Su Kaçağı Açma Hizmeti


Su Kaçağı Açma Hizmeti

Su kaçağı şikayetinizi bize bildirdiğiniz vakit eksper ekibimiz su kaçağı belirleme aygıtlarımızla evlerinize gelir. Su kaçağı belirlenmesini en kısa vakitde yaparak, yalnızca kaçağın bulunduğu noktada onarım yapılır başka tesisata ve alana zarar vermeden kaçak bozukluğu giderilir.

Hangi hallerde su kaçağından şüphelenilmelidir?
Su kullanım alışkanlığınızda bir farklılık olmamasına karşın ay neticesinde yüksek tutarlı faturalarla karşılaşıyorsanız muslukların açık olmadığı vakitlerde da sayacınızın dönüp dönmediğini denetim ederek hali netleştirebilirsiniz. Alt kat komşunuz, tavderhal akıntı olmasından şikayet ediyorsa, ıslak zeminlerinizdeki seramiklerin arası temizlenmeyle geçmeyecek şekilde renk değiştirmişse, duvarlarınızda rutubet varsa su kaçağı belirlenmesini kesinlikle yaptırmalısınız.

Su Kaçağı Açma Hizmeti
Su Kaçağına Kesin Çözüm

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?
Kırmadan su kaçağı belirleme edebilmenin aniden çok yolu vardır. Bu yollardan birisi termal kamera ile yapılmaktadır. Termal kamera; görevli bir personel doğrulusunda zemin ya da duvarların taranması amacıyla kullanılmaktadır. Duvar içlerinde yer alan boruları, ekrana yansıtarak gösteren bu sistem ile bozukluknın bulunduğu yer rahat bir biçimde meydana çıkarılmaktadır. Fakat bu teknik, bilhassa sıcak suyun geçtiği tesisatlarda daha iyi neticeler vermektedir. Dinleme ile su bozukluk belirlenmesini bulmak da bir başka teknik olarak bilinmektedir. Duvarlarda, fayanslarda, zeminlerde dinleme yapan eksper personel; bunun amacıyla özel bir aygıt kullanılmaktadır. Ses farklılıklerine duyarlı titiz bir aygıt olan bu alet, ses değişiminin bulunduğu yeri personele bildirmektedir. Bunu yapar iken de hem kulaklığı hem de sahip bulunduğu ekranı kullanmaktadır. Bundan ötürü bu sistem ile nokta atışı yapılarak tam olarak nerede bozukluk bulunduğu meydana çıkarılmaktadır. Su Kaçağı Tespiti ile pis su atığının bulunduğu borular amacıyla de bir başka teknik tercih edilmektedir. Bu teknikle su tesisatının içerisine ufak bir kamera gönderilmekte ve içeriden görüntü alınarak, bozukluğun bulunduğu yer belirleme edilmektedir.

Su Kaçağı Açma, son model teknolojiyi kullanarak, evin rastgele bir noktasına zarar vermemektedir. Bu sistem yardımıyla, işin en mühim ebatı olan bozukluk belirlenmesi vakitci, rahat bir şekilde son verilmiş olmaktadır. Daha sonra oluşturulan prosedür gereğince ufak bir bölge kırılmakta ve bozukluk ortadan kaldırılmaktadır. Daha sonra da alakalı bölge eskisinden daha iyi bir görünüme getirilmektedir.

Herkes su kaçağının konumunu bulmaz. Ygn tesisat İstanbul firmamız Su Kaçağı Bulma amacıyla kameralı aygıtla nokta belirlenmesi yapar kırmadan su kaçağını bulur.

Su Kaçağı Açma Hizmeti

Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatı her ne kadar genel bir iş tabiri olsada Su kaçağı Bulma tesisat işlerinin ve eksperlığının üzerinde bilgi ve yetenek istemektedir. Çevrenizdeki her tesisatçı su kaçağı bulma konusu ile alakalı sizlere destek veremeyebilir. İstanbul YGN Tesisat ekiplerimiz tamamiyle özel birimleri ile evlerde, işyeri, mağaza ve büro gibi alanlarda karşılaşılan bütün su sızıntı ve kaçaklarında sizlere bu hizmeti en profesyonel şekilde sağlamaktadır. Su Kaçağı Tespiti amacıyla gerektiğince geniş ve vakitgelen bir hizmet ağına sahip firmayız. Bizlere ulaşan daire sahiplerimize her iki yakada da olası bulunduğu kadar aynı günün saatleri ortamında tesisat ustalarımızı ve kaçak belirleme ekiplerimizi göndermekteyiz.

Acil Su kaçağı Bulma Tesisat Firması : Su kaçağı her vakit beklemeye gelmez ve derhal acil araya girmek gerektirebilir. İstanbul Ygn Su kaçağı bulma amacıyla doğru firma ile çalışın kazançlı çıkın.

Su tesisatları her vakit ve sıksık bozukluk çıkaran yapılar değildir ama bir defa problem yaşandığı hem yıkıcı etkisi olmakta hemde ciddi prosedür yapılmazsa devam etmektedir. Su Kaçağı amacıyla bütün olumsuzlukları bilmekteyiz. Şuana kadar tecrübe ve tecrübe ederek bölümünde eksperlaşmış ustalarımız ve uygulamada yanlarımızda daima bulundurduğumuz özel makina ve teknik aletlerimizle çözmektedir. Sizleri yaşanılan bu gibi tesisat azırlarından yıkıcı problemlerden bu sayede kurtarmaktayız.

Su Kaçağı Tespit
Su kaçağı ile bir takımlar bir hayat içersinde bir kaç defa karşılaşırken bir takımlarıda bu tesisat bozukluğu ile ilk defa karşılaşmaktadır. Eğer sizlerde evinizde yaşadığınız alanlarda bu ve aynısı tesisat aksaklıkları karşılaşırsanız bizi arayın. Kendi başınıza araya girmek imkanınız zor olmasından.

Su kaçağına ulaşmadan Su Sızıntısı amacıyla çözüm üretelim.İstanbul Ygn Su Sızıntısı bulma servisimizi arayın gelelim.

Su tesisatlarında ciddi kaçaklar oluşmadan Su Sızıntısı şeklinde meydana gelen problemler sıkça görülmektedir. Ufak kısıntılar şeklide başlayan bu proses madurumade geç kalınması halinda ciddi boyutta problemlere namacıyla olmaktadır. Ygn Tesisat olarak binanın detaylı bölgelerinde meydana gelebilecek her türdeki sızıntılarda özel teknik, teknik ve aygıtlarımızla derhal prosedür ve araya girmek yapabilmekteyiz.

Su Kaçağı Bulma Hizmeti

Su Kaçağı Açma Hizmeti
Su Kaçağına Kesin Çözüm

İstanbul daki binalarda derhal derhal her ilçede benzer problem ve şikayetlerle ekibimiz gün içersinde hafta boyu ulaşmaktadır. Kiminde kolay prosedür ve araya girmek yeterli olurken kimi sızıntılar gerektiğince dip yerlerde ulaşılması ve araya girmeksi zor alanlarda oluşmaktadır. Su Kaçağı Tespiti amacıyla sizlere özel görüntü ve kamera planlı aygıtlarımızla hizmet verirken sızıntılarda hem aynı yöndem hemde akustik ses dinleme aygıtlarımızla İstanbuldaki bütün ilçelerde hizmet vermekteyiz. Su Sızıntısı bulunduğu anda onarım yaptırmanız da gerekmektedir. Eğer ulaşılması kolay alan ise onarımi son derece kolay olup ulaşılması zor alanlarda özel kimyasallar yada sızıntıya ulaşabilecek kadar ufak bir alanın kırılması ile onarımat yapılabilmektedir.

Bulunan Su Sızıntısını Tamir ve Onarım
Su Sızıntısı
Binanızda, dairenizde su sızıntısı bulunduğu anda tesisat ustalarından yardım alarak onarımat ve onarım yaptırmalısınız. Tespit prosedürleri ile onarım prosedürleri her firmada ayrı hizmet türleridir. Bizlerde İstanbul da gitmiş bulunduğumuz her Su Sızıntısı bulma işinde müşterimizin talebine göre onarım ve onarımat desteğide vermekteyiz. Fakat her ev sahibi ilerse onarım amacıyla kendi ustalarından da hizmet alabilirler.Ygn tesisat ekipleri hem sızıntıyı bulmada hemde onarımat ve onarımlarda son derece bilgi sahibi ve tecrübeli personellere sahiptir.

Su Kaçağı Arama Hizmeti

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Açma
İstanbul Su kaçağı Tespiti
tesisat İşleri
Evinizde ya da Ticari alanlarda su kaçağı bulma ve tesisat bozukluk işleri amacıyla bize ulaşın. Tavandan su akıyor, Duvarda sızma var, üst kattan su geliyor diyorsanız İstanbul eksper tesisat firmamızı şimdi arayın. Kaçak işleri dışında Tesisat tıkanma çözümleri amacıyla Ygn tesisat ekibi sizlere bir telefon kadar yakın mesafede.

SU KAÇAĞI TESPİTİ
Ygn Tesisat, son teknolojisi ile kapsamlı çalışarak su kaçaklarını noktasal belirleme eden aygıtlı tesisat firmasıdır. Cihazlar suyun aktığı yeri belirleme ederek sahip olunan kaçağı kamera yardımıyla Su Kaçağı Tespit etmektedir. İstanbul Su Kaçağı Tespiti başta hizmet vermek üzere; Avrupa’nın her yerinden kolayçe etkileşim sağlayabilirsiniz.

İstanbul ilinde Su kaçağı belirlenmesi, başta Avrupa yakası olmak üzere İstanbul’un her noktasına hizmet vermekteyiz. Size en yakın ekibimizi aynı gün ortamında gönderiyoruz; kısa vakitte prosedür, uzun vadeli çözüm sunuyoruz Akyüz Tesisat tecrübeleri ve eğitimli ekibine güvenmektedir.

Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

Su Kaçağı Açma
Su Kaçağına Kesin Çözüm

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
Kırmadan su kaçağının bulunduğu bölgelerde numune verecek olursak; evlerde tavandan su damlacıkları dökülür ve banyo, tuvalet gibi bölgelerinde su birikintileri meydana gelir. Su kaçağı yüzünden eviniz zarar görebilir kullanılamaz duruma gelebilir. Ygn Tesisat İstanbul da oluşacak problemleri de Kırmadan, dökmeden aygıtlar ile suyun aktığı yeri belirleme ederek sahip olunan kaçağı kamera yardımıyla Kırmadan Su Kaçağını Tespit etmektedir. Elimizde belirleme edilen aygıtlar üç ayrı gruba ayrılmaktadır. Su Kaçaklarını Kırmadan kameralı, bilgisayarlı ve akustik dinleme aygıtları ile bulmaktayız aynı gün ortamında onarımat hizmet sağlıyor ve gereken onarımatı noktasal belirleme ederek sizi ekstra masraf çıkarmaktan kurtarıyoruz. Kırmadan noktasal kamera belirlenmesimize numune verecek olursak pimaşlarda tıkanıklıktan meydana gelen hasar neticelerinde Su Kaçakları Tespiti kamerayla görüntülenerek bölümdeki zarara göre tadilat yapılmaktadır. Uzun vakit araya girmek edilmeyen su kaçakları yapıya gerektiğince zarar verebiliyor bu amaçla vakit kaybetmeden Su Kaçak Tespitini yüksek teknolojimizle güvenilir ve Kırma prosedürü olmadan onarım ettirmelisiniz.

Su Kaçağı Arama

Su Kaçağı

Kırmadan su kaçağı belirlemelerinde kullandığımız Cihazlar;
Termal Kamera:
Temel olarak ısıyı temel alan bu görüntüleme aygıtı ile İç Mekan Su Kaçağı Tespiti, kalorifer tesisatı sıcak suyun geçtiği boruların konumunu belirleme yapabilmesi amacıyla sarfedilen aygıtdır. Termal kamera ile sıcak su tesisatlarının geçtiği alan belirleme edilir sonrasında akustik dinleme aygıtımızla lüzumlu nokta atışıyla denetleme neticesi sağlama alınmaktadır. Sonuç olarak su sızıntısını noktasal belirleme edilmiş olunur. Termal Kamera yüksek kaliteli rastgele bir markaya sahip olsa da değişmeyeceği özelliği yardımcı bir aygıt olmasıdır. Bu aygıtla aynı vakitte atık su borularının amacıyla görüntüleyebiliyor ve Pimaş Açma prosedüründeki problemleri belirleme ediyoruz. Atık su borularındaki su kaçaklarının konumunu belirleme etmemiz dışında tıkanıklık gibi karşılaştığımız hallerde çoklukla kullandığımız aygıtlardan bir tanesidir ama yardımcı vazifiyeti olarak kullanılmaktadır.

Su Kaçağı Açma Hizmeti

Su Kaçağı Açma Hizmeti
Su Kaçağına Kesin Çözüm

Akustik Dinleme Cihazı:
Su Kaçağı Tespiti amacıyla en kapsamlı aygıt Akustik dinleme aygıtıdır diyebiliriz. Cihaz Temiz su kaçakları amacıyla tüketilir aynı vakitte en titiz bilgileri dahi net verebilen alettir başka aygıtlardan ayıran özelliği bu bulunduğunu kolayçe söyleyebiliriz. Bu aygıt; Bütün servis personellerimizin ama uzun eğitim sonrasında kullanabilmektedir.

Kirli Su Kamerası:
Su kaçağının meydana geldiği pis su giderlerinde birtakım hasarlar meydana gelmektedir hem İç Mekan Su Kaçağı Tespiti hem de Dış Mekan Su Kaçağı Bulma amacıyla sarfedilen bir aygıtdır. Kirli su kamerası yardımıyla el yardımı ve servis hizmeti sunduğumuz yerlere göndermiş bulunduğumuz pis su kameramız ile belirleme yapılmaktadır. Tespitlerin neticesinde tesisat problemları , boru çatlakları aygıtın ekrderhal görüntülenerek bozukluklı bölgeye profesyonel şekilde araya girmek edilmektedir.

Nem Ölçer:
Sıvı ile ilişki halinda belirleme edilen mekanların 3 cm kadar derinliğine inebilen nem ölçer aygıtı nem civarını tartmak amacıyla tüketilir. Su kaçağının bulunduğu mekanın nem değerlerini referans olarak belirleme prosedürü amacıyla destekçi aygıtımız olarak kullanmaktayız. Nem ölçer aygıtı su kaçağının konumunu tam olarak belirleme edememektir. Tıpkı termal kamerada bulunduğu gibi nem ölçer aygıtı da yardımcı aygıt olarak tüketilir ve iş yükü azaltılarak problem giderilmektedir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı

Eğitim Almayan Ustalar Su Kaçağının Yerini Tespit Edebilir mi?
Su Kaçağı Tespit etme aygıtları Kullanmadan belirleme yapan ustalar duvarı ya da fayansları kırarak bozukluklı bölgeyi bulmaya çalışırlar asli namacıylai ise su tesisat borularının duvarların ortamından geçiyor olmasıdır.

Su Kaçağını Firmamız Nasıl Tespit Ediyor?
Ekip çalışanlarımız kırmadan su kaçağını bulma prosedürlerini yapmak amacıyla teknolojik aygıtları kullanarak masraf oluşmasını önlemektedir. Ekip çalışanlarımız firmamızın vermiş bulunduğu eğitim sonrasında aygıtları kullanır ve belirleme prosedürleri neticesinde emin olarak çözmektedir. Tespit edilen bölümde karar verdiği tadilat amacıyla fiyat çıkarılır onarım adımını onayladığınız takdirde prosedür gerçekleştirilecektir.

Binanızda su kaçağı var , onarım etmek istiyorsunuz ama su kaçağının konumunu bir türlü bulamıyorsunuz. Çok problemlu bir hal ve çaresizce kırıp döküleceğeni düşünüyorsunuz.
Halbuki sahip bulunduğumuz son teknoloji su kaçağı belirleme aygıtı ile kaçak noktasını belirleme ederek binanıza verilecek en az zararla onarımini ve tadilatını yapıyoruz.

Su kaçak aygıtı ile oluşturulan su kaçak belirlenmesi ve su sızıntısı arama çalışmalarında aygıt kaçak bölgeyi bulduğunda ikaz sinyali verir. Bu şekilde belirleme ederiz.

Konut tesisatınızı yeni yaptırmış olmanız su sızıntısı ya da kaçağı olmayacak manasına gelmez yeni tesisatlarda bile düzgün yapıştırma yapılmayan plastik boru tesisatlarındaki ek bölgelerinde basınçtan ötürü atmalar olabilir.

Geçmişte su kaçağını bulmak amacıyla deneme yanılma ön görü tekniği gibi bir çok zorlu yollarla mücadele ediyorduk ve bu da işimizi zorlaştırıyor ve bize çok pahalıya mal oluyordu.

YGN Su Tesisat ile su kaçak belirlenmesi ve onarımi çok kolay ve cazip fiyatlarla.

Bir yorum ekleyin