Su Kaçağı Belirleme

SU KAÇAĞI TESPİTİ
Duvar ortamında hiç bir şekilde fayans, duvar kırmadan, dökmeden çevreye zarar vermeden kaçak belirlenmesini ve onarımını gerçekleştirebiliyoruz. Temiz su tesisatları, su kaçaklarını, su sızıntılarını, pis su ve atık su tesisatları pis su giderlerini, , kalorifer ve kombi sistemlerinde ki sızıntı, kaçak ve su eksiltmelerinde eksper kadromuz teknoloji ekipmanlarımız ile Konut – İşyeri – Sanayi Tesisi – Okul – Hastane – Villa – Daire hizmet vermekteyiz. Kalorifer tesisatlarında ki sızıntı ve kaçaklar kırmadan dökmeden onarılır Evinizde belirleme edilen su kaçağını kırmadan dökmeden belirleme
Su Sızıntılarınız, su kaçıran borularınız kırmadan dökmeden onarılır.

Su tesisattaki kaçak su sıızıntılarını, kırmadan dökmeden kameralı sistemle nokta olarak belirleme onarımı eksperlasmış 10 senedir firmamızla çalışan ustalarımıza güvenebilirsiniz. Evinizde tıkanan tuvalet mutfak,lavabo ,kanal açma, pis su tıkanıklığı gibi arızalarınızı 7/24 arayabileceğiniz firmayız de yerimiz servis araçlarımız semtimizin bütün yerlere derhal 45 dk servis yetişmektedir.
Sıhhi tesisatta son teknoloji aygıtlarımız ile eksperlaşmız personelimle problemsiz ve net çözümler sunmaktayız.

Su Kaçağı Belirleme

Su Kaçağı Belirleme
Su Kaçağı Belirleme

Avrupa’dan ithal yeni teknoloji ekipmanları ve yeni donanımlarıyla sektörde Ygn tesisat 1 numara olmayı başlardı..!

YGN TESİSAT bütün tesisat problemlerınızı kırmadan, dökmeden, ortalığı kirletmeden tesisata zarar vermeden onarım çalışması ile kısa sürede giderir.

Her türlü su tesisat sızıtı kaçak problemlerine çözümler üretir.

KIRMADAN DÖKMEDEN SU TESİSAT ARIZA SERVİSİ

CİHAZLA SU KAÇAK TESPİT YETKİLİ SERVİS

Su kaçagi belirlenmesi 30 dk servis

İlçemize firmamız 15 dk (trafik yoğunlu az ise ölçümüdür) uzaklıkta olup sizlere daha iyi hizmet sunabilcek 8 araçlık servis araclarımla su kaçagi, kanal açma.wc,kanal,logar belirleme tikaniklik açma gibi problemlerınızda bizi 7/24 servis ile aramaniz yeterli olacaktir.

Su Kaçağı Tespit Garantili İşçilik
SON SİSTEM GÖRÜNTÜ TERMAL KAMERALI (sıcak-soğuk)SU KAÇAKLARINI BETON ALTI KAÇAKLARINI BULMAKTAYIZ..!

HİZMETLERİMİZ NELERDİR

Su kaçağı , su kaçakları , Su sızıntısı belirlenmesi, su kaçak bulma , Su kaçağı belirlenmesi , su kaçakları belirlenmesi, su kaçakları bulma, su sızıntısı bulma , su kaçağı nasıl bulunur, su sızıntısı, su kaçak belirlenmesi, kırmadan su kaçağı , su tesisat kaçağı , termal su kaçağı belirlenmesi , kaçak su.

Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulma

SU KAÇAĞI TESPİTİ
Şu anda İstanbul ,ilimizin bütününe 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Su kaçağı bulma ve su kaçağı belirlenmesi isimli makaleyi okumaktasınız. Su kaçakları ile ilgili ayrıntılı bulgular vereceğimiz yazımıza devam edelim.

Kameralı Su Kaçağı Bulma
Kameralı su tesisatçılığı pazarında süratle ilerleyen firmaların arasından sıyrılarak, kameralı su kaçağı bulma hizmetleri firmamız doğrulusunda özen ile yapılmaktadır. Sızan suları bu sistemle bulmadaki gaye evlerde iş bölgelerinde lüzumsuz kırım, onarım, tadilat işlerini engel olarak masrafı azaltmaktır. Eski sistem tesisatçılar hem parasal hem manevi açıdan sizi yıpratacaktır.

Kameralı Su Tesisat Kaçağı Bulma
Kanal tıkanıklığı açma makinesi tıkalı boruyu açar şayet açamazsa belirleme prosedürü lazım olur. Arada sırada de tıkanıklık açma olmadığı durumda boru hattında problem olan bir bölgeyi ya da bir cisim kaçırıldı ise o cismin konumunu bulmak amacıyla kameralı tesisat kaçağı belirlenmesi yapılır. Genellikle inşaat esasıne döşenen gider borularının amacıyla beton dolması ile tıkanan pimaşlar açılamaz.Pimaş açma. Bu hattı tamamiyle değişmekte imkânsız gibi bir şeydir. Çünkü esası baştan kafaya kırmak lazım olur hattı güncellemek amacıyla. Böyle bir durumda beton dolu olan kısım belirleme edilip yalnızca orası kırılarak değiştirilsin diye bu belirleme işi yapılır. Kamera boru amacıyla salınır beton olan bölgeye gelince yukarıdan dedektörle kameranın bulunduğu yer nereye denk geliyorsa çizilir. Aynı aygıt su kaçağı amacıyla de kullanılabilir.

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tamiri Yapan Firma

CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ
Cihazla su kaçağı belirlenmesi amacıyla, duvarı betonu kırmadan evinizi şantiye alanına çevirmeden su kaçağını buluyoruz. Profesyonel ses ve görüntü sistemleri ile eksper hizmet alınması gereken bir husustur.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?
Firmamız uzun yıllardan bu yana su kaçağı belirlenmesi aygıtlarını ülkemize getirmektedir. Su kaçaklarının kaçamadığı su tesisatçısı kaçak belirleme merkezi 🙂

Son dehemmiyetlerde ev ve iş konumunuzin belası haluna gelen su kaçakları problemlerı sizlere çok ciddi zararlar vermektedir. Su borularında ortaya gelen patlamalar neticesi sızan sular vakit ortamında bütün evin duvarlarını kaplayarak sizlere ciddi problemler çıkarmaktadır. En muhimi biriken suların sürele betonu çürütmesi ve fayans Aralıklarından alt katınızda oturan komşunuz evine de su sızdırarak zarar vermesidir. Durduk yere komşunuzun evine de zararlar vermiş olursunuz ve bu hal komşunuzla aranızdaki temasa yansıyarak ciddi kavgalara tutuşmanıza neden ve küslük olur.

Su Kaçağı Belirleme

Su Kaçağı Belirleme
Su Kaçağına Kesin Çözüm

“Su kaçağını gördüğünüzde süre kaybetmeden bir su tesisatçısını arayın.”

Aygıtla su kaçağı belirlenmesi

Su kaçaklarında ortaya gelen problemlerın erken araya girmek istemesinin en büyük sebebi de belki de budur. Su kaçaklarından sonra evinizin duvarlarında ıslaklık, evde rutubet kokusu, kombi barında sıksık düşüş ve su faturalarında ciddi artışlar gözlemleyebileceksiniz.

Bunun sebebi su vanalarının kapalı olmasına karşın sızıntıdan ötürü su sayacının süratle dönmesidir. Cihazla su kaçağı bulma prosedüründen sonra her ay gelen su faturanızda da ciddi düşüşler gözlemleye bileceksiniz. Su kaçaklarında ilgi etmeniz gereken en mühim konu, onarımi gerçekleştirecek firma ya da tesisat ustalarını iyi araştırmalısınız. Piyasada tesisatçıyım diye dolaşan fakat tesisat pazarında ortaya gelen gelişmelerden habersiz olan bir çok kişi bulunmaktadır. Bu kişiler sizlerin su kaçağı bozukluğuni belki ortadan kaldırır ama gerisinde daha ciddi masraflar çıkarır. İşi bilmeyen tesisat ustaları eski yöntemleri kullanarak su kaçağını parke ve betonları herhangi kırarak belirleme prosedürünü gerçekleştirirler. Hâlbuki bugünkü teknolojisi aygıtla su kaçağı belirleme prosedüründe %100 kafayarı seviyesi sunmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Biz Ygn Tesisat olarak daima, sizinleyiz.

Su kaçaklarını kırmadan dökmeden, belirleme edip bozukluğu çözüyoruz. Deneyin, farkı göreceksiniz.

Eski alışkanlıklarınıza bundan sonra bir son, bundan sonra bir kıyıya bırakıp, kırmadan su kaçağı bulan Ygn Tesisat ile tanışın!
Yetkili su tesisat ustalarından meydana gelen kadromuz aygıtla su kaçağı belirlenmesi gerçekleştirme amacıyla kameralı sistemler kullanmaktadır. Kadromuzdaki aygıtla su kaçağı tespiti ekibinin asıl görevi, arızalı bölgeyi kamera ile denetim etmesinin sonrasında su kaçağını bulmasıdır. Daha sonrasında belirleme edilen problemli bölgeye profesyonelce onarım yapmasıdır. Ygn Tesisat yapısında aygıtla su kaçağı bulmaya yarayan bütün aygıtlar sahip olunantur. Misyonumuz; ev ve iş yeri alanlarında ortaya gelen su sızıntılarının konumunu belirleyip, en az hasarla onarımı tamamlamaktadır.

Su Tesisatında Kaçak Olduğu Nasıl Anlaşılır?
Tesisat borularında su kaçağı olmasından şüpheleniyorsanız derhal Ygn Tesisat ile iletişime geçmelisiniz. Öncelikli olarak bozukluğun soğuk su tesisatından kaynaklandığını düşünüyorsanız, dairenin ana vanasını kapatıp bir kaç saat beklemelisiniz. Su kaçağı, alt katta ki komşunuzun tavderhaln sular damlasına namacıyla olabilir. Kapatılan ana vananın ardında damlayan sular hala azalmadıysa, araya girmek edilecek yerin sıcak su boruları bulunduğunu söyleyebiliriz. Su kaçağı gidermek amacıyla kombinin altında belirleme edilen sıcak su vanasını kapatıp bekleyiniz. Uygulama tekrardan cevap vermiyorsa ve pis su borularında kaçak bulunduğunu düşünüyorsanız, şüphelendiğiniz boruları bir kaç gün kullanmadan beklemeniz gerekmektedir. Kameralı sistemler kullanarak borulardaki su kaçaklarının unsurunu belirleme ederek doğru araya girmekler yapacak olan Ygn Tesisat yetkilileri, su kaçaklarında size.

Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulma

Hangi Dairenin Su Kaçırdığını Bilmiyorsanız?
Söz hususu su kaçağının hangi daireden kaynaklandığını bilmiyorsanız ve üst kattan damlayan bir su akıntısı varsa; problem üst kattan kaynaklanıyor olabilir. Ancak üst kattaki komşunuz bozukluğun kendi tesisatından kaynaklanmadığını iddia ediyorsa o vakit bozukluğun nereden yaklaştığını hangi daireden yaklaştığını çözmeye çalışalım.

Su sızıntılarının kaynakladığı yeri bulamamak kuşkusuz pek çok bozukluğu yderhal getirebilir. Sızıntıyı unutup kendinizi komşularınızla tartışıyorken bulmak yerine bozukluğu bulmak amacıyla evvelce Ygn Tesisatı arayın, biz gelelim. Her ne olursa olsun hal gerektiğince can sıkıcı ve kızdırıcı bir hal alabilir. Böyle bir durumda yapmanız gereken şey; sakinliğinizi koruyarak havalandırma boşluğundan bakmak ve hangi daireden su sızdığını belirleme etmektir. Tespit edemediyseniz Ygn Tesisatın görünümlü aygıtla su kaçaklarına bakan su tesisatçıları bulunduğu gibi ; robotla su kaçağının nerede bulunduğunu belirleme edebilen ustaları da bulunmaktadır. Ygn Tesisatın itimat edilir ekibinden yardım isteyebilirsiniz. Sonuç olarak hiçbir daire ile muhatap olmadan, duvarlarda kırma yapmadan su sızıntısının kaynağını öğrenebilirsiniz. Ek olarak tecrübelerimiz tarafında şunu da belirtmeliyiz ki, kaçakların %70 i üst kattaki dairelerin banyolarından kaynaklanmaktadır.

Cihazla Su Kaçağı Nasıl Bulunur?
Cihazla su kaçağı belirlenmesi edilebilmesi amacıyla birtakım teknik aygıtlar kullanılmaktadır. Bu aygıtlar suyun aktığı yeri belirleme ederek, sahip olunan kaçağı bir ekran yardımıyla göstermektedir.

Su Kaçağı Belirleme

Su Kaçağı Belirleme
Su Kaçağına Kesin Çözüm

En Fazla Kullanılan Su Kaçağı Bulma Teknikleri
Termal kamerayla sıcak su kaçaklarını belirleme etme,
Boruyla verdiği gazı izleyerek kaçağı bulma,
Tahmin yürütüp seramikleri kırarak su kaçağını bulma tekniği,
Boru kamerası kullanarak görüntüleme,
Boyalı su kullanarak kaçak bulma yöntemi,
Kimyasal ilaç kullanılarak patlak borunun onarımi
Ortamda en çok nem belirleme edilen noktayı belirleme etme
Akustik aygıtla dinleme yaparak kaçağın sesini bulma

Teknikleri, aygıtla su kaçağının belirleme edilmesi esnasında en çok sarfedilen tekniklerdir. Cihazla su kaçağı belirlenmesinin yapılmadığı hallerde ise Ygn Tesisatın eksper ekibinden yardım alabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

SU KAÇAĞI BELİRTİLERİ NELERDİR?
Su sayacınız, musluklar açık olmadığı durumda sıksık dönüyorsa,
Banyonuza tadilat yaptırdığınız durumda, alt katın tavderhalki sararmalar hala devam ediyorsa,
Seramiklerin arasında belirleme edilen derzler renk değiştirmeye başlamışsa,
Su faturanıza yüksek ücretler ödemek mecburiyetinde kaldığınızda,
Islak ya da kuru zeminlerde, sıksık yüzeye su çıkması halinde,
Evinizde normalde kanalizasyonda yaşam sürdüren böceklerde çoğalma yaşandığında,
Duvarlarda rutubet ya da ıslanma şikayeti bulunduğunda,
Su kaçağı ortaya gelebilmektedir. Su kaçağının ortaya gelmeden evvelce belirleme edilebilmesi, bozukluğun büyümeden halledilmesi amacıyla ehemmiyet teşkil etmektedir.

Kırmadan su kaçağı bulma özel tesisat görüntüleme aygıt sistemleri yardımıyla yapılmaktadır.İstanbul’un bütün her yerine bütün mahalle ve sokaklara aygıtla su kaçağı bulma firmamız sektörde uzun vakitdan beri vermiş bulunduğu problemsiz ve garantili hizmetlerle bütün bölgelere servis olanağı sunmaktadır. Kırmadan su kaçağı bulma eğitimli personel ve eksper tesisatçılar doğrulusunda yapılmaktadır. Tesisat onarımlarını da garantili bir şekilde gerçekleştirmetayız.

Sizde, evinizde masraflardan uzak durmak amacıyla derhal bize ulaşın. Biz daima sizler amacıyla varız.Ygn Tesisat, HER ZAMAN SİZİNLE