Su Kaçağı Bulma Servisi Su Kaçağı Yetkili Servis


Su Kaçağı Bulma Servisi

Su kaçağı bulma servisi su tesisatında bulunan su sızıntı bulma makinesi kullanan su kaçağı bulma servisiyiz. Su kaçağı için tesisat borularında oluşan gizli su kaçaklarını tespit eden mikro kameralı servis hizmeti veriyoruz.Örneğin, banyo,mutfak ve tuvalet borusunda su kaçağını tespit eden mikro kameralar yardımıyla sızıntı oluşturan boru katmanını içten onarımtamir eden kimyasa ilaç gönderilmesi ile sorunun ortadan kalkıp kalpmadıgını teyidinin yapan mikro kamerayla incelenmesiyle mümkündür.

Su Kaçağı Yetkili Servisi

Su Kaçağı Bulma Servisi Su Kaçağı Yetkili Servis

Ygn su kaçağı tespiti su kaçağı bulma yetkili servisi su tesisat giderlerinde ayrıca kalorifer petek tesisatlarda su kaçak şikayeti konturolünü tamirini yapan servistir.Ortalama maksimum 500 litrelik su kaçağına kadar tamir yapabilen akıllı su sızıntısını durduran ilaçlar kullanırız. Su kaçağının tamir edilmesi için kristal ve katılaşma özelliğine sahip sıvı ilaçları, kombi tesisatı için, petek kenarları, gider boruları içi ve şebeke borusu içi gibi pek çok alanda kullanmaktayız. Havuz içinde oluşan su kaçağı için bile bu sistemlere kullana bilmekteyiz.

Su Kaçağı Tespit Servisi

Su Kaçağı Bulma Servisi

Ygn su kaçağı yetkili servisi su kaçak tamir ,onarımını termal kamerayla yapan bir firmayız. Duvar,tavan,banyo ve mutfak gibi alanlarda oluşan kaçağın olduğu yeri gösteren kameralar ile kaçağıgın oluşturdugu basıncına da bakılarak sızıntının hangi boyutta olduğunu tespit ederek ona göre sıvı kapatıcı kullanılması sonucunda su kaçağıgının garantili olarak durdurmak mümkündür.

Su Kaçağı Bulma Servisi

Ygn su kaçağı bulma yetkili servisi Hizmet Merkezli çalışan 10 araçlık filosu ile aynı gün içinde su kaçağı bulma servisi vermeye gayret etmektedir.Su kaçağı bulma işleminden ardından kırılan,yıkılan yerlerin tamiride firmamızın garantili hizmeti için dedir.

Su Kaçağı Servis Firması

Su Kaçağı Bulma Servisi

Su kaçağı bulma servisi arıyorsanız mutlaka firmamızla iletişime geçin size en kısa sürede servis hizmeti saglayacak ve su kaçağı arıza sorunlarınızı hızlı,kaliteli birşekilde çözecegiz.

Bir yorum ekleyin