaş görüntüleme cihazları ile tespit edillerek tamir edilmektedir.


Üst Kattan Komşudan Akan Sular İçin Ne Yapılmalı

Çogunlukla banyo tavanından veya oda tavan ve duvarlarında ıslanma ve nemlenmeye bağlı boya hasarları dökülme ve sararmalar oluyorsa,mutlaka üst komşunuzun tesisatında su kaçağı olduğu kesinlik kazanır.

Tava ve duvarlarda ıslaklık,nem ve kabarma gibi boya hasarları olumuşsa üst kat komşunuz ile mutlka ve acil olarak irtibata geçerek öncelikle su saatinin vanasını kapatmasını sonrasında ise su kaçağı tespiti hizmeti veren firmalardan mutlka destek almasını sağlamalı sorunu biran önce çözmesine yardımcı olmalısınız.Su kaçağı tespiti konusunda Ygn tesisat ile iletişime geçmeniz durumunda en geç 1 saat içinde adresinize yönlendirilen usta ekiplerimiz ile kırmadan su kaçağı tespiti ve 2 yıl garantili su kaçağı tamir hizmeti alabilirsiniz.


Su Kaçağı Bulmada Uzman Ygn Tesisat

Kırmadan su kaçağı tespiti ve bulma konusunda uzman ustalarla ve yeni çıkan teknik profesyonel cihazlar kullandığımızı, sadece bunların tek başına yetmediğini ve bu cihazları kullanabilen ekip ve personelimizden söz etmiştik.

Su tesisatlarında oluşan su kaçağı problemlerini sizi çok büyük masraflara sokmadan uygun fiyatlara tespit edip, noktasal olarak su kaçağı tespit yaparak 1 veya 2 fayans kırarak su kaçağı tamirini yapayoruz.

Bu şekilde sizlere hem ekonomik anlamda hemde zaman açısından tasarruf sağlıyoruz.Su tesisatlarında bulunan su kaçağı, tıkanıklık sorunu, conta sorunu, çivi kaynaklı delinme sorunları gibi durumlarda, kameralı su kaçağı tespiti cihazı ile tespit edip yerini bölgesel olarak müsterilemize gösteriyor ve tamir için fiyatını bildiriyoruz.

Kabul etmeniz durumunda aynı gün veya sizin belirlediğiniz tarihte su kaçağı tamirini programa alarak gelip tamir ediyoruz.2 yıl garantili su kaçağı tamir hizmeti kapsamında ilerde firmamız tarafından yapılan bölgede oluşa bilecek arızalarıda hiç bir üçret almadan tekrar tamir ediyoruz.Böylelikle müşterilerimizide güvence altına alıyoruz.

Bir yorum ekleyin