İçeriğe atla

Su Kaçağı Tespiti Nedir ?

Su Kaçağı Tespiti Nedir ?

Çoğu kişi Su Kaçağı Tespiti Nedir ? Konusu fazlaça bilmez.Su Kaçak Tespiti : Su tesisatlarında meydana gelen gizli ve görünmeyen su kaçaklarını,tespit etme ve bulma işlemidir.Evinizde duvarlar nemleniyor ve evin içinde aşırı rutubet kokusu varsa büyük ihtimal evinizde su kaçağı var demektir.Yada banyoda fayanslarınız kararıyor ve nem yapıyorsa gizli su kaçağına maruz kalmışsınız demektir.

İste bu tarz su kaçaklarını bulma işlemine su kaçağı tespiti denmektedir.Kırmdan su kaçağı tespiti yapılacagı gibi kırarak su kaçağı bulma işlemleride yapılmaktadır.Fakat kırmadan su kaçağı bulma işlemi hem daha ucuz hemde daha kaliteli çalışma şeklidir.Kırarak yapılan su kaçağı tespiti ise hem çok masraflı hemde çok uzun günler sürmektedir.Yani evinizde tadilat ve inşaat içi çıkartmaktadır.

Bu yüzden müşterilerimize kırmadan su kaçağı tespiti yaptırtmalarını şiddetle önermekteyiz.Hem eviniz yıkılıp dökülmez hemde çok paranız gitez.Biz su kaçağı tespiti firması olarak kırmadan su kaçağı bulma hizmeti veriyoruz.Ayrıca yaptıgımız tüm çalışmalara 2 yıl firma garantisi vermekteyiz.

Su Kaçağı Tespiti Nedir
Su Kaçağı Tespiti Nedir

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nedir ?

Kırmadan su kaçağı tespiti işlemi için teknolojiyi iyi bilmek ve iyi kullanmak gerekmektedir.Uzman personellerimiz bu konuda eğitilmiş ve yeni nesil teknolojiyi iyi bilen kadrolardan oluşmaktadır.İstanbul,Bursa ve Kocaeli Bölgesinde hizmet veren ekiplerimiz hem deneyimli hemde işinde profesyoneldir.

Kameralı ve kızıl ötesi su tesisat tarama cihazlarıyla binada bulunan ve duvar içinde gömülü olan su borularını kameralı su kaçağı tespiti cihazıyla önce tararlar ve gizlenmiş ve patlamış su borularını kolayca bulurlar.Daha sonra su tesisatı içinde arızalı su borusu tespit etdikten sonra işaretlerler.Ayrıca patlamamış ve ilerde başınıza sorun olacak incelmiş ve paslanmış su borularınında grafigini çıkartırlar.

Böylelikle sizi önceden uyararak tedbir almanızı saglarlar.Daha sonra o işaretledikleri yeri küçük bir delik açarak ordaki arızalrı su borsunu değiştirirler ve tekrar eski şeklini alacak şekilde kapatırlar.Toplam 2 veya 3 saat süren bir çalışmayla su tesisatında ki arızayı tamir ederler.Evinzde ve binanızda size ekbir masraf çıkartmadan sorunu çözer ve işi teslim ederler.

Su Kaçağı Tespiti Nedir

Su Kaçağı Tespitini Kim Yapar ?

Su kaçak tespiti işi uzmanlık işten ve bu işte kendini kanıtlamış usta ve firmalar tarafından yapılır.15 yıldır su kaçağı tespiti konusunda hizmet veren firmamızı arayıp profesyonel ustalarımızdan ve uzman ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Su Kaçağı Tespiti Nedir ?
Author Rating
51star1star1star1star1star
Su Kaçağı Tespiti,Su Kaçağı Tespiti