Su kaçağı servisi hizmeti

Su kaçağı servisi hizmeti

Su kaçağı servisi hizmeti

Su ne kadarağı tespiti için evvela son sistem su kaçağı tespiti aletina gerek vardır. Bu cihazlar olmadan nok atışı su kaçağı tespiti yapmak hemen hemen imkansızdır…!

Su kaçağı bulma ekipmaları

Bina ve dairemizde oluşan su tesisat ne kadarağı bazı zamanlarda harbiden çok can sıkıcı olmaktadır.Dairenizde su kaçağı var ise ve nasıl nereden çıkıyor bu su şeklinde bir çok soru aklınızda kalıyor ama teknoloji sizi bu mevzuda yardımsız bırakmıyor…!

Yüksek frekanslı ses yükseltme cihazları ile çalışan aletler suyun nereden kaçtıgını dinleyerek tespit etmemize imkan veriyor.

Firmamız son nesil ekipmanlarla su ne kadarağı tespiti yapmakta ve garanti vermektedir bizi arayarak şirket çalışanlarımızdan,bu konu ile alakalı yardım alabilirsiniz.

Su kaçağı servisi hizmeti

İstanbul su kaçağı ustası


Bu son sistem ekipmanlarla oldukça etken ve kati sonuç alınmaktadır.Asıl dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan bir mevzu var. öyleki cihazlardan alarak hiç bir bilgi ve tecrube sahibi olmadıkları biçimde bu sektörde boy yayınlayan ve müşterileri madur eden işi ben yaparım deyip işten anlamış olmayan ustalara dikkat etmelisiniz.

Ustayım diye almış cihazları fakat kullanımını bilmiyor.Hem kendini rezil ediyor hemde siz müşterileri.Firmamız ortalama 15 yıldır su tesisat sektöründe bilgili ve kaliteli hizmet vermekte.Sizde başınız ağrımasın istiyorsanız bizlerden yardımcı alabilirsiniz.

Su tesisat arıza tespiti

Yüksek su basınç cihazları kullanarak ve robotla kameralı tespit yaparak pis su gideri açma hizmetini sağlıyoruz.

Su kaçağı tespiti için, test pompası adını verdiğimiz basınçlı su ile kontrol yapılır.şebeke sularının 2 katı 3 katı su basıncı göndererek öncelikle tesisatda kaçak olup olmadığı anlaşılır.Iski şebeke suyu 4 bar basınç ile gelmektedir, bizler su döşemına 10-12 bar arası basınç uygulamaktayız.Ne olursa olsun diyeceksiniz ki, bu basınç su döşemına zarar vermez mi ? Vermez çünkü plastik borular 32 bar a kadar mesele çıkarmamaktadır, musluğu açtığınızda gelen basınç 8 de 1 i dir.Test pompasında şu demek oluyor ki verdiğimiz 10-12 barlık tazyikta inme var ise su kaçağı oldugunu anlatmaktadır.

Dinleme yöntemi ile su ne kadarağı tespit edilir.Su kaçaklarının çıkardığı ses vardır,ama basit rahat duyulmaz. Bunun için ses yükseltici sistemler ile en derindeki su ne kadarağı bulunur.

Dinleme aygıtı ile bulunumadıysa termal kamera ekipmanı devreye sokulur.Termal kamera ısıya duyarlı bir sistemdir,su borular ısıtılır sıcak su ile. Bundan sonraki işlem su döşemının geçmiş olduğu yeri takip edip kaçağın olduğu yerdeki su birikintisine nazaran kaçak tespit edilir..!

Su kason zamanlarının tespiti yapılmış olduktan sonrasında.1 fayans kırılır ve döşemın tamiri yapılıp yapılmamasına bakılır.Eger yapılamazsa, çevreındaki 1 yada 2 fayans daha kırılarak su kaçağın onarım işlemi tamamlanır .

Su kaçağı

Robotla su arıza tespiti


Lağım ve benzeri kanal tıkanmalarda makine kullanmaktayız. Hattın temizlenmesinde doğrudan atığa müdahale ve plastiği, betonu kırma olmadan onarım etkmekteyiz, sertleşmiş veya çamurumsu kıvamdaki lağım nesnelerini delebilecek, görüntü alabilecek sayısız çalışma seklimiz mevcuttur ve güvence vererek çalışma hizmeti saglıyoruz…!

Robotlu su döşem firması olarak, bina içi tesisat borusundaki suyun evin her yerini ıslatması ve parkelerin ıslaklık sebebi ile kabarması, yumuşaması gibi durumlarda su ne kadarağı tespiti için bizi aramanızı tavsiye ederiz. Böylelikle hem işleriniz daha hızlı yürür hemde daha sorunsuz hizmet almış olmuş olursunuz.

Ygn su tesisat firması, ülkemize ilk bu teknolojiyi tanıştıran,tecrübesiyle kırmadan yeni cihazlarla su kason zamanlarını noktasal olarak tespit eden,garantili çalışma hizmeti veren söktöründe sayılı firmlar arasındadır.

Istanbul içinde kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti veren, iyi bir şirket bulmanın zorluğu ve son derece gelişmiş ekipmanlarla çözüm ürenten firma bulmak son aşama zor olsa gerek.

Su ne kadarağı her insanın karşılaşacağı sorunlardan biridir.

Su kaçağı servisi

Kırmadan su kaçağı tespiti


Ygn su tesisat olarak kırmadan su ne kadarağı bulma tamirini çok kısa bir müddette yapıyoruz.Duvar ve fayanslara hiç bir zarar vermeden sorunlu bölgeyi tamir ediyoruz. En iyi cihazlarımızla su kaçaklarının nerede bulunduğunu bulup,kısa süre içinde sorunu çözüyoruz.

Işi bilmeyen su tesisatçıları ellerinde hiç bir cihaz olmadan bina içini kırıp-dökerek su kadöneminı tespit etmeye çalışıyorlar. Kırmadan su ne kadarağı tamiri cihazları yardımıyla ve devalama yöntemi ile bu eski kafalı çalışma yönteminin aslabirine gerek kalmadı.Gereksiz yere sizlere vakit kaybettiren ustalardan uzak konum..

Eski su tesisat borularından kurtulun…

Eski su boruları uzun soluklu olmasından dolayı küflenip paslanmaktadır.Bina yaşlandıkca su tesisat boruları da aynı zamanda yaşlanacaktır ve yıpranacaktır. Su borularını degiştirmek,eskisikadar zahmetli ve zor degildir.

Su kaçağı

Su Kaçağı Servisi

Istanbul içinde su sızıntısı bulma konusunda uzman bir servis arıyorsanız doğru yerdesiniz.Su sızıntısı tespiti hizmetimiz kısa süren bir işlemdir.Su ne kadarağı oluşan bölge su sızıntısı bulma cihazlarımız ile noktasal olarak tespit eder su sızıntısı tamirini yaparız.

Su sızıntısı tespiti

Istanbul içi başta olmak üzere her semtine hizmet götürmekteyiz. Su kaçakları başlı başına bir problem olmakla birlikte yaptıracağınız işlemlerde ekstradan da dolaylı yoldan masraf çıkartmak isinize gelmeyecektir. Su ne kadarağı su tesisatların oldugu her yerde oluşa bilmektedir.

Su kaçağı bulma işlemi eskiye gore çok basitleşmiş bir sistemle ve çabuk bir halde buluna bilmektedir.

Eski sistem çalışma şekillerinde su kaçağı tespiti için duvarlar veya borular kırılıyordu. Artık ithal olarak gelen cihazlar sayesinde kırma ve yıkma vakalarına girilmiyor ve insanlar mağdur edilmiyorlar.

Kırmadan yapılan su kaçağı bulma işlemi müsterilerin en çok tercih ettigi yöntemdir.

Yaptığımız çalışmlar kısaca şunlardır : musluk tamiri, petek temizleme, lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma, kirli su kaçakları tespiti, temiz su kaçakları tespiti, kanalizasyon açma,logar açma şeklinde çalışmalarımız mevcuttur.

Kırmayarak meydana getirilen bu tarz çalışmalar çok kısa bir müddette bitmekte ve hızlı bir şekilde tespiti ve tamiri yapılabilmektedir. 7/24 firmamızdan istediğiniz güne ve saate randevu alabilirsiniz.

Su kaçağı çogunlukla eski ve yaşlanmış evlerde kaynaklanmaktadır.Su borularının vakit içinde paslanma sorunları su kaçaklarını meydana getire bilmektedir.Bu benzer biçimde durumlarda su döşem sisteminin komple degiştirlmesi ve yeni su boruların takılması icap eder.Eger yeni bir binada ikamet ediyorsanız ve su ne kadarağı sorunu yaşıyorsanız ozaman bina içindeki su borularının ya döşenişi esnasında veya kalitesiz malzeme kullanılmasından dolayı su kaçak sorunu yaşamaktanız.Bu şeklinde bir durumda mutlka profesyonel bir firmadan su döşem sisteminizi kontural etmesini isteye bilirsiniz.Bu sizin efsunk yararınıza olacaktır.

Su kaçağı servisi hizmeti

Su kaçağı tespiti

Su ne kadarağı bulma eskiden çok meşaketli ve pahalı bir iş olsa da artık öyle değil.Ygn su tesisat firması,modern teknikleri sayesinde kırmadan yıkmadan su kaçak tespitini minimum maliyetle onarım ediyor.Banyodan, tavanınızdan suların aktıgını, mutfak ve banyo duvarlarınızda sararmalar nemlenme ve kabarmalar oldugunu gözlemliyorsanız. Bunlar ya sizden veya üst komşunuzdan meydana gelen bir su kaçağı problemi olduğunun bildirmektedir.

Banyo ve tavandan su damlaması dışındaki diğer emareler, sıkıntı çıkana kadar anlaşılması güçtür. üst ksıcaklıkmda belirttigimiz sorunlardan biriyle karşılaştıysanız hemen işinde uzman bir firmadan yardım alın. Ygn su döşem kullandığı uygar çalışma sistemi ile, su ne kadarağı arızalarını çok kısa müddette çözer.

öyleki istanbul şeklinde büyük şehirlerde emin ve işi uzmanı bir firma bulmak oldukca zor olsa gerek. Ygn su tesisat istanbul’un bütün ilçe ve mahallerine verdiği hizmetle bilinmekte ve kullandığı çağdaş çihazlar ve işinde uzman kadrosu ile çok güçlü referanslara haizdir.

su kaçağı tamiri

Ev,yazıhane,bina ve iş yerlerinde çoğunlukla rastladıgımız problemlerden bir tanesi de su kaçağıdır. Duvarlarda nemlenme ,zeminde küflenme, ıslaklık ve renk değişimi belirtisi görüyorsanız, su faturanız bir önceki ay nazaran bir artış gözlemliyorsanız, sizlerin de başınız su döşem sistemi ile dertte anlama gelir. Su kaçağı tamiri geçmiş dönemlerde uzun ve sıkıcı bir tamirat sürecine işaret etse de,şimdiki zamanda modern cihazlar sayesinde kırmadan su kaçağı tespiti yapmak olası. üstelik bu cihazlar sayesinde tespit dönemi de oldukca hız kazanmış durumda.

Aslında su kaçağı tespiti etmenin en rahat yolu, su sayacını test etmekten geçmektedir. şayet musluk ve vanalar kapandığında, su sayacı dönmeye devam ediyorsa, bu durum su kaçağı sorunu ile karşı karşıya kalmış olduğunıza işaret eder. Peki, böyle bir durumda ne yapmalsıcaklıknız?

Kırmadan su kaçağı tespiti için profesyonel firmadan yardım alın!

Eğer eski yöntemlerle su kaçağı tespiti yaptıracaksanız, büyük bir ihtimalle uzun bir vakit tuvalet, banyo yahut mutfağınızı iptal etmek zorunda olacaksınız. Aynı şekilde tespit işleminin yapılacagı yerde sağlam olan fayansların, parkelerin ve su tesisatının da zarar görmesi oldukça olası. Tamirat işlemi uzun zaman alacagında, yüklü bir satmaca ile karşı karışya kalırsanızda şaşırmayın.Tüm bu dönemi yukarıda belirttiğimiz şeklinde sorunlu bir şekilde geçirmek istemiyorsanız yapmanız gereken işinde ustalaşmış bir ekiple temasa geçmek sizin faydanıza olacaktır.. Kırmadan su kaçağı tamiri icra eden ve minimum hasarla arızalı su döşemını onarım eden uzman bir takım size hem vakit bununla birlikte maddi yönden tutum sağlayacaktır.

Kırmadan su kaçağı tamiri için hangi yöntemler izlenir ?

Elektromanyetik anfi cihazı, elektromanyetik su tesisatı tespiti aygıtı, elektro akustik dinleme makinası, termal kamera son yıllarda kırmadan su ne kadarağı tamiri için yararlanılan en etken cihazlardır.

Bu ve bunun şeklinde teknolojik cihazlarla gelen uzman bir ekip, su kadöneminın yerini net olarak tespit edebilmektedir.

Işin en zor kısmı olan tespit aşaması, kırma işlemi olmadan yapıla bilmektedir. Bununla beraber tamirat için kırılması gereken yerinde net olarak tespit edilmesi, tamirat ve tamir aşamalarının oldukca hızlı gerçekleşmesini sağlamaktadır.

özellikle bu uygar makinalar yardımıyla yerin beton, tugla , seramik veya parke olması ayrım etmeksizin tüm yer ve zeminlerde kolayca su ne kadarağı bulma ve tamiratı yapılabilir.

su kaçağı tespiti dert olmaktan çıktı !

Evlerinizde yahut işyerlerinizde su ne kadarağı şeklinde acele aksiyon alınması gereken bir sorunla karşı karşıyaysanız yapmanız gereken tek şey sorunun çözümü için ygn su tesisata ulaşmak faydaınıza olacaktır. 2006 seneından beri asistanssu tesisat sektöründe hizmet veren bir firma olarak hizmetlerimizin tümü garanti kapsamındadır..! Bulundugunuz binaya hızlı bir halde gelen uzman ekiplerimiz, kırmadan su kaçağı bulma yöntemini uygulayarak dairenizi tam da hayal ettiğiniz şeklinde hiçbir yere hasar vermeden tertemiz bir şekilde size teslim eder.

Sizde evinizde hasarsız bir çalışma olsun istiyorsanız ne olursa olsun uzman ekiplerimizden kırmadan su ne kadarağı tespiti için yardım almalsıcaklıknız.şirket çalışanlamış olurımız eğitimli olup bu işte uzmanlaşmış tercübeli kadrolardan oluşmaktadır.Su kaçak tespiti konusunda senelerdir tecrübe kazanmış işinde uzmanlaşmış kişilerdir.şirket çalışanlarımız hertarz su tesisat sistemini tanımakta ve bilmektedir.

Bir cevap yazın

TEPEYE DÖN Call Now ButtonHEMEN ŞİMDİ ARA ( TIKLA )