by

Su Kaçağı Tespiti – Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Tespiti – Su Kaçağı Bulma
Su Kaçağı Tespiti – Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Tespiti – Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı tespiti artık hızla ilerleyen teknoloji ve bu teknolojinin getirdiği kolaylılar ile çok basit tespit edilmektedir. Su kaçağı tespiti yapabilmek için modern cihazlar ve uzman ekipler gerekmektedir. Açık kaçakları belki bulabiliriz o da kendi imkânlarınızla değil suyun duvardan sızması duvarda kabarcıklar oluşması ya da apartmanda oturuyor ise su borularınızın görünen yüzünden damlalar sarkıtması veyahut tesisat borularınız toprağın altına gömülü ise zemine su çıkması sonucu gibi emareler açık kaçaklara örnektir.

Bunun yanında örtülü kaçak dediğimiz insan duyu ve görsel organları ile algılayamayacağı kaçaklar vardır ki bu tür kaçaklar sizlere ilk başlarda zararı yokmuş gibi görünse de uzun vadede yıkıcı sonuçlar doğurabilmektedir. İster açık isterse örtülü olsun su kaçakları sizlere hem maddi hem de manevi zararlar vermektedir.Su kaçağı tespiti işi bu açıdan kısa zamanda uygun teknik ve taktiklerle sorunsuz bitirilmelidir.

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti – Su Kaçağı Bulma
Su Kaçağı Tespiti – Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı tespiti işlemlerinizi eski usul tekniklerle de yapmak isteyebilirsiniz fakat sizlere bu işlemler sırasında evinizde kırılmadık duvarınızın kalmayacağını evinizi işyerinizi ofisinizi kullanamayacak hale geleceğinizi bunun da sizlerin cebini yakacağınızı belirtmek isteriz.Su kaçağı tespiti işlemlerini derhal yaptırmamanız halinde evinizde oluşacak havasızlık nem ve su baskınlarını sizlere hatırlatmayı borç biliriz.

Açık ya da gizli kaçakların faturalarınızı yükselteceği sizlerin de malumudur. İşte tam bu noktada sorunları derinlemesine analiz eden ve kurumsallığı ön planda tutan lider firmamız devreye girmektedir.

Su kaçağı tespiti işlemleri için bizleri tercih etmeniz için birçok nedenimiz var. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki yapacağımız her iş için siz saygı değer müşterilerimize garanti veriyor sizleri maddi zorluğa sokmayacağımıza ve kıymetli vaktinizi çalmayacağımıza söz veriyoruz…

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Tespiti – Su Kaçağı Bulma
Su Kaçağı Tespiti – Su Kaçağı Bulma

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti işlemlerini elektro manyetik amfi cihazlarımız ile elektro akustik ses dinleme cihazlarımız yardımı ile ve bunları ustalıkla kullanan iş ahlakı kadrolarımızla çözüyoruz.

Su kaçağı tespiti işlemleri için getirdiğimiz bu elektronik cihazlar ile tüm gizli açık ya da ortaya çıkmış ve ya da çıkacak olan kaçakları tespit ediyoruz. Ekstradan duvar kırma fayans çatlatma yok sadece sorunlu bölgeyi kırıp sorun giderildikten sonra tekrar kapatıyoruz.

Tesisat borularında meydana gelmiş herhangi bir kaçağı bulmak artık günümüz gelişen teknolojisi sayesinde çok kolay ve çok ucuz hale gelmiştir. Su kaçakğı tespitini yapmak Ygn su kaçağı tespiti firmamız akustik ses dinleme ve elektromanyetik su kaçağı bulma cihazları kullanılır ve bu teknolojik cihazların yardımı ile sorunlar kısa bir süre zarfında ortadan kaldırılır. Ancak bu teknolojik aletlerin pahalı olmasından dolayı her firma veya her su tesisatçısı kullanmaz.

Bu yüzden su kaçakğı tespiti’ni yapmak için yardım istediğinizde dalında uzman olan ve işlemleri için üstün modern teknolojik aletler kullanan personelleri çağırdığınızdan emin olun. Dalında uzman olmayan ve işlemlerinde teknolojik aletler kullanmayan ustalardan yardım istediğinizde büyük sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu sorunlar maddi veya manevi olabilmektedir.

Kırmadan Su Kaçak Tespiti

sukacagitespiti-sukacagibulma
Su Kaçağı Tespiti – Su Kaçağı Bulma

Dalında uzman olmayan personeller su kaçakğı tespiti yaparken sorunun ana kaynağını çıplak gözle görmeyi gerekli kılmıştır. Bunun içinde fayansları veya duvarları kırarak su tesisat borularına ulaşır ve bu şekilde su kaçakğı tespiti yaparak bu kaçakları onarır. Ancak yapılan bu işlemler yüzünden evler inşaat alanına döner ve su kaçağı tespiti yapılan yerler uzun süre kullanılamaz hale gelir.

Ayrıca kırılan veya parçalanan yerlerin tekrardan onarılması için de maddiyat gerekli olur ve bu maddiyat yüzünden zarara girersiniz. Ancak dalında uzman olan ve su kaçakğı tespit cihazı kullanan personellerden yardım istediğinizde hem maddi açıdan hem de zamansal açıdan kâr sağlarsınız.

Çünkü kurumsal firmamızın dalında uzman ve eğitimli olan personelleri su kaçakğı tespiti için kırma veya parçalama yapmaz. Su tesisat borularını tespit etmek için elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazını ve bu tesisat borularında meydana gelmiş olan kaçakları tespit etmek için de akustik ses dinleme cihazını kullanır.

Bu sayede yapılan işlemler su kaçakğı tespiti cihazı yardımı ile yapılır ve bu işlemler kısa süre zarfında bitirilir. Ayrıca işlemlerin bitiminde uzman personellerimiz yaptıkları işleri anlatan iş sözleşmesi ve garanti kapsamına giren yerlerin garanti belgesini de size sunar. Böylelikle yapılan her işlem kurumsal firmamızın güvencesi altında halledilmiş olunur.

SU KAÇAĞI TESPİTİ İSTANBUL

Summary
Review Date
Reviewed Item
Su Kaçağı Tespiti – Su Kaçağı Bulma
Author Rating
51star1star1star1star1star