İçeriğe atla

Su Kaçağı Tamiri

Acil Tesisatçı -Acil Su Tesisatçısı

Su Kaçağı Uzmanı Esenyurt

Su Kaçağı Uzmanı Esenyurt
Su Kaçağı Uzmanı Esenyurt

Su Kaçağı Uzmanı Esenyurt

Su kaçağı tespiti firması olarak Esenyurt içindeki tüm mahalle ve semtlere hizmet vermekteyiz.Su kaçağı uzmanı esenyurt ekiplerimiz.Su kaçağı bulma,Su kaçağı tamiri,su tesisatı arıza bakım ve onarımı konularında hizmet vermektedir.Esenyurt su kaçağı uzmanı olarak Hizmet verdiğimiz mahalleler söyle:
Akçaburgaz Mahallesi, Ardıçlı Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Fatih Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, İncirtepe Mahallesi, İnönü Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Mehterçeşme Mahallesi, Merkez Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Örnek Mahallesi, Pınar Mahallesi, Saadetdere Mahallesi, Sanayi Mahallesi Talatpaşa Mahallesi,Yenikent Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi..

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri 

Firmamız kırmadan su kaçağı tamiri hizmeti vermektedir.Uygun fiyat ve garantili hizmet almak isteiyorsanız firmamızı direk olarak arayıp su tesisat sistemi için tamir hizmeti alabilirsiniz.Bina içinde oluşan su kaçaklarını kırmadan bulup tespit ediyoruz size ekbir maliyet cıkarmadan su tesisat kaçaklarını tamir ediyoruz..Kaliteli hizmetin tek adresi Ygn Tesisat Herzaman Hizmetinizdedir.

Esenyurt Su Kaçağı Uzmanı

Su Kaçağı Uzmanı
Su Kaçağı Uzman Esenyurt

Su Kaçağı Uzmanı Esenyurt,Su Kaçağı Uzman Esenyurt,Esenyurt Su Kaçağı Uzmanı ,Su Kaçağı Tamiri Esenyurt,Su Kaçağı Bulma Esenyurt,Su Kaçağı Tespiti Esenyurt..

 

Kaçak Su Tamiri,Kaçak Su Tespiti,Kaçak Su Bulma

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Tamiri

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Tamiri
Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Tamiri

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Tamiri,Kırmadan Su Kaçağı Tamiri,Kırmadan Su Kaçağı Onarımı,Kırmadan Su Kaçağı Firması,Kırmadan Su Kaçağı Bulma,Firmaları,Ustası..!

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Tamiri

Eski alışkanlıklarınızı bir kıyıya bırakıp, kırmadan su kaçağı bulan Ygn Tesisat ile tanışın! Yetki sahibi su tesisat ustalarından meydana gelen kadromuz su kaçağı belirlenmesi gerçekleştirme amacıyla kameralı sistemler kullanmaktadır. Kadromuzdaki su kaçağı belirlenmesi ekibinin asıl görevi, arızalı bölgeyi kamera ile denetim etmesinin sonrasında su kaçağını bulmasıdır. Daha sonrasında belirleme edilen problemli bölgeye profesyonelce onarım yapmasıdır. Ygn Tesisat yapısında su kaçağı bulmaya yarayan tüm cihazlar mevcuttur. Misyonumuz; konut ve ticari alanlarda ortaya gelen su sızıntılarının konumunu belirleyip, en az hasarla onarımını tamamlamaktır.

 

Su Tesisatında Kaçak Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Tesisat borularında su kaçağı olmasından şüpheleniyorsanız yazımızda vereceğimiz küçük ipuçlarını takip ederek evinizdeki problemli bölgeye bulmanız kolaylaşaçaktır. Öncelikli olarak bozukluğun soğuk su tesisatında kaynaklandığını düşünüyorsanız, dairenin ana vanasını kapatıp bir kaç saat beklemelisiniz. Su kaçağı, alt kattaki komşunuzun tavanından sular damlasına şeklinde görüne bilir. Kapatılan ana vananın sonrasında damlayan sular hala azalmadıysa,sıcak su borularından kaynaklandıgını söyleyebiliriz. Kaçağı gidermek amacıyla kombinin altında sıcak su vanasını kapatıp bekleyiniz. Uygulama tekrardan cevap vermiyorsa ve pis su borularında kaçak bulunduğunu düşünüyorsanız, şüphelendiğiniz boruları bir kaç gün kullanmadan beklemeniz gerekmektedir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Tamiri

Su Kaçağı Firmaları
Su Kaçağı Firmaları

Hangi Dairenin Su Kaçırdığını Bilmiyorsanız:

Söz hususu su kaçağının hangi daireden kaynaklandığını bilmiyorsanız ve üst kattan damlayan bir su akıntısı varsa; problem üst kattan kaynaklanıyor olabilir. Ancak üst kattaki komşunuz bozukluğun kendi tesisatından kaynaklanmadığını iddia ediyorsa o vakit ne yapmalısınız? Başka bir tarif verecek olursak üst katınızda iki daire bulunduğunu varsayalım. Sorun teşkil eden sıkıntının hangi daireden kaynaklandıgını bilmiyorsanız ne yapmalısınız?

Sızıntıların kaynakladığı yeri bulamamak kuşkusuz pek çok problemi yanında getirebilir. Sızıntıyı unutup kendinizi komşularınızla tartışıyorken bulabilirsiniz. Her ne olursa olsun hal gerektiğince can sıkıcı ve kızdırıcı bir hal alabilir. Böyle bir halde yapmanız gereken şey; sakinliğinizi koruyarak havalandırma boşluğundan bakmak ve hangi daireden su sızdığını tespit ve gözlemlemek gerekir. Tespit edemediyseniz Ygn Tesisat kaliteli cihazlarla su kaçağınının nerde oldugunu kolayca tespit edecektir.Su tesisat sisteminizdeki arıza ve kaçaklar için firmamızı arayıp hızlıca yardım alabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti : http://ygnsukacagitespiti.com

Su Kaçağı Bulma : http://ygnsukacagitespiti.com

Su Kaçağı Tamiri : http://ygnsukacagitespiti.com

 

Kaçak Su Tamiri,Kaçak Su Tespiti,Kaçak Su Bulma

Kaçak Su Tamiri,Kaçak Su Tespiti,Kaçak Su Bulma

Kaçak Su Tamiri,Kaçak Su Tespiti,Kaçak Su Bulma
Kaçak Su Tamiri,Kaçak Su Tespiti,Kaçak Su Bulma

Kaçak Su Tamiri,Kaçak Su Tespiti,Kaçak Su Bulma

Eski alışkanlıklarınıza, unutun kırmaya,yıkmaya son anında tespit,kaçak su tamiri için ygn tesisat  ile tanıştıktan sonra veda edin! En iyi su tesisat ustalarından oluşan kadromuzla 24 saat hizmet vermekteyiz. Kaçak su tespiti belirlenmesi için kameralı sistemler kullanılmaktadır. Bu ekiplerin asıl görevi, arızalı bölgeyi kamerayla denetim ederek, su kaçağını bulduktan sonra tamirini yapmaktır. Ygn Tesisat yapısında su kaçağı bulmaya yarayan tüm aygıtlar vardır. Misyonumuz; konut ve ticari alanlarda ortaya gelen su sızıntılarının konumunu belirleyip, en az hasarla onarımını tamamlamaktır.

Su Tesisatında Kaçak Olduğu Nasıl Anlaşılır ?

Tesisat borularında su kaçağı olmasından şüpheleniyorsanız burada yazılanları evde kendi başınıza programınız gerekmektedir. Eğer soğuk su tesisatında kaçak su bulma düşüyorsanız, dairenin ana vanasını kapatıp bir kaç saat bekleyin. Alt kattaki komşunuzun tavanından damlayan sularda azalma olmazsa, sıcak su borularını denetim etmeniz gerekiyor. Bunun amacıyla kombinin altında belirleme edilen sıcak su vanasını kapatıp bekleyin. Ancak pis su borularında kaçak bulunduğunu düşünüyorsanız şüphelendiğiniz boruları bir kaç gün kullanmadan beklemeniz gerekmektedir.

Kaçak Su Tamiri

Kaçak Su Tamiri,Kaçak Su Tespiti,Kaçak Su Bulma
Kaçak Su Tamiri,Kaçak Su Tespiti,Kaçak Su Bulma

Hangi Dairenin Su Kaçırdığını Bilmiyorsanız :

Üst kattan dairenize damlayan bir su akıntısı var ve üst katınızdaki komşunuz sorunun ondan kaynaklanmadığını iddia ediyor. Veya üst katınızda iki daire bulunduğunu varsayalım. Sızıntının hangi daireden kaynaklandığı konusu ile ilgili kararsız kalabilirsiniz. Bu gibi haller rahatsız edici bulunduğu kadar kızdırıcı olabilir. Hatta komşularınızla tartışmanıza bile namacıyla olabilir. Rüyalarınıza bile girecek bu halin çözümü gerçekte çok basit. Havalandırma boşluğundan bakarak hangi daireden size su sızdırdığını görebilirsiniz. Bunu yapmanın olası olmadığı vakitlerde ise YGN Tesisat olarak bizden yardım alarak, hiçbir daireye zarar vermeden, kırma yapmadan su sızıntısının kimin dairesinden yaklaştığını öğrenebilirsiniz. Tecrübelerimize dayanarak söyleyebiliriz ki kaçakların %99’u bir üst kattaki evlerin banyolarından çıkmaktadır.

Cihazla Su Kaçağı Nasıl Bulunur ?

Bildiğiniz üzere su kaçağı belirlenmesinde sarfedilen aygıtlar, suyun aktığı yeri takip ederek, sahip olunan kaçağı bir ekran sayesinde göstermemektedir. Genel kanının aksine betonun altını gören aygıtlara sahip değiliz. Tüm tesisat şirketlerinin kaçak bulmak amacıyla kullandığı 3 değişik aygıt bulunmaktadır. Bunlar kullanım yerlerine göre;

Dinleme Cihazı: Su kaçaklarını bulmak amacıyla en çok kullandığımız aygıt, Dinleme Cihazıdır. Bu makine sıcak su ve soğuk su şebeke tesisatlarında sonuca en süratli ulaştıran ve kaçağın konumunu noktasal olarak gösteren en titiz alettir.

Termal Kamera: Genelde içerisinden sıcak su geride bıraktığımız borularda, sızıntı belirlenmesi amacıyla kullanılır. Ancak markası ne olursa olsun termal kameralar, yardımcı bir aygıtdan öteye gidemez. Termal Kamera sayesinde su borularının konumunu belirleme etikten sonra dinleme aygıtıyla nokta atışı yaparak kaçağın yeri bulunmaktadır.

Pis Su Kamerası: Servis hizmeti sunduğumuz yerlerde, pis su giderlerinde meydana gelen hasarı görmek amacıyla kullanılır. El ile gönderdiğimiz kameranın dışarıda belirleme edilen ekranından tesisat sorunları ve boru kırıkları kolaylıkla görülebilmektedir.

Nem Ölçer: Bu aygıt sıvı temasında belirleme edilen ortamın, 3 cm derinliğe kadar nem civarını ölçmede kullanılır. Bu aygıtla su kaçağının tam olarak yeri işaretlenmese de belirleme adımında yardımcı alet olarak kullanılması iş yükünü azaltır.

Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

Binalarda meydana gelen su kaçaklarını belirleme etmek amacıyla çoğu teknik kullanılmaktadır. Bu tekniklerin her biri dayanıklı ve titiz neticeler vermesine rağmen, kullanıldıkları yerler, koşullara göre değişir. Su kaçağını belirleme eder iken hangi teknikin kullanılacağına karar vermek amacıyla, eldeki ekipman ve bölgenin hali gözden geçirilmelidir. Gaz izleme tekniki hariç, tüm su kaçak bulma teknikleri su sızıntısının çıkardığı sesten hareket ederler.Firmamızdan ve kaçak su ustası ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

Kaçak Su Tamiri,Kaçak Su Tespiti,Kaçak Su Bulma

Su Kaçağı Zararını Sigorta Şirketi Karşılarmı

Su Kaçağı Zararını Sigorta Şirketi Karşılarmı ?
Su Kaçağı Zararını Sigorta Şirketi Karşılarmı

Su Kaçağı Zararını Sigorta Şirketi Karşılarmı ?

Su Kaçağı Zararını Sigorta Şirketi Karşılarmı ?,su kaçağını sigorta karşılarmı,su tesisat arızasını sigorta ödermi,su bakınını sigorta ödermi..?

Evde olmadığınızda veya gece siz uyurken bir anda mutfak,salon,tuvalet, banyo ile mutfak kısmının altındaki su vanasından meydana gelen kırılma ve patlmadan sonra evinizi,dairenizi veya işyerinize su basabilir. Böyle bir sorun karşında yapılması gereken hemen su vanasını kapatmak olmalıdır,su kaçağı yüzünden etkilenecek tüm eşyalarınızı korunaklı bir bölgeye kaldırmalısınız.Bir kova yardımı ile odalara taşan suyu hızlı bir şekilde koyava toplayıp zemini kurutmalısınız.Eğer zemini hızlı bir şekilde sudan arındıramazsanız su parkelere zara verecek zemin parkelerinin sişmesine neden olacaktır.

Su Kaçağını Sigorta Şirketi Karşılıyor mu ?

  • Ev içindeki Zemin parke ile kaplı ise, mutlaka zemin parkesi şişme yapacaktır. Üç veya dört saat  içinde zemin parkeleri üzerinde genleşme ve sişme oluşaçaktır, tamiri imkansız olan parkelerin yeniden yaptırılması şartdır.
  • Binanının kalitesine ve yaşına göre değişik sonuçlar olabilir.Alt kat komşunuzun tavanında damlama şeklinde ya da sarı leke şeklinde zara vere bilir.
  • Ev içinde eşyalarınızı mutlaka korunaklı bir yere alın..Halılarınız ıslanmışsa hemen bir halı yıkama firmasına halılarınızı gönderinki küf ve lekeler oluşmasın.
  • Islanmış ve leke oluşa bilecek koltuklarınız için hemen koltuk yıkama firması bulun çağırmalısınız ki koltuklarınızı hemen temizleyip kurutsunlar.
su kaçağını sigorta karşılarmı
su kaçağını sigorta karşılarmı

Sigorta şirketi şeçerken mutla dikkat etmeniz gereken konular vardır. Çoğu sigorta şirketi evi veya işyerinizi sigorta alırken deprem konusunda sigorta yaparlar..Dask genelde deprem ve doğal afetler için yapılan bir sigortadır, bu yüzden sigorta yaptırırken neyi sigortalattıgınızı iyi belirlemelisiniz ve su kaçağı, su baskını içinde sigorta yaptırmalısınız..Çoğu sıgorta şirketi dogal sel ve su baskınları için sigorta yapar bu sebeten ötürü mutlaka madde ekleterek su tesisat patlaması ve su kaçağı maddesinide ekletmesiniz.Aksi takdirde yaptırmış oldugunuz sigorta madde eksikliği sorununda dolayı su tesisat sisteminden kaynaklı zararlarınızı karşılamaz ve oluşan zararı siz ödemek zorunda kalırsınız.

Biz ygn su kaçağı tespiti firması olarak sadece su kaçağı tespiti ve tamir hizmeti vermekteyiz.Sigorta firması degiliz su tesisat arıza ve onarımı için firmamızı arayıp hızlı yardım alabilirsiniz.İstanbul içinde bütün bölgelere hizmet vermekteyiz.Ayrıca Bursa,Kocaeli ve izmit bölgelerinde de su kaçağı bulma servis ve ekiplerimiz vardır.Garanti kapsamında hizmet veren firmamızdan kaliteli ve güvenilir hizmet alabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti,Su Kaçağı Tespiti