Kameralı su kaçağı yerini gösteren tesisatçı


Kameralı su kaçağı tesisatçı,Kameralı tesisatçı,Kameralı kırmadan tesisatçı,su kaçağı tesisatçısı,su kaçağı bulan tesisatcı,Kameralı su tesisatçı.

Kameralı su kaçağı yerini gösteren tesisatçı

Yapı ve bina tesisatlarının duvar içerisinde yer alan su tesisatlarında zaman içerisinde meydana gelen yıpranma, yüksek basınç gibi pek çok faktöre bağlı olarak su kaçağı oluşabiliyor. Duvar içerisinde ortaya çıkan bu su kaçaklarının tespit edilebilmesi için eski yöntemlerde tesisatın bulunduğu duvarın komple kırılması gerekliliği bulunuyordu.

Kameralı su kaçağı yerini gösteren tesisatçı

Üstelik bu sadece su kaçak noktasının tespit edilmesi içindir. Ancak günümüz modern teknolojisini kullanarak kameralı su kaçağı yerini gösteren tesisatçı hizmetleri ile birlikte su kaçağının tespiti için duvarın kırılmasına gerek bulunmuyor. Kamera sistemleri ile duvar içerisindeki su kaçağının bulunduğu noktanın tam olarak belirlenebilmesi mümkündür.

Hızlı ve Ekonomik Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su tesisatçısı

Görüntüleme sistemlerini kullanan kameralı su kaçağı yerini gösteren tesisatçı ile birlikte artık su kaçak sorunlarından en kısa zaman dilimlerinde, çok daha düşük maliyetlerle kurtulabilmek mümkün oluyor. Su kaçağının tespiti kamera sistemleri ile çok kısa zaman dilimleri içerisinde tespit ediliyor. Duvarın içerisindeki su tesisatının hangi noktasında kaçak olduğu net olarak belirlenerek, bu noktadan bir delik açılarak ya da özel kimyasallar kullanılarak, su kaçağının/sızıntısının önlenmesi sağlanabiliyor .

Kameralı su kaçağı yerini gösteren tesisatçı

Bu şekilde gereksiz hafriyat pisliği, maliyeti ve zaman kaybının olmadığı bir su kaçağı tespit ve onarımının gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Böylelikle de su kaçağı onarımları ile son derece ekonomik, hızlı ve kolay bir şekilde tesisattaki kaçak problemlerinden kurtulabilme şansına sahip olunabiliyor.

Bir yorum ekleyin