İçeriğe atla

Su Kaçağı Tespiti Bulma

Su Kaçağı Tespiti Bulma
Su Kaçağı Tespiti Bulma

Su Kaçağı Tespiti Bulma

Su kaçağı tespiti bulma işlemleri hem zahmetli hemde ugraş isteyen bir ustalık işi.Teknolojinin gelişmesi ve su kaçağı tesbiti bulma ustalarının kendilerini teknolojik olarak donanımlı hale getirmesi.Uğraş isteyen su kaçağı tespiti bulma işlerini daha pratik ve daha kolay hale getirdi.Evlerimizde ve işyerlerimizde başımızı çok agrıtan bir çok tadilat ve inşaat işinin çıkmasına neden olan su borusu kaçakları artık kabus olmaktan çıktı…

 

Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır ?
Su Tesisatında kaçağı olduğundan şüpheleniyor ve tespit etmek istiyorsak burada yazılanları evde kendi başınıza uygulamanız gerekir. Soğuk suda kaçak olduğunu düşüyorsanız evinizdeki ana vanayı kapatıp bir kaç saat bekleyin. Komşunuzun tavanından damlayan sularda azalma olmazsa kombinin altında bulunan  su vanasını kapatıp bekleyin. Pis su borularında kaçak var diyorsanız kapatıp bir kaç gün kullanmadan bekleyin.

Su Kaçağı  Belirtisi Nedir ?
Su kaçaklarının erken anlaşılması bazı bilgiler:

Su tesisatında bulunan su saatiniz musluklar açık olmadığı halde sürekli dönüyorsa.
Su faturanıza çok yüksek geliyorsa.
Fayansların arasında bulunan derzler renk değiştiriyorsa
Duvarlarda rutubet veya ıslanma varsa.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır ?

Dinleme Cihazı : Su kaçaklarını tespit etmek ve bulmak için en çok kullandığımız cihaz dinleme cihazıdır. Su Kaçağının oldugu yeri noktasal olarak bulur.

Termal Kamera : Sıcak su geçen su borularda su kaçağı tespiti için kullanılır.Termal kameralar yardımcı bir cihazdan öteye gidemez.Termal kameralarla su borularının geçtiği yerler tespit edilir  dinleme cihazıylada su kaçağı yapan su borusu bulunur.

Nem Ölçer : Nem ölçer cihazıyla su kaçağının tam olarak su kaçağının oldugu bölge tespit edilir.

Su Kaçağı Bulma Yöntemi

Tahmin yürüterek duvar ve fayansları kırarak su kaçağını bulma yöntemi.
Termal kamera ile su kaçaklarını tespit etme.
Su Borusu kamerası kullanılarak görüntüleme yöntemi.
Su Borusuna verilen gazı izleyerek kaçağı bulma yöntemi.
Boyalı Su Kullanarak Kaçak tespit Yöntemi.
Akustik cihazla dinleme yaparak su kaçağı bulma yöntemi.
Kimyasal ilaç kullanılarak su kaçağı tamiri yöntemi.
Çok fazla nem bulunan noktayı tespit etme yöntemi.

Su Kaçağı Tespiti Bulma
Su Kaçağı Tespiti Bulma

Su Kaçağı Tespiti Bulma

Su kaçakları alt komşunuza genelde sızıntı ve damlama şekli ile görülmektedir. Son sistem kameralar sayesinde artık sorunlu bölgeyi bulmak ve su kaçağını tespit etmek çok kolay.Çok eskiden su kaçağı tespiti için fayanslar kırılır duvarlar yıkılırdı.Artık şimdi teknoloji zamanı hiç bir yeri kırmadan su kaçağı arızalarını yapabiliyoruz.
Evdeki su kaçaklarının belirtileri ; tavanların lekelenmesi ve sararması , evde nem oranın artması, pis kokular ve su damlacıklarının bir öbek halinde birikmesi gibi sıralaya biliriz. Evinizde su kaçağı oldugundan süpheleniyorsanız firmamızı arayıp randevu alabilirsiniz. İstanbul’da nerede olursanız olun su kaçak tespitleri işleri yapan firmamız her zaman yanınızda.Bir çok bölgede servis noktamız mevcuttur.

Su Kaçağı Tespiti

Firmamız su tesisat bar kontrol sistemi , dinleme sistemi , görüntüleme sistemi yanında termal kamera sistemi ile servislerini vermektedir. Su kaçağı tespiti işlemi mutlaka cihaz kullanılarak yapılmalıdır. Gelişi güzel yapılan kırımlarda hem bulmak zor olacak hemde ardında bırakacağı masraf çok fazla olacaktır. Kırmadan su kaçağı bulma sistemleri sayesinde sıradan tesisatçıların kırım yapmasına son veriyoruz gereksiz masraflara son veriyoruz. Vakit kaybetmeden su kaçak tespit firmamızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Su arıza bulma firması seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bir kaç husus vardır. Su kaçağı tespiti kamera sistemleri kullanılarak yapılmalıdır aksi taktirde tam bir tespitten söz edilemez ve tesisat kaçak tespiti yaptırmak için özel test pompaları gerekmektedir. Yapılan işlemlerden fatura isteyiniz her hangi bir sorun durumunda tek dayanağınız bu belge olacaktır.

Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti

 

Tesisat Kaçak Tespiti

Firmamız son tesisat teknlojisini kullanarak İstanbul genelinde cihazla su kaçağı bulma ve onarım işlerini garantili olarak yapmaktadır.

Avrupa yakası servis bölgeleri ; Arnavutköy , Avcılar , Bağcılar , Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Başakşehir , Beylikdüzü , Beşiktaş , Beyoğlu , Büyükçekmece , Çatalca , Esenler , Esenyurt , Eyüp , Fatih , Gaziosmanpaşa , Güngören , Kağıthane , Küçükçekmece , Sarıyer , Silivri , Sultangazi , Şişli ve Zeytinburnu olmak üzere tüm avrupa yakası ve anadolu yakasına  hizmet vermekteyiz.Sabit fiyat garantisi ile su kaçağı tespiti hizmeti veriyoruz.

İstanbul su kaçak bulma firmaları olarak kocaeli,izmit,bolu,bursa olmak üzere buralarda tüm semt ve mahallelere hizmet vermekteyiz.
Su kaçağı evinizde, ofisinizde,yazlıgınızda ve villanızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Su kaçağı günümüzde sıklıkla yaşanmaktadır. Su kaçağı genellikle bina yapılarından dolayı meydana gelmektedir. Hemen hemen çogu evde işyerinde  su kaçağı görülmektedir.

İşinde çok iyi olan su tesisat kaçağı bulma mesleğinde profesyonel ustalardan ve firmalardan yardım almanız yararınıza olacaktır. Cihaz ile su kaçaklarını tespit için kırmadan dökmeden su kaçağı tamiri yapılmasını sağlamalısınız.

Su Kaçağı Tespiti Bulma

Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulma sorunu can sıkan, binaları içten içe yıkan, önlem alınmadığında çok daha büyük sorunlar çıkartan su kaçağı tespiti ihmal edilecek bir konu degildir.Bu yüzden su kaçağı tamiri ve bulma işlemleri için profesyonel bir firmadan yardım alamnız daha saglıklı olacaktır.

Su kaçağı tespiti bulma işlemleri için 7/24 hizmet veren firmamız sektöründe verdiği tüm su kaçağı,su tesisat tamiri için 2 yılı firma garantisi vermektedir.Sizde kalitli garantili su kaçak tespiti hizmeti alamak istiyorsanız firmamızı istediğiniz saatde arayıp ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Su Kaçağı Tespiti Bulma
Author Rating
51star1star1star1star1star
Su Kaçağı Tespiti,Su Kaçağı Tespiti