Kaçak Su Tespiti


Kaçak Su Tespiti

Kaçak su tespiti yapan firmalar günümüzde hızla çoğalmaktadır. Son aşama zor ve sıkıntılı bir sektör olup başarı sağlamak oldukca güçtür. Son dönemlerde su kaçağı tespiti meydana getiren firmalar evinizdeki bozuk tesisatları yapmakta zorlanan yeni işi bilmeyen tesisatçılardan başkası değildir.

Oysaki kaçak su tespitini doğru yerde bulup noktasal olarak tespit etmek çok zor bir iştir. Bunun eğitimi ve tecrübe süresi vardır. Günümüzde mahallenizdeki tesisatçılar basit bir su kaçağı tespit aygıtı alarak evinize gelip su kaçağının nere oldugunu tespit etmek isteseler bile kesinlikle ustalık geçmişini bilmeli ve referans istemelisiniz.

Neden mi, bu su kaçağı bulma işini icra eden firmalar bir tek tespit yapıp onarımını yapmamaktadır ve size yanlış yer gösterip sizin evinizi boşuna zarar vererek döşemelerinizi kırmaktadırlar.

Bunu hepimiz acemi tesisatcılarda günümüzde çok görüyoruz ve önümüze bu tür problemler devamlı çıkıyor. Ustalaşmış Su kaçağı Tespiti icra eden şirket olarak su kaçağını kendi bünyemizdeki ustalar yapıp daha sonrasında yeniden başka yerde su kaçağı olup olmadığını kati olarak tespit edip size teslim ediyoruz.

Kaçak Su Tespiti

Çünkü su kaçağını bulmak yapmaktan daha eziyetsiz bir iş olduğundan sizi yanlış bölgelere yönlendiren ve yanlış bölgelerde su ne kadarağını tespit eden firmalar çok olduğu için evinize gelen ve davet ettiğiniz firmaları araştırmanızı öneririz. Onarım yapmayan ustalar ve su kaçağı buradadır diye işaretleyip giden firmalara güvenmeyiniz. Firmamız Ygn tesisat olarak fırsatçılık yapmadığımız için kaçak su tespiti fiyatını en uygun şekilde belirledik belirledik.

Tamirat için de sadece tadilat durumuna baglı benzer biçimde bir ücret almaktayız. Onarımını meydana getirdiğimız noktasal arıza için de 2 yıl evraklı garantimiz mevcuttur.Ygn tesisat olarak tercihinizden dolayı teşekkür ederiz.

Bir yorum ekleyin