Kırmadan Su Kaçağı Nasıl Bulunur ?


Kırmadan Su Kaçağı Nasıl Bulunur ?

Kırmadan su kaçağı bulma yeni su tesisatı inceleme cihazları sayesinde yapılmaktadır.Ygn su kaçağı tespiti  firması su kaçağı sektöründe uzun yıllardan beri vermiş olduğu problemsiz ve garantili hizmetlerle tüm istanbul içi bölgelere su kaçağı servisi hizmetleri sunmaktadır.Kırmadan su kaçağı tespiti eğitimli profesyonel ve uzman su tesisatçılar tarafından yapılmaktadır. Tesisat tamir,bakımını da garantili bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

Kırmadan Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Kırmadan Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Kırmadan su kaçağı bulma için ilk etapta temiz su tesisatı baro metre ile incelenmektedir.Su sızıntı testi yapılır böylece kaçak su olup olmadığı bar inmesinde ortaya çıkmaktadır. Kullanılan su gider kamerası sayesinde kırmadan su tesisat borularının içine girerek görüntüleme yapılır.Pimaş içene görüntüleme kamerası,lavabo,banyo, küvet ve diğer giderlerden içine salarak tesisat gideri kaçağı izlenerek bulunmaktadır.

Sıcak su tesisatı kaçağı ise termal kamera yardımı sayesinde kırmadan noktasal olarak bulunmaktadır.Su kaçağı bulma işlemleri günümüzde birçok yolla yapılmaktadır.Su tesisat kaçağı çözüm merkezi olarak uzman kadromuz ve teknolojik cihazlarla yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz.

Bir yorum ekleyin