Su Kaçağı Eksperi

Su kaçağı belirlenmesi nasıl yapılır ? Su kaçağının bulunduğunu gösteren sendromların olup olmadığını inceledim ama rastgele bir iz yok ama saat sıksık dönüyor. Bu durumda su kaçağı var mı varsa nasıl belirleme edilecek diye merak ediyorsanız şayet yazımızın devamını okumalısınız.

Su kaçağı belirlenmesi amacıyla bazı durumlarda izleri takip etmeniz kaçağın bulunduğunu gösterebilir. Genellikle alt katın tavanından su çıkması, fayansların arasında kararmaların olması, duvarlarda nemlenmelerin olması su kaçağının bulunduğunu gösterir. Peki ya görmediğiniz su kaçaklarını nasıl belirleme edeceksiniz. Bu su kaçaklarını belirleme etmeniz olası değildir. Çünkü su boruları zemin bölgenin oldukları amacıyla ve kaçak zeminden ve duvarlardan dışarı çıkmadığı amacıyla kaçağı belirleme edemezsiniz. Eğer kaçak temiz su borusunda ise su vanasını kapattığınız durumda su sayacı dönemeye devam eder. İşte bu durumda temiz su boruları üstünde bir kaçak noktası bulunmaktadır ve bu vana kapatıldığı durumda su sayacının dönmesine amacıyla olup size ay sonucunda yüksek su faturasının gelme sebebidir.

Daire içi Su Kaçağı Tespiti

Daire içi Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağına Kesin Çözüm

Su kaçağı tespiti amacıyla işte bu şekilde gözle görülmeyen kaçakların belirlenmesi amacıyla yapılması gereken en iyi şey son teknoloji kaçak belirleme aygıtları yardımı ile su kaçağı belirlenmesi yapan tesisat firmalarından yardım almaktır. Alanında eksper personeli ile hizmet veren firmamız kullandığı son teknoloji aygıtlar yardımı ile de su kaçağı belirlenmesi konusu ile ilgili sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Su kaçağı bulma amacıyla akustik dinleme aygıtı, kamera, özel termal kamera ve test pompaları kullanmaktayız. Temiz su boruları ve kalorifer tesisatındaki kaçak noktalarının belirlenmesi amacıyla akustik dinleme aygıtı kullanıyoruz. Pis atık su borularındaki kaçakların belirlenmesi amacıyla borular içerisine gönderdiğimiz kameralar ile kaçağın bulunduğu noktayı görüntüleyip kaçak noktasını belirleme ediyoruz. Özel termal kameralar ile de sıcak su borularında olan kaçak noktalarının belirlenmesini yapıyoruz. Bunların yanısıra kullandığımız test pompaları ise suyun basınç seviyelerini ölçmemize sağlayarak, olması gereken su sayısını belirlememizde bizlere yardımcı oluyor.

Su Kaçağı Bulma

su kaçağı bulma

Su kaçağı tamiri amacıyla kullandığımız bu aygıtlar ile kaçak belirlenmesi yapar iken hiçbir şekilde ev bölgeında kırıp dökme prosedürü yapmadan su kaçağı olan bölgeyi belirleme ediyoruz. Sizlere temiz ve kullanımı basit bir ev bırakarak birkaç saat bölgeında bozukluğu çözüp evinizden ayrılıyoruz.

Su kaçağı onarımı makineleri kullanarak tesisatlarda sızıntı yapan borunun konumunu belirleme ediyoruz. Uzman Tesisat olarak İstanbul çapında su kaçağı bulma ve onarım servisi vermektedir.

Su kaçakları yapı bölgeında vakit vakit meydana gelen, çoklıkla varlığını belli etmekle beraber bazı durumlarda saklı şekilde olup anlaşılamayan ve ödenen yüksek su faturaları ile meydana çıkan durumlardır. Su kaçaklarında suyun akışı bildiği basit yolu takip etmek üzere ilerler ve yapıda duvar ve yüzeylerde renk değişimi, parke ve laminant kabarmaları, bölge bölgeında nem kokusu gibi tadilat ve bakım masrafları meydana çıkarır. Rezervuarlarda su kaçağı conta yıpranmalarından, şamandıranın tam kapanmamasından ya da düzgün çalışmamasından ötürü meydana çıkabilmektedir. Bu kısımlarda su kaçağı bulma prosedürü gerçekleştirirken ilk olarak sistem ve conta ile şamandıra denetimi yapmakta yarar bulunmaktadır. Conta ve şamandıra yeni ve düzgün çalışıyor olmasına karşın su sızıntıları devam ediyorsa düzenin iç takımlarının bütün durumunda yenilenmesi gerekir. Bu bölgelerde vakit vakit musluk contalarında da sızıntılar oluşabilmektedir.

Su Kaçağı Tespiti

su kaçağı tespiti

Su kaçağı tespit faaliyetleri genel olarak termal kamera ve dinleme aygıtları ile gerçekleştirilmektedir. Piyasada çoğu termal kamera markası bulunmaktadır. Bunlar arasında yer alan Trotec Termal Kamera, -20 dereceden 600 dereceye kadar sıcaklık aralığında çalışabilmektedir. USB, Bluetooth ve Analog Video özelliklerine sahip bu kameralar geniş spektrum aralığı ve kusursuz görüş kısmı ile imtiyaz oluşturmaktadır. 3.5 inç dokunmatik ekrana sahip bu aygıtlar aşağı yukarı 3 saat Aralıksız olarak çalışabilmektedir. Bir diğer ürün Rothenberger izlenim kamerası ise görüntü kaydı, ayarı ve menüsünü dokunmatik ekran vasıtasıyla kullanıcılarına sunmaktadır. Hızlı veri işleme ve hasar yerlerinin belirlenmesinde basitlik sağlamaktadır. USB girişine sahip bu aygıtlarda WİFİ ile görüntü iletimi olasıdür. Rothenberger Roleak Aqua Plus ise değişik boru malzemesi sarfedilen sistemlerde akış sesini artırarak sızıntı belirlenmesine yardımcı olmaktadır. İki butonlu bu aygıt, optik ses düzenin sahip gösterge donanımını da yapısında bulundurmaktadır.

Küçük ve ulaşılması zor bölgelerde su kaçağı servisi süreci basit olmamaktadır. Bu namacıylale onarım gerektirmeyecek kalitede olan ama kayda dşayet kalitedeki sızıntıları kapamak amacıyla kaçak giderici karışımlar pazara sürülmüştür. Metal ve plastik sistemlerde son derece basit uygulamalar ile kullanılabilen bu karışım meydana gelebilecek zararın önüne geçme adına mühim bir vazife üstlenmiştir. Belirli kimyasal malzemelerin karışımı ile elde edilen silikat bazlı bu ürünün tüketiminde hassas çalışmakta yarar bulunmaktadır. Kullanmadan evvelce tesisat içersindeki suyun boşaltılması sağlanır, ideal bir şekilde sistem içerisine gönderilir. Sisteme su eklenerek kaçak kapatılana kadar karışımın sistemde kalması sağlanır ve sistem suyu yine boşaltılır.

Daire içi Su Kaçağı Tespiti

Daire içi Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağına Kesin Çözüm

Uzmanlık gerektiren en mühim yapısal işlerden birisidir Tesisat işleri. Su Kaçağı Eksperi da bu tesisat işlerinde en mühim yeri kaplamaktadır. İstanbulda su kaçağı eksperı bulmak amacıyla bireysel çalışandan şahıslardan ziyade firma boyutunda olup teknolojik ekipmanla hizmet veren daha profesyonel eksperler bulabilirsiniz. şirketimiz yapısında yer alan ve İstanbul su kaçağı belirlenmesi servislerinde yer alan ekiplerimizde tamamiyle Su Kaçağı Eksperi personelleri vazife almaktadırlar.

İstanbul da Su kaçağı eksperlığı
İstanbul su kaçağı işleri amacıyla gün bölgeında binlerce hanede talep oluşmaktadır. Bir çok İstanbul eyaletinde eski ya da yeni binalarda ciddi tesisat problemleri çıkmakta ve bozukluğu çözüme ulaştırmak içersinde Su Kaçağı tespiti aranmaktadır. Önceleri normal bir tesisat ustası problemleri çözebilirdi fakat bugünkü teknolojisinde firmaların avantajı bulunmaktadır. Firmalar kendi bünyelerinde yurtdışından ithal olarak getirilen üstün nitelikli aygıtlar ve Su Kaçağı Uzmanlarının beraberliği ile çok kaliteli ve garantili hizmet sunabilir hale kavuşmuşlardır.

Su kaçağı eksperında Olması Gereken Genellikler

Tüm eksperler ilk olarak tesisat işlerinin bütün çeşitlerinde bilgi sahibi olmalıdır. Deney eksikliği olmamalı ve sektörde uzun geçirmiş olmalıdır. İstanbul da son 10 yıla damga vurmuş olan görünümlü su kaçağı, kameralı su kaçağı ve akustik ses dinleme ile su kaçağı bulma yöntemlerinin bütününde vazife almış, uygulamalarda bulunmuş olmalıdır. Gizli su kaçak bulma işlerinde, tıkanıklık açma ya kadar bir çok alanda deneyimi muhakkak olmalıdır. Müşterilerimiz amacıyla en mühim ayrıntı olan yapıya zarar vermeden, ev içersinde yada mekanda kırma olmadan belirleme yapabilecek kapasitede olması gerekmektedir. İnsan ilişkileri çok güçlü olmalı, konut sahibini iyi dinlemeli ve meseleye basit çözümler üretmelidir. İş teslimi ardından iş takibine devam etmeli sağlamış bulunduğu hizmetin gerisinde durmalıdır.

Su Kaçağı Bulma

su kaçağı bulma

Su Kaçağı Eksperi Çağırma
Bizleri arayarak binanızda, daireniz yaşadığınız su kaçağı, su kaçağı belirlenmesi, su sızıntısı, tıkanıklık açma, gider açma ve özetle bütün tesisat problemlerinızda su kaçağı servisi isteğinde bulunabilirsiniz. İstanbul içi bütün ilçelerde bir çok su kaçağı eksperımızla hafta süresince sıksık hizmet sağlamaktayız. Genelde bizleri tercih eden müşterilerimize aynı gün içerirsinde eksperımız erişerek bozukluğu çözüme ulaştırmaktedir.

Daire içi Su Kaçağı Tespiti
Su kaçakları yapı dışında olmasından daha az hasarlara yol açarken yapı içi daire içi kısımlarda daha çok zarar verebilmektedir. Daire içi Su Kaçağı Tespiti işlerinde İstanbul bütün semtlerinde aktif bir şekilde vazife alan firmamız olabildiğinde problemsiz ve iç yapıya zarar vermeden su kaçağına ulaşacaktır. İstanbul su kaçağı belirlenmesi amacıyla bizleri tercih eden müşterilerimiz bilirlerki her yaptığımız ve noktaladığımız işlerde net ve başarılı neticeler almakta ve mutlu müşteri ağımızı sıksık genişletmekteyiz.

Daire içersinde Kırmadan Su kaçağı Tespiti Yapmak!
Bir çok su tesisat ustası bu tarz işlere ve kaçak bulmaya el atmaktadır fakat elinde teknolojik aygıt olmadan oluşturulan her araya girmek hüsranla sonuçlanmaktadır. Belki su kaçağının konumunu bulacaktır fakat yapıda da iç kısımda, daire içersinde ciddi zararlara yol çacaktır.Ygn Kırmadan su kaçağı belirlenmesi amacıyla firmamız üstün becerikli görünümlü ve kameralı sistemleri ile kısa sürede hiç kırma yapmadan kaçak nerdeyse süratli bir şekilde konumunu bulmaktadır. Sizleri ciddi bir tadilat masrafından kurtaran firmamız kaçağın boyutuna göre onarım içersinde sizlere destek vermektedir. İstanbul da her türlü yapıda bu problemler her vakit olmasada vakitle yaşabilmektedir. Daire içi Su Kaçağı Tespiti eksperlerımız hem yeni binalarda hemde eski tip yapıların hepsinde hizmet verebilmektedir.

Su Kaçağı Tespiti

su kaçağı tespiti

Daire içersindeki Su Kaçağı amacıyla Hemen Servis İsteyin

ygnsukacagitespiti.com sitesi üstünden haftanın her günü senenin her ayı sizlere Aralıksız hizmet sunmaktayız. Hiç bir şekilde pasif bir hale düşmeyen servis birimimiz İstanbul da su kaçağı belirlenmesi ve bulma konusu ile ilgili ekip düzeyinde aniden çok aracı ile sizlerin yanısıradır. Etkileşim sayfamızda belirleme edilen numaralardan bizlere günün bütün saatleri mesai içi ve mesai dışı saatlerin bütününde ulaşabilir ve servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. İstanbul Avrupa yakası amacıyla değişik ekiplerimiz vazife yapar iken İstanbul Anadolu yakası amacıyla değişik birimlerimiz servis boyutunda profesyonel hizmet sağlamaktadır.

En Çok Tavsiye Edilen Su Kaçağı Bulma Firmasıyız
Bizleri diğer su kaçağı firmalarından ayıran en dikkat çekici özelliğimiz firma yapımızın profesyonel düzeyde otomasyon düzenine bağlı olması ve amatörlükten tamamiyle uzak ciddi bir sistemimiz olmasıdır. Bu sayede her müşterimize avrupa standartlarında tesisat hizmetleri verebilmekteyiz. En yoğun şekilde tesisat üstüne hizmet isteği alan Uzman Tesisat müşteri portföyünün çok tavsiye ve tavsiye üstüne almaktadır. Bir kez işlerini üstlendiğimiz daire ve yapı sahipleri bir ileri işlerinde ve çevrelerinde bezer problem yaşam sürdüren yakınlarına bizleri tavsiye etmekten zerre kadar tereddüt etmezler. Sizlerde şayet binanızda ve daireniz benzer problemler yaşıyorsanız, Daire içi Su Kaçağı Tespiti amacıyla derhal bizlere ulaşın ve garantili çözümlerimizle problemlerinızdan uzun vadeli kurtulun…Ygn su tesisat ekibi hizmetinizdedir…!