Su Kaçağı Arama Ustası

Su Kaçağı Nasıl Oluşur ?
Sizin ya da bir yakınınızın başına gelmiş olabilecek bir su kaçağı sorununun ana sebebi yapım esnasında meydana gelen kaynak hatalarından,boruların fabrikasyon hatalarından ya da sıcak su borularının gevreyerek özelleğini kaybetmesi neticesi meydana gelen çatlamalardan kaynaklanmaktadır. PPRC olarak adlandırılan temiz su borularının deforme olması neticesi su kaçakları oluşur, buda hem size hem komşunuza ciddi zararlar verebilir.

Su Kaçağı Arama

Su Kaçağı Arama Ustası
Su Kaçağına Kesin Çözüm

Su Kaçağı Nerelerde Görülür ?
Su kaçağı oluşumu sorununun en çok gördüğünüz yerler su kullanımı olan mutfak,banyo,tuvalet gibi ev ya da iş yerimizdeki bölümlerdir. Bunun yanı sıra temiz su borularının geçtiği salonunuz ya da rastgele bir odanızın içersinde de görülebilir. Kalorifer tesisatlarında ki su sızıntıları evinizin yada iş konumunuzin bütün bölümlerinde meydana çıkabilir. Kalorifer tesisatı boruları ısıtma sistemine bağlı bulunduğu amacıyla kalorifer peteklerinin hepsine tek tek hat çekilmektedir. Bu gibi hallerde her alan belirleme amacıyla denetim edilir.

Su Kaçağı Arama Ustası

Su Kaçağı Arama

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağını Nasıl Buluyoruz ?
Temiz ya da atık su boruları yer altından döşenmiş bulunduğu amacıyla bunları gözle görmek olası değildir, meydana gelen su kaçaklarının konumunu saptamak durumuyla zordur. Teknolojinin sunmuş bulunduğu imkanları göz önünde bulundurursak su kaçaklarının yerlerini belirleme etmeninde basit bir yolu bulunduğunu öğrenebiliriz. Bizim gibi profesyonel şahıslarce teknolojiye hakim ve şuurlu bir grup tetkitlerle dairelerinizi kırdırmadan tadilata lüzum duymadan meydana gelen su kaçaklarının belirlemeini basitlıkla yaptırabilirsiniz.

Su Kaçağı Arama Firması

Su Kaçağı Arama firması

Su Kaçağı Bulma
Ev,iş yeri,ofis,mağaza,otel vb. günlük kullanım alanlarınızda meydana gelen su ile alakalı bütün sorunları ortadan kaldırmaya yardımcı olacak bir profesyonel asistana lüzumsinim duyduğunuzda düzgün refaranslara sahip işinin ehli bir firma olan Firmamızından yardım alabilirsiniz. İstanbul su kaçağı servisi olarak İstanbulun çapında hizmet vermekteyiz. Su kaçağı bulmak zor bir prosedür değildir, doğru şahıslar doğrulusunda yapılırsa en az zahiyatlar ile probleminiz kısa sürede çözülür. Su kaçağınızın sorunsuzca halledilmesi ygn tesisat farkını yaşayın.Petek Temizleme hizmetimizde vardır.