by

Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı Bulma
Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı Bulma

Yıllardır su tesisat sektöründen hizmet veren profesyonel bir firmayız.Su tesisatınızda meydana gelen tüm arıza ve bakım için firmamızdan yardım alabilirsiniz.Garantili çözüm üren firmamız müşteri menmuniyeti ve kalite anlayışından yıllarca vazgeçmemiş bir firmadır.Su kaçağı tespiti ve su kaçağı bulma konusunda uzman olan ekiplerimizle herdaim hizmetinizdeyiz.

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti binanızda gizli oluşan su sızıntısı sorunlarında başvura bileceginiz bir konudur.Gizli su kaçağını farketmek bazen nerdeyse imkansızdır.Fark ettiğimiz zamanda iş işten geçmiş olur.Su kaçağını farketmenin bir çok yolu vardır.Bunlardan bazıları şunlardır.Evinizde tavan ve duvarlarda sararma ve küf meydana geliyorsa gizli su sızıntısı vardır.Banyo duvarları kararma yapıyorsa gene durum aynıdır.Evde rutubet kokusu fazlaysa buda su kaçağı oldugunu gösterir.

Bugibi durumlarda su kaçağı tespiti yaptırmanız hem daha saglık olur hemde sizi oluşan küf ve rutubet sorunanu önlem almanıza yardımcı olur.Biz firma olarak bu tarz sorunlarla çok karşılaştık ve su kaçağı tespiti yaparak sorunları çözdük.Kırmadan su kaçağı tespiti yaptıgımız için hem daha uygun fiyatlara çalıştık hemde ev sahibine tadilat işi çıkartmadan kısa sürede işlemleri tamamladık.

Su kaçağı tespiti ve Su sızıntısı tespiti

Su Kaçağı Tespiti :Tel:0542 521 8281

Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulma işlemi eski usul çalışan ustalar için oldukca zor bir iştir aynı durumda bu zarluk ev sahibi içinde geçerlidir.Çünkü su kaçağı bulma işlemi için gelen usta evinizde kırmadık yer bırakmaz ve size birçok masraf çıkartır.Hatda 1 ay sürecek tadilat işiyle bile uğraşmak zorunda kalırsınız.

İste tam bu durumda firma olarak biz devreye giriyoruz.Sektörümüzle ilgili yeni nesil cihazları yakından takip etiğimiz için kaliteli cihazlarla evinizde duvarları kırmadan kameralı ve kızıl ötesi cihazlarla evinizi 30 dakika içinde tarayıp filme çeker gibi tüm su tesisat borularını kamerayla izliyoruz.Su kaçağının oldugu bölgeyi elimizle koymuş gibi bulup işaretliyoruz.

Daha sonra arıza yapmış su borusunu yerinden çıkartıp yenisi ile değitiriyoruz.Yaklaşık 60 dakikalık çalışmayla sizi su kaçağı sorunundan,küf ve rutubet kokusundan kurtarıyor..Böylelikle haftalar süren tadilat işi ve evinizde kırık,dökük ,yıkılmış yerlerle uğraştırmıyoruz.

Sizde güvenilir su tesisat firması arıyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçiniz.Hem garantili hizmet almış olursunuz hemde sorunlarınızdan hızlıca kurtulursunuz.

Hizmet verdiğimiz iler.

  • İstanbul,
  • Bursa,
  • İzmit,
  • Kocaeli..

7/24 Hizmet veren firmamızı yukarda belirtdiğimiz bölgelerde tüm semtlere hizmet götürmektedir.

Su Kaçak Tespiti

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti yapan diger firmalar

  • Su kaçağı tespiti :
  • Su kaçağı bulma:
  • Su sızıntısı tespiti :
  • Kırmadan su kaçağı tamiri :
  • Kırmadan su kaçağı bulma :
  • Su kaçağı bulma,su kaçağı tespiti :

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Summary
Review Date
Reviewed Item
Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı Bulma
Author Rating
51star1star1star1star1star