İçeriğe atla

Su Kaçağı Tespiti

Kaçak Su Tamiri,Kaçak Su Tespiti,Kaçak Su Bulma

Acil Tesisatçı -Acil Su Tesisatçısı

Acil Tesisatçı -Acil Su Tesisatçısı
Acil Tesisatçı -Acil Su Tesisatçısı

Acil Tesisatçı -Acil Su Tesisatçısı

Geceleri oluşan su kaçaklarını anında tespit ediyoruz.Tıkanan tuvalet,banyo veya mutfak giderini acil açılması gereken durumlarda hemen müdahale ediyoruz.Su kaçak tespiti,su kaçağı bulma ve tıkanıklık hizmetini 7/24 saat vermiyoruz.. Acil su tesisatçısına mı ihtiyacınız var ? Hemen ustamı bulmaK istiyorsunuz, çok fazla aramanıza gerek yok. Kurulduğu günden beri mesai saatleri dışında da hizmet veren bir YGN Tesisat,haftanın hergünü ve saati hizmet vermektedir.10 yıllık birikim ve hızlı servisle sorunlarınızı anında çözüyoruz.

Firmamızı arayıp sıkıntınızı anlatmanız yeter ekiplerimiz hemen bulundugunuz binaya gelerek sorununuzu anında çözüme kavurşturacaktır.Kırmadan su kaçağı tamiri yapan firmamız binanıza hiçbir zarar veremeden su tesisat sorununuzu problemsiz ve eksiksiz tamir edecektir.Kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi ygn tesisat firmasından gözü kapalı hizmet alabilirsiniz.

Gece Açık Su Tesisatçısı

Su Kaçağı tamiri
Acil Su Tesisatçısı

Acil Tesisatçı -Acil Su Tesisatçısı

1: Gece Oluşan Tuvalet Tıkanıklığını Açma

2: Gece Oluşan Banyo Tıkanıklığını Açma

3: Gece Oluşan Mutfak Lavabo Tıkanıklığını Açma

4: Gece Su Kaçağı Tespiti

5: Gece Su Baskını Tamiri

6: Gece Su Kaçağı Tamiri

7: Gece Su Kaçağı Bulma

Tatilde açık su tesisat Firması için adres burası, tatil demeden,kış demeden hizmet vermekteyiz.7/24 su tesisat servisi istanbul,bursa,kocaeli,izmit,bursa içinde tüm semtlere hizmet vermekteyiz.

Gece Su Kaçağı Tamiri,Gece Su Kaçağı Tespiti,Gece Su Kaçağı Bulma

Gece Su Tesisatçısı
Gece Açık Su Tesisatçısı

İSTANBUL İÇİNDE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

 • Acil Su Tesisatçısı İstanbul,
 • Acil Su Tesisatçısı Bursa,
 • Acil Su Tesisatçısı Kadıköy,
 • Acil Su Tesisatçısı Kartal,
 • Acil Su Tesisatçısı Pendik,
 • Acil Su Tesisatçısı Beykoz,
 • Acil Su Tesisatçısı Çekmeköy,
 • Acil Su Tesisatçısı Sançaktepe,
 • Acil Su Tesisatçısı Adalar,
 • Acil Su Tesisatçısı Ataşehir,
 • Acil Su Tesisatçısı Başakşehir,
 • Acil Su Tesisatçısı Bakırköy,
 • Acil Su Tesisatçısı Bahçelievler,
 • Acil Su Tesisatçısı Bağcılar,
 • Acil Su Tesisatçısı Avcılar,
 • Acil Su Tesisatçısı Arnavutköy,
 • Acil Su Tesisatçısı Bayrampaşa,
 • Acil Su Tesisatçısı Beşiktaş,
 • Acil Su Tesisatçısı Beylikdüzü,
 • Acil Su Tesisatçısı Beyoğlu,
 • Acil Su Tesisatçısı Büyükçekmece,
 • Acil Su Tesisatçısı Çatalca,
 • Acil Su Tesisatçısı Esenler,
 • Acil Su Tesisatçısı Esenyurt,
 • Acil Su Tesisatçısı Eyüp,
 • Acil Su Tesisatçısı Yalova,
 • Acil Su Tesisatçısı İzmit,
 • Acil Su Tesisatçısı Kocaeli,
Acil Tesisatçı -Acil Su Tesisatçısı

SU KAÇAĞIYLA BAŞ ETME YOLLARI

SU KAÇAĞIYLA BAŞ ETME YOLLARI
SU KAÇAĞIYLA BAŞ ETME YOLLARI

SU KAÇAĞIYLA BAŞ ETME YOLLARI

Su kaçağı tespiti nasıl yapılır sorusuna cevap vermeden önce su kaçağına neden olan durumları; su kaçağının binalarımıza, bizim, ailemizin, yakınlarımızın zamanının yarısından fazlasını geçirdiği evlerimizde, iş yerlerimizde yaşanabilecek su sızıntılarının verebileceği zararlardan bahsedelim. Kalitesiz, düşük malyetli malzemeler kullanılması, tesisatın sağlam döşenmemesi ve kullandıkça yıpranmadan kaynaklanabilen su kaçakları zamanla oturuduğunuz binaya, daireye ve içinde yaşayan insanlara zarar verecektir.

Özellikle duvarınızda veya zemininizde kabarmalar, nem, ıslaklık, küf gibi sorunlarla karşılaştıysanız dairenizde su kaçağı olması muhtemeldir. Komşunuzdan tavanından su damlaması , tavanında sararma ve kabarmalar olduğu gibi şikayetler gelmeye başladıysa bunlar da su kaçağının habercisidir. Her ay düzenli olarak ödediğiniz faturalarda da ciddi değişimler, artışlar söz konusuysa da yine bir sızıntı yaşadığınız anlamına gelebilir. Eğer evinizde bu ve buna benzer durumlar tespit ettiyseniz ve bu durumdan hala emin değilseniz, profesyonel bir yardım almadan önce bataryalarınızı ve musluklarınızı kapatıp su sayacına bakarak da evimde su kaçağı var mıdır sorusunun yanıtını bulabilirsiniz.

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su Kaçağı
Su Kaçağı

SU KAÇAĞI UZMANI

Suyla çalışan her sey, musluklar vs. kapalıyken su sayacınız hala dönmeye devam ediyorsa, artık profesyonel bir yardım almanız gerektiği kesinleşmiş ve bununla baş etme yollarını aramanız gerekmektedir.Eskiden evinize profesyonel yardım almak için çağırdığınız ustalar, su kaçağı tamiri için neredeyse evin bütün duvarlarını ve fayanslarını kırarak bulmaya çalışırlardı.

Kaçağı bulabilmek için evinizi toza dumana katan ustalar, kullandıkları ağır malzemelerle duvarınızdan içeri girdikleri zaman su kaçağını bulacakları yerde eve döşenmiş sağlam borularınıza da zarar verebilirdi. Uzun ve yorucu bir süreçten geçen eviniz toz duman içinde kalır ve bununla birlikte kaçağı da bulamadan geri dönmüş olurlardı aynı zamanda aldıkları ücretler de sizi epeyce zorlardı. Hem fazlasıyla zahmetli hem ekonomik açıdan sizi zorlayan bir maliyetle karşılaşmış olurdunuz.

Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte su sızıntılarını bulmak bu kadar zahmetli ve maliyetli olmayıp yerini daha modern çözümlere bıraktı.Su sızıntıları, su kaçağı tespit cihazları ve bu cihazlarla tespitler yapan uzmanlar taradından kolaylıkla tespit edilebiliyor. Su sızıntısı tespiti derdinden sizi kurtaran profesyonel ekipler çalışmaları sonunda su kaçağını bulup, tamiratını yapıp evinizi size teslim ediyorlar.

Su Kaçağını Bulan Cihaz Fiyatları,Su Kaçağı Tespit Cihazları Fiyatları,Su Kaçağı Bulan Cihaz Fiyatları,Su Kaçağı Tespit Cihazları Fiyatları,Su KaçağınıBulan Cihaz Fiyatları

Kırıp Dökmeden Su Kaçak Tespiti – ve Tamiri. %100 Garantili.‎

Kırıp Dökmeden Su Kaçak Tespiti - ve Tamiri. %100 Garantili
Kırıp Dökmeden Su Kaçak Tespiti – ve Tamiri. %100 Garantili

Kırıp Dökmeden Su Kaçak Tespiti – ve Tamiri. %100 Garantili.‎

Ygn su kaçağı tespiti firması olarak yaklaşık 10 yıldır su tesisat sektöründe garanti kapsamında hizmet vermekteyiz.Bugüne kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmekedik..Tüm çalışmalarımıza firma güvencesi ve garantisi verdik.Bir tek müşterimizi bile zarara uğratmadan su tesisat arıza sorunlarını çözdük.

Gelişen teknoloji sayesinde bina içinde hiç bir yeri kırmadan su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz.Sizde ev,mutfak,salon,banyo ve ofisinizde su kaçakları problemi yüzünden ,kırılmadan ve yıkılmadan sorusuz bir şekilde haledilmesini istiyorsanız dogru adresdesiniz demektir.Çekinmeden firmamızı arayıp anında randevu alabilir servislerimizin gelip hızlıca sorunu çözmesini bekleye bilirsiniz.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Yıllar önce teknolojinin olmadı dönemlerde daire içinde meydana gelen su kaçakları ev halkı için bir kabusa dönüyordu.Öyleki su kaçaklarını bulmak için gelen su tesisat ustası bina içinde arıza yapmış su borunusu bulmak için fayansları,duvarları kırıp yıkmak zorunda kalırdı.Durum böyle olunca ev içinde haftalar süren tadilat işleri çıkar hem zaman hemde bir çok para israfı meydana gelirdi.

 

Garantili Su Kaçağı Bulma

Kırıp Dökmeden Su Kaçak Tespiti
Kırıp Dökmeden Su Kaçak Tespiti

Neyseki o dönemler çok geride kaldı…! Ama hala eski usul çalışan ustalar ne yazik ki gelişen teknolojiye ramen hala mevcut.Ygn su kaçağı bulma firması olarak sektörümüzle alakalı teknolojiyi en yakından takip eden bir firma konumundayız.Buyüzden tüm çalışma ekiplerimiz cihazla su kaçağı tespiti konusunda hem eğitimli hemde deneyimli konumdadır.

Kameralı su kaçağı tamiri,robotla su kaçağı bulma,kızıl ötesi su kaçağı tespiti konusunda profesyonel hizmet vermekteyiz.Kırmadan su kaçağı bulma hizmeti almak istiyorsanız firmamızı 7/24 arayıp keşif yaptıra bilirsiniz.İstanbul,kocaeli,yalova ve bursa’da hizmetinizdeyiz.

 

 

Garantili Su Kaçağı Tespiti – Kırmadan Tespit ve Onarım‎

Garantili Su Kaçağı Tespiti - Kırmadan Tespit ve Onarım‎
Garantili Su Kaçağı Tespiti – Kırmadan Tespit ve Onarım‎

Garantili Su Kaçağı Tespiti – Kırmadan Tespit ve Onarım‎

Su kaçağı bulma firması olarak; Su kaçağı tespiti konusunda uzman ve eğitimli kadromuzla 7/24 hizmet veriyoruz.7/24 servis imkanı,uzman firma destegi ile garantili çözümler sunuyoruz.Cihazla su kaçağı tespiti yapan ekiplerimiz,evinizde hiç bir yeri kırmadan su kaçağı tamiri yapmaktadır.Sizde kaliteli hizmet almak ve mutlu sona ulaşmak istiyorsanız mutlaka firmamızdan destek alınız.

İstanbul,yalova,kocaeli ve bursa da himzet vermekteyiz.Kameralı su kaçağı tamiri,robotla su kaçağı tespiti,cihazla su kaçağı bulma hizmetlerimiz bulunmaktadır.Ev,mutfak,banyo,salon içinde oluşa bilecek su kaçaklarını anında bulup tamir ediyoruz.

su kaçağı ustası

Garantili Su Kaçağı Tespiti

Yaklaşık 10 yıldır su tesisat sektöründen himezmet veren firmamız bugüne kadar yapmış oldugu tüm çalışmalarda müşteri mağduriyetini önlemek için, ki bugüne kadar hiç yaşanmadı,tüm çalışmalarımızı firma garantisi kapmanında yapmaktayız.Su tesisat sistemi için yaptıgımız tamir,bakım ve onarım çalışmaları 2 yıl garanti kapsamındadır.

Su Kaçağı Uzmanı

Garantili Su Kaçağı Tespiti
Garantili Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Gizli su kaçakları sorunu yaşanan yerlerde çogukez kaçak yapan su borusunun hangisi oldugunu tahmin etmek ve bulup tamir etmek nerdeyse imkansız gibi birşeydir.Böyle durumlarda arıza yapmış boruyu bulmak için ev içinde duvar yada fayansları kırıp yıkmak gerekir.Böyle bir durumda ev sahibinin hiç isteyecegi birşey degildir.Çünkü bir çok sorunla uğraşmak zorunda kalacagını bilir.

İste böyle durumlarda su tesisat firması olarak devreye gireriz ve gelişmiş dinleme cihazları ile arıza yapmış su borununu anında hiç bir yeri kırmadan buluruz.Böylelikle ne duvarlarınız nede fayanslarınız kırılmadan sorunu çözeriz.Kırmadan su kaçağı bulma çalışması maliyetli bir iş olmadıgından dolayı hem büyük paralar harcamanızı önleriz hemde ev içinde tadilat oluşturacak durumlar yaşatmayız.

Su Kaçağı Tespiti,Su Kaçağı Tespiti