İçeriğe atla

Su Kaçağı Tespiti Kırmadan

Su Kaçağı Tespiti Kırmadan,Su Kaçağı Bulma,Su Sızıntısı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti Kırmadan,Su Kaçağı Bulma,Su Sızıntısı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti Kırmadan

2000 Yılından buyana kırmadan su kaçağı tespiti yapan firmamız istanbul başta olmak üzere,bolu,izmit,kocaeli ve bursa’da hizmet vermektedir…Kırmadan su kaçağı tespiti yapan uzman ekiplerimiz.Bulundugunuz binaya zarar vermeden duvar içinde bulunan su borularını kızıl ötesi görüntüleme sistemiyle kolayca bulmaktadır.Normal Su tesisatcısı gibi su borularının geçtiği yerleri kırıp ve yıkmayız.

Kırmadan Su Kaçağı Tespitini Kimler Yapar ?

Kırmadan su kaçağı tespiti yapa bilmek beli bir eğitim gerektiren bir konudur her önüne gelen bu işin eğitimini almadıysa kırmadan su kaçağı tespiti yapamaz.Firmamız kuruldugu günden buyana sektörüyle alakalı  teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir.Her çıkan yeni teknolojik cihazları araştırır ve inceler uygun gördüğü cihazları firma bünyesine katar.Daha sonra bu cihazlarının kullanımı ile ilgili uzman ekiplerini eğitime tabi tutar.Kırmadan su kaçağı tespiti konusundan firmamızdan profesyonel yardım alabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Kırmadan,Su Kaçağı Bulma,Su Sızıntısı Tespiti

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır ?

Müşteri su kaçağı tespiti yaptırmak için firmamızı aradıgında ona en yakın ekiplerimiz adresine yönlendirilir.En kısa sürede içinde müşteriye ulaşan ekiplerimiz.Yanlarında getirdikleri kameralı su kaçağı tespiti cihazıyla binada bulunan su borularının geçtiği tüm duvarları,zemini ve tavanı kameralı cihazla tarayıp incelemeye alırlar.Patlamış su borunusu veya su sızıntısı yapan su borusunu tespit ederler.Daha sonra hasarlı bölgeleri daire içine alarak işaretlerler.Bina sahibine su tesisatındaki genel sorun hakında bilgi ve rapor verirler.Daire içine aldıkları yeri açarak su borusunu değiştirip tekrar kapatırlar ve işlemi sonlandırırlar…!

Su Kaçağı Tespiti Yapmak Ne Kadar Sürer ?

Su kaçağı tespiti uzmanlarımız adresinize ulaştıgı andan itibaren..Su tesisat incelemesi ve su borularının geçtiği alanı taramaları binanın büyüklük ve küçüklük durumuna göre 20 dakika ile 60 dakika arasında su kaçağı tespiti yapabilmektedir.

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri Fiyatları Ne Kadardır ?

İstanbul ili içinde tüm semt ve bölgelere su kaçağı tespiti fiyatımız 99 TL dir.İstanbul’un neresinde olursanız olun uzman ekiplerimizden 99 TL karşılıgında su kaçağı tespiti hizmeti alabilirsiniz.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Garantisi Veriyormusunuz ?

Firmamız kuruldugu yıldan buyana sektöründe ki garantili hizmet veren tek firmadır.Firmamız için müşteri menmuniyeti herşeyden önce gelmektedir.Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz menmun olmasaydı 2000 yılından buyana ayakta kalan bir firma olamazdık..! Kırmadan su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiri için 2 yıl firma garantisi vermekteyiz.

Evimde Su Kaçağı Oldugunu Nasıl Anlarım ?

Binanızda su kaçağı oldugunu anlamak için aşağıda belirtdiğim madelerden bir veya birkaçını yaşıyorsanız bulundugunuz binada su kaçağı vardemektir.

a: Banyo rutubetli ise

b: Fayanslar kararıyor ise

c: Tavanlarınızda sararma ve sarı dalgalanmalar var ise

ç: Dolap arkalarında rutubetlenme oluyor ise

d: Duvarlarda terleme oluyor ve rutubetleniyorsa

e: Evin genelinde rutubet kokusu hakimse

f: Zeminde ıslaklık meydana geliyorsa

g: Su vanalarını kapatdıgınız halde su saati dönür ise

ğ: Su faturaları çok yüksek geliyor ise

h: Tavandan evinize su damlıyor ise.

Bu tespitleri yaparak evinizde,villanızda,binanızda ve işyerlerinizde su kaçağı olup olmadıgını anlaya bilirsiniz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Varsa Ne Yapmalıyım ?

Bulundugunuz binada su kaçağı varsa ilk yapmanız gereken bu konuda uzmanlaşmış bir ekiple iletişime geçmeniz olacaktır.Su kaçağı hafife alınacak bir konu degildir.Biran önce sorunu çözmeniz yararınıza olacaktır.Aksi halde evinize veya bulundugunuz binaya çok büyük hasarlar verebilir.

Burada yapılan en büyük yanlış ise evinde su kaçağı olan kişiler semtlerinde bulunan su tesisatcılarını arayıp yardım istemeleridir.Su tesisatcılarının çogu eski yöntem dediğimiz su kaçağı bulma yöntemini kullanıyor olmasıdır.Buda çok zahmetli ve çok masraflı bir su kaçağı tespiti işlemidir.

Eski yöntem su kaçağı bulmak demek binanızda yıkılmayan yerin kalmamısı demektir.Buda size hem zaman kaybetdirir hemde çok fazla maddi zara verir.Buyüzden müşterilerimize eski yöntem su kaçağı tespiti yaptırtmayı hiç önermeyiz..! Sorununuz büyümeden su kaçağı tespiti yaptırmak için firmamızı arayıp profesyonel yardım ve destek alabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Yapan En İyi Firmayı Nasıl Anlarım ?

Yukarıda da bahsetdiğimiz gibi su kaçağı tespiti kesinlikle uzmanlık ve profesyonelik isteyen bir konudur.Hafife alınacak bir uğraş yada iş degildir.Su kaçağı bulma konusunda en iyi firmayı anlamak için ilk yapmanız gereken aradıgınız firmaya kırmadan su kaçağı tespiti yapıyormusunuz sorusunu sormak olmalıdır.Eğer aradıgınız firma kırmadan su kaçağı tespiti yapıyoruz derse ozaman referans isteyin..

Sorun daha önce kimlerle çalışmış hangi binanın su kaçağı tespitini yapmış kimlere hizmet vermiş..Eger güvenilir referanslar veriyorsa bu firmadan destek alabilirsiniz.Ama aradıgınız su kaçağı tespiti yapan firmalar kırmadan su kaçağı bulma işlemi yapmıyorsa büyük ihtimal eski usul çalışan ustalardır.Bunlardan sakın hizmet almayın,başınız çok ağrır.100 tl ile haledeceginiz bir işlem size 1000 tl malolur.

Su Kaçağı Tespiti Dışında Hangi Hizmetleri Veriyorsunuz ?

200 yılından buyana uzmanlık alanımız su kaçağı tespiti ve su kaçağı bulma konusu üzerinedir.Bunun dışında diger hizmetlerimiz şöyledir.

1: Su tesisat tamiri

2: Su tesisat kurulumu

3: Su kaçağı tespiti

4: Petek bakımı ve temizliği

5: Banyo kuvet tıkanıklık açma

6: Tuvalet klozet tıkanıklık açma ve değiştirme

7: Logar tıkanıklığı açma

8: Lavabo tıkanıklık açma

9: Robotla tıkanıklık açma

10: Kırmadan tıkanıklık açma

su borusu degiştime ve su tesisat üzerine yapılaçak tüm çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

Su Kaçağı Tespiti Kırmadan,Su Kaçağı Bulma,Su Sızıntısı Tespiti

istanbul Su Kaçağı Tespiti Kırmadan

Su Kaçağı Bulma Neden Uzmanlık İşter ?

Çünkü yaşadıgımız bina içinde su olmadan bir şey yapmak mümkün degildir.Durum böyle olunca bulundugumuz binaların 1/3 su boruları tarafından çevrilmiş demektir.Bu su borularının paslanması,patlaması,kırılması ve su sızıntı yapması demek duvar içinde gizli duran su borularının binaya tehtit oluşturuyor olması demektir.Zamanında önlem alınmassa duvarı ,binayı tutan krişleri yıpratması demek olacaktır.Su öyle güçlüdür ki binayı tutan krişleri bile yıkacak güçe sahiptir.Buyüzden su kaçağı bulma işlemi uzmanlık ister çünkü sizin göremediğiniz su sızıntılarını tespit edip ileride doga bilecek zararları en başından belirler ve ona göre tedbir alır.Yukardada bahsetdiğimiz gibi su kaçağı tespiti hafife alınacak bir arıza degilidir.En ufak süpelenmelerinizde bile mutlaka su kaçağı tespiti yaptırın.Önleminizi en abşında alın..

Su Kaçağı Tespiti Kırmadan,Su Kaçağı Bulma

Su Borularının Hepsinimi Degiştiriyorsunuz ?

Eğer binanız 20 veya 30 yıllık ise büyük ihtimal su borularınız paslanmış olabilir budrumda yeni su borularının takılması ve sistemin yenilenmesi gerekir.Yok binanız yeni ve su kaçağı oldugundan süpheleniyorsanız büyük ihtimal su borularınızdan biri veya bir kaçı çatlamış veya patlamış olabilir bu durumda sadece zarar görmüş boruların degişmesi sorunu çözecektir.

Su Kaçağı Tamir Fiyatı Ne Kadar ?

Su kaçağı tespiti fiyatımız 99 tl..Tamir ve su borusu değiştirme fiyatı buna dahil degildir.Çünkü her binada tamir ve su borusu değiştirme üçretleri farklılık göstermektedir.Biz sadece 99 tl karşılıgı su kaçağının oldugu bölgeyi tespit ediyor ve su tesisatının genel durumunu inceleyip 99 tl karşılıgında raporluyoruz.Arızalı bölgeyi tespit etdikten sonra kullanılacak malzeme ve yapılacak çalışmaya göre su kaçağı tespiti fiyatının üzerine onu ekliyoruz.Sizde anlayışla karşılarsınız ki arıza tespit edilmeden tamir üçreti belirlemek abes kaçar.Arızayı tespit edip kullanılacak malzeme fiyatlarına baktıktan sonra tamir üçreti belirlene bilir.

Su Kaçağı Tespiti İşlemlerini Hangi Saatlerde Veriyorsunuz ?

Firmamız kuruldugu ve hizmete geçtiği günden buyana 7/24 hizmet vermektedir.Yani haftanın her günü ve saati su tesisatlarınızda meydana gelen arıza ve tamir işlemleriniz için firmamızı arayıp uzman ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.Ekiplerimiz en kısa sürede su tesisatlarınızda meydana gelen arıza ve tamir işlemlerinizi çözüme kavuşturacaktır.Garantili ,güvenilir ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız firmamızı aramaktan çekinmeyim…!!

Su Kaçağı Tespiti Kırmadan,Su Kaçağı Bulma,Su Sızıntısı Tespiti
 http://ygnsukacagitespiti.com
Summary
Review Date
Reviewed Item
Su Kaçağı Tespiti Kırmadan
Author Rating
51star1star1star1star1star
Su Kaçağı Tespiti,Su Kaçağı Tespiti