by

Su Sızıntısı Var Ne Yapmalıyım ?

Su Sızıntısı Var Ne Yapmalıyım
Su Sızıntısı Var Ne Yapmalıyım

Su Sızıntısı Var Ne Yapmalıyım ?

Su tesisatları hiç umadığımız anda başımıza büyük sorunlar açabilir.Su Sızıntısı Var Ne Yapmalıyım ? Gibi bir çok şikayet almaktayız.Bunların başında bu tarz sorular gelmektedir…! Su Sızıntısı Var,su sızıntısı şikayetim var,su sızıntısı sorunu,su sızıntısı nasıl bulunur,su sızıntısı tamiri,su sızıntısı önleyici,su sızıntısı nasıl önlenir,su sızıntısı tespiti,peş peşe sorular almaktayız.Genelde telaş içinde arayan müşterilerimiz.Ne yapmalıyım ? Nasıl Yapmalım ?Yardımcı olun demektedirler.

Bu tarz durumlar Ne Yapmalıyım ?

ilk yapmanız gereken su tesisat vanalarını telaşa kapılmadan kapatmalısınız.Daha sonra firmamızı arayıp durumu bildirmelisiniz.Su kaçağı tespiti ekiplerimiz bulundugunuz adrese en kısa sürede gelerek su tesisatınızı inçelemeye alacaklardır.Kırılmış ve patlamış su borularını tespit etdikten sonra hasar görmüş su borularını degiştireceklerdir.

Su sızıntı tespiti işlemlerini kırmadan yapan ekip ve ustalarımız evinize ve binanıza ekbir tadilat işi çıkarmadan su kaçağı arızasını tamir edip tamamlayacak ve işlemi sonlandıracaklardı.Kırmadan su kaçağı tespiti yapan ekipmanlarla profesyonel hizmet veren ustalar.Sizi sorununuzdan hiç bir sıkıntı çekmeden kurtaracaklardır.

İstanbul,Bursa,Kocaeli,İzmit ve Bolu’da hizmet veren firmamızı su sızıntısı sorunlarınızda,Haftanın her ğünü, 7/24 her an arayıp yardım isteye bilirsiniz.Su kaçağı bulma firması olarak tüm çalışmalarımız garanti kapsamındadır.Müşteri güvencesi bizim için her şeyden önce gelmektedir…!!!

su sızıntı için ne yapmalıyım
su sızıntı için ne yapmalıyım

Verdiğimiz Hizmetler 

1: Su Tesisat Arıza Tamiri,

2: Su Kaçağı Tespiti,

3: Lavabo Tıkanıklığı Açma ve Takma Hizmeti,

4: Tuvalet Tıkanıklığı Açma ve Değiştirme,

5: Petek ve Kalorifer Temizliği Bakımı,

6: Patlamış Su Borularını Değiştirme,

7: Su Tesisat Sistemi Değiştirme,

8: Loğar Tıkanıklığı Açma ve Bakımı

9: Su Sızıntı Tespiti,

Su Tesisatı ile ilgiği tüm konularda firmamız ve profesyonel ekiplerimizden ful destek ve hizmet alabilirsiniz.Garantili ve kaliteli hizmet güvencesiyle tüm müşterilerimizin hizmetindeyiz.Su Kaçağı bulma,su sızıntı tespiti ve su kaçağı tespiti bizim en iyi en profesyonel oldugumuz ve yaptıgımız işlerdir.

 

 

 

 

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
su sızıntı için ne yapmalıyım
Author Rating
51star1star1star1star1star