Petek Temizliği


Petek temizliği kimyasal ilaç ve basınçlı özel tesisat temizleme cihazları sistemiyle firmamız ygn su tesisat tarafından yapılmaktadır. Çözüm Merkezimiz su kaçağı bulma konusunda olduğu gibi petek temizliği konusunda da profesyonel hizmet vermektedir.En iyi sistemlerle petek temizleme cihazları ile kalorifer peteklerini ve komple tesisat sitemini temizliyoruz.

Petek Temizliğinin Faydaları

petek temizliği yaptırmanız ısı kaybını önler ve darire ve bulundugunuz binanın iyi ısınmasını saglar.Petek temizliği yapılınca kombi daha iyi çalışır ve faturalar daha düşük gelir. Öyleki ısınma sorunlarınız ortadan kalkarak güzel bir kış geçirmenize neden olur.Kış aylarında pek çok kişi peteklerinin çok geç ısınmasından ve çok çabuk soğumasından dolayı şikâyetçi olmaktadır.Böyle durumların pek çok sorunu olabilir ancak en belirgin nedenlerin, petekler içerisinde oluşan kireç, tortu veya çamur birikintileridir. Geç ısınma ve erken sovuma sorunları yaşıyorsanız firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Petek Temizliği

Petek Temizliği
Petek Temizliği

Petek temizleme işi düzenli olarak en azından iki senede bir yapılmalıdır. Ygn su tesisat olarak işlemlerimizi klasik ve yorucu manuel yöntemler ile değil bilakis en iyi cihazlar ile yapmaktayız. Sizde garantili ve güvenilir petek temizleme firmaları araıyorsanız size bir telefon kadar yakınız hemen bizi arayıp randevu alabilirsiniz.

Petek Temizliği

Petek Temizliği firmaları

İstanbul içinde bulunan tüm bölgelere hizmet veren firmamız, su kaçağı tespiti , tuvalet tıkanıklığı açma , petek temizliği ve tesisat işleriniz için 7/24 hizmetinizdedir.Firmamızda her tesisat sorununa bir çözüm bulunur.