İçeriğe atla

Su Kaçağı Zararını Sigorta Şirketi Karşılarmı

Su Kaçağı Zararını Sigorta Şirketi Karşılarmı ?
Su Kaçağı Zararını Sigorta Şirketi Karşılarmı

Su Kaçağı Zararını Sigorta Şirketi Karşılarmı ?

Su Kaçağı Zararını Sigorta Şirketi Karşılarmı ?,su kaçağını sigorta karşılarmı,su tesisat arızasını sigorta ödermi,su bakınını sigorta ödermi..?

Evde olmadığınızda veya gece siz uyurken bir anda mutfak,salon,tuvalet, banyo ile mutfak kısmının altındaki su vanasından meydana gelen kırılma ve patlmadan sonra evinizi,dairenizi veya işyerinize su basabilir. Böyle bir sorun karşında yapılması gereken hemen su vanasını kapatmak olmalıdır,su kaçağı yüzünden etkilenecek tüm eşyalarınızı korunaklı bir bölgeye kaldırmalısınız.Bir kova yardımı ile odalara taşan suyu hızlı bir şekilde koyava toplayıp zemini kurutmalısınız.Eğer zemini hızlı bir şekilde sudan arındıramazsanız su parkelere zara verecek zemin parkelerinin sişmesine neden olacaktır.

Su Kaçağını Sigorta Şirketi Karşılıyor mu ?

  • Ev içindeki Zemin parke ile kaplı ise, mutlaka zemin parkesi şişme yapacaktır. Üç veya dört saat  içinde zemin parkeleri üzerinde genleşme ve sişme oluşaçaktır, tamiri imkansız olan parkelerin yeniden yaptırılması şartdır.
  • Binanının kalitesine ve yaşına göre değişik sonuçlar olabilir.Alt kat komşunuzun tavanında damlama şeklinde ya da sarı leke şeklinde zara vere bilir.
  • Ev içinde eşyalarınızı mutlaka korunaklı bir yere alın..Halılarınız ıslanmışsa hemen bir halı yıkama firmasına halılarınızı gönderinki küf ve lekeler oluşmasın.
  • Islanmış ve leke oluşa bilecek koltuklarınız için hemen koltuk yıkama firması bulun çağırmalısınız ki koltuklarınızı hemen temizleyip kurutsunlar.
su kaçağını sigorta karşılarmı
su kaçağını sigorta karşılarmı

Sigorta şirketi şeçerken mutla dikkat etmeniz gereken konular vardır. Çoğu sigorta şirketi evi veya işyerinizi sigorta alırken deprem konusunda sigorta yaparlar..Dask genelde deprem ve doğal afetler için yapılan bir sigortadır, bu yüzden sigorta yaptırırken neyi sigortalattıgınızı iyi belirlemelisiniz ve su kaçağı, su baskını içinde sigorta yaptırmalısınız..Çoğu sıgorta şirketi dogal sel ve su baskınları için sigorta yapar bu sebeten ötürü mutlaka madde ekleterek su tesisat patlaması ve su kaçağı maddesinide ekletmesiniz.Aksi takdirde yaptırmış oldugunuz sigorta madde eksikliği sorununda dolayı su tesisat sisteminden kaynaklı zararlarınızı karşılamaz ve oluşan zararı siz ödemek zorunda kalırsınız.

Biz ygn su kaçağı tespiti firması olarak sadece su kaçağı tespiti ve tamir hizmeti vermekteyiz.Sigorta firması degiliz su tesisat arıza ve onarımı için firmamızı arayıp hızlı yardım alabilirsiniz.İstanbul içinde bütün bölgelere hizmet vermekteyiz.Ayrıca Bursa,Kocaeli ve izmit bölgelerinde de su kaçağı bulma servis ve ekiplerimiz vardır.Garanti kapsamında hizmet veren firmamızdan kaliteli ve güvenilir hizmet alabilirsiniz.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Su Kaçağı Zararını Sigorta Şirketi Karşılarmı
Author Rating
51star1star1star1star1star
Su Kaçağı Tespiti,Su Kaçağı Tespiti