by

Tavandaki küf ve rutubet nasıl temizlenir

Tavandaki küf ve rutubet nasıl temizlenir
Tavandaki küf ve rutubet nasıl temizlenir

Tavandaki küf ve rutubet nasıl temizlenir

Tavandaki küf ve rutubet nasıl temizlenir ? Sorusundan önce bu sorunun nerden kaynaklandıgını bulmak tavandaki küf ve rutubet sorununa kesim çözüm olacaktır.Binalar eskidikce ve yaşlandıkca küf ve rutubet yaptıgını sanırız oysa sorun yeni binalarda da meydana gelmektedir.Bildiginiz üzere rutubet ve küf genelde suyun oldu yerlerde meydana gelir.

Tavandaki küf ve rutubet sorunuda sudan meydana gelmektedir.Yani bina içinde su kaçağı vardemketir.Küf  ve rutubetden kurtulmak için öncelikle suyun nerden kaçak yaptıgını bulmak gerekir.Su boruları bina içine yerleştirildikten sonra cimento ve duvar ustaları boru üzerini kapatmak için işlemler yaparlar.Bu çalışma sırasında farkına varmadan su borularına hasar vermiş olabilirler.Buyüzden ev içindeki küf ve rutubet bina yenide olsa meydana gelebilir.

rutubet lekeleri

Eger banyonuzda,oturma odanızda ve yatak odanızda aşırı rutubet ve küf oluşumu görüyorsanız mutlaka su kaçağı tespiti yaptırmanız gerekiyor.Su kaçağı tespiti işleminden sonra hasar görmüş su borularınızı degiştirip rutubet ve küf sorundan yıllarca kurtula bilirsiniz.Yani işi temelinden çözmeniz daha saglıklı olacaktır.Daha sonra başınız ağrımaması için…!

Su kaçağı tespiti firması olarak binanızda bulunan gizli su kaçağını, duvarlarıza ve fayanslarınıza zararmerden hatda kırmadan son teknolojik cihazlarla anında tespit ediyoruz.Hasarlı su borusunu bulduktan sonra yeni ile değiştirip sizi küf ve rutubet sorunundan kurtarmış oluyoruz.

Tavandaki küf lekeleri için kesin çözüm

Banyo-mutfak-yatak-odası-salon-küf-rutubet-kokuyor-ne-yapmalıyım

Duvardaki küf lekeleri için kesin çözüm

Yukarda da söylediğimiz gibi küf lekelerinden yıllarca kurtulmak istiyorsanız su kaçağı tespiti yaptırmak zorundasınız.Su kaçağı bulma işleminden sonra küf lekelerini bildiğimiz çamaşır suyu ile kolayca yok edebilirsiniz.

Bunun için sprey şeklinde kullanılan çamaşır suyunu küflekelerine püskürtmeniz yeterli olacaktır.Ama bu işlemden sonra sakın ola bezle silmeyin bırakın o şekilde kalsın sadece odayı havalandırı göreceksiniz tüm küf ve rutubet lekeleri yok olup gidecektir.

Eger bu işlemi yapmak istemiyorsanız ince veya orta zımpara ilede küf lekelerini zımparalayıp sorunu çöze bilirsiniz.Burda önemli olan sorunu temelinden çözmektir.Yani su kaçağı tespiti yaptırıp gizli su kaçağı yapan su borusunu bulup tamir etmek ilerde küf sorunundan sizi kurtaracaktır.

Küf ve Rutubet Lekeleri İçin Çözüm

  • Banyo duvarları küf oldu ne yapmalıyım ?
  • Oturma odası küf yapıyor ne yapmalıyım ?
  • Mutfak içi ve dolapları küf yaptı ne yapmalıyım ?
  • Yatak odası küf kokuyor ne yapmalıyım ?
  • Banyo,mutfak,yatak odası,salon rutubet kokuyor ne yapmalıyım ?

Gibi sorunlar yaşıyorsanız su kaçağı bulma işlerinden iyi şekilde anlayan profesyonel bir firmadan acil yardım almalısınız.Yıllardır su tesisat sektöründe hizmet veren firmamız istanbul,bursa,kocaeli ve izmit içinde tüm semtlere hizmet götürmekte 7/24 firmamızı arayıp yukardaki sorunlarınız için yardım alabilirsiniz.

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Summary
Review Date
Reviewed Item
Tavandaki küf ve rutubet nasıl temizlenir
Author Rating
51star1star1star1star1star