Su Kaçağı Bulma Yöntemi

Su Kaçağı Bulma Yöntemi

Su Kaçağı Bulma Yöntemi

Ev içindeki su tesisatları zaman içinde paslanıp arıza yapabilir, temiz su kaçağı, atık su kaçağı gibi sorunlarla ansızın arıza sorunu çıkarak beklenmedik problemler yaratabilir. Bu gibi hasarlar su tesisastının ek yerlerindeki yıpranmadan kaynaklanabileceği gibi kötü malzeme kullanımından dolayı sounlar oluşturur.

Bulundugunuz daire ve binalarda su kaçakları sorunu ile karşılaştıgınınızda.7/24 hizmet veren firmamızı arayıp hızlıca yardım alabilirsiniz.Kırmadan su kaçağı bulma hizmeti veren ekiplerimiz.İstanbul içindeki tüm bölge ve semtlere hizmet götürmektedir.Kızıl ötesi kameralı ekipmanlarla duvar içindeki tüm su tesisat sistemlerini, hiç bir yeri kırmadan göre biliryor ve hasarlı su tesisat borularını anında tespit ediyoruz.

Su Kaçağı Bulma Yöntemi

Su kaçağı bulma işinde farklı yöntemlerle; Test pompası,basınçlı su uygulaması,ses dinleme yöntemi ve bilgisayar destekli termal kameralarla yapılarak uyguladıgımız çalışma yöntemimiz arızanızın özelliğine göre belirlenerek hasarlı bölgeyi tamir etmekteyiz..

Hizmetlerimiz sadece su kaçağı tamiri konusu ile de sınırlı olmayıp; doğalgaz, kalorifer, klozet, musluk tesisatı,gibi pek çok konuda kesin ve kalıcı çözümler üreterek çözmekteyiz…!

Bir cevap yazın

TEPEYE DÖN Call Now ButtonHEMEN ŞİMDİ ARA ( TIKLA )