by

Su Kaçak Tespiti Bursa

Su Kaçak Tespiti Bursa
Su Kaçak Tespiti Bursa

Su Kaçak Tespiti Bursa

Su Kaçak Tespiti Bursa

Su kaçağı problemleri konutlarımızda karşılaşacağımız sorunların başında geliyor. Hızla gelişen konut sektörüne bağlı olarak birçok temiz su tesisatı evlere yapılmıştır.

Su Kaçak Tespiti Bu yapım aşamasında yapılan bazı hatalar su kaçaklarına sebebiyet verirken eskiyen su boruları da su aşındırması sonucunda su kaçağı problemleri yaşamanıza neden olur. Bu durumda evlerinizde çeşitli sorunlar oluşurken hayatınız alt üst olabilir.Özellikle duvarlarda oluşan dökülmeler sararmalar ve ya rutubet gibi sorunlar çok geçmeden evinizi sarabilir ve ya alt kat komşunuzun duvarlarında da kendini göstererek hem sizi hem de komşularınızı rahatsız eder. Bu durumda hem su kaçağı bulma çalışmalarını sürdürmek zorunda kalırken hem de diğer tadilat işlemleri yapmanıza neden olacaktır.

Su Kaçak Tespiti Bursa
Su Kaçak Tespiti Bursa

Her işlemde olduğu gibi bu alanda da erken teşhis ile sorunlarınız büyümeden sonuca kavuşturulabilir. Kurumsal firmalar özel ses dalgalarını dinleme yöntemlerini kullanarak herhangi bir şekilde binanıza zarar vermeden işlemlerinizi yapmanıza olanak sağlar. Özel elektromanyetik amfi cihazlar ile elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazları ile sorunların köküne inerek noktasal olarak su kaçağının tespiti yapılır.

Eski çalışmalar ile su kaçağı bulma ve onarma işlemlerinden çok farklı bir şekilde olaylara yaklaşan kurumsal firmamızda gelişen teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak sorunlarınızı ortadan kaldırır. Kısa bir süre öncesine kadar yapılan çalışmalarda su kaçaklarının yeri tespit edilirken farklı birçok nokta kırılırken insanlar mağdur durumuna düşüyordu. Özellikle duvarlar su tesisat boruları ve de fayanslar kırılarak su kaçağı tespiti yapılıyordu. Bu da tüm işlemler bittikten sonra ek olarak yeniden tamir ustalarını evinize davet etmenize neden oluyordu.

Ama kurumsal firmamız ile ek olarak herhangi tadilat işlemleri yapmanıza neden yoktur. Ses dinleme akustik cihazlarımız su kaçağı olan noktadan gelen sesleri çok geçmeden tespit ederek kulaklıklar yardımı ile uzman ekiplerimize iletir. Uzman kadrolarımız yeterli düzeyde almış oldukları eğitim ile sorunlarınıza yaklaşarak onarım çalışmalarına başlar

Summary
Review Date
Reviewed Item
Su Kaçak Tespiti Bursa
Author Rating
51star1star1star1star1star