İçeriğe atla

Su Kaçağı Tamiri

su kaçağı tamiri
su kaçağı tamiri

Su Kaçağı Tamiri

Su Kaçağı Tamiri Firması olarak 10 yılı aşkındır su tesisat tamiri konusunda uzman ekiplerimizle birlikte siz degerli müşterilerimize garanti kapsamında hizmet sunmaktayız.Su Kaçağı Tespiti hafife  alınacak bir iş olmadıgı gibi profesyonellik isteyen bir iş dalıdır.Su kaçağı evimizde,işyerimizde ve binalarımızda başımıza olmadık işler açabilir.

Örnek verecek olursak evinizde ve bulundugunuz binada aşırı rutubetlenme ,fayanslarda kararma,parkelerde kabarma ve sişme,yıpranma banyoda rutubet kokusu ve bina duvar boyalarında dökülme meydana getire bilir.Su Kaçağı Ustası ihmal edilecek bir konu değildir.Su kaçağı sorunu yaşadıgınızı anladıgınız an anında müdahale etmeniz sizin ve bulundugunuz dairenin yararına olacaktır.

Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır ?

Su kaçağı tespiti firmamız yılların birikimi ve uzman ekipleriyle su kaçağı bulma işlemlerini kırmadan ve yıkmadan son teknolojik cihazlarla size hiç bir tadilat işi çıkartmadan anında çözüme kavuşturur.Kameralı su kaçağı bulma cihazlarıyla binanızda bulunan su borularının geçtiği tüm duvarları kızıl ötesi kameralı cihazlarla tarar ve hiç bir duvarı kırmadan su kaçağı tespiti işlemini gerçekleştirir.

Su Kaçağı Firması

Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan su kaçağı bulma işlemini yaptıktan sonra su kaçağı yapan su borusunu tespit edip hasarlı su borusunu yenisiyle değiştirir ve su borusunun çıkarıldıgı yeri eski haline getirerek işleme son verir.Böylelikle haftalarca süren tadilat işlerinden sizi kurtarır.

Su Kaçağı Tamiri Kaç Gün Sürer ?

Eski usul dediğimiz sistemle evinizde su kaçağı tespiti yaptırmaya kalkarsanız su kaçağı tamiri 10 ila 15 gün süre bilir.Fakat biz yeni nesil su kaçağı tamiri yapan bir firmayız.Yukarda da bahsettiğimiz gibi son teknoloji cihazları kullanan bir ekip yapısına sahibiz.Su Kaçağı Tespiti firmamız tarafından yapılırsa 2 ila 3 saat içinde tadilat işlemini bitiririz.Böylelelikle sizi 10 gün oyalamaz ve zamanızı ve paranızı boşa harcatmayız.

Su Kaçağı Tamir Ustası

Su Kaçağı Tamiri Fiyatları Nedir ?

Su kaçağı tamir fiyatları binadan binaya ve daireden daireye değişiklik göstermektedir.Yani A binasının kullandıgı su tesisat borusu ile B binasının kullandıgı su tesisat borusu farklılık göstermektedir.Durum böyle olunca ve arıza sebeblerinin farklılık göstermesi, su kaçağı tamiri fiyatlarında değişikliller meydana getirmektedir.

Su kaçağı için gelen ekiplerimiz teknik incelemeleri yaptıktan sonra su kaçağı bulma fiyatlarını belirlemektedir.Fakat şunu söylemekte yarar var eski usul su kaçağı tamirine oranla daha ucuz ve daha ekonomik bir çalışma sistemidir.

Su Kaçağı Tamirini Kim Yapar ?

Yukarıda da bahsetdiğimiz gibi su kaçağı tamiri ustası arıyorsanız firmamızla irtibata geçe bilirsiniz.Su kaçağı ustası ekiplerimiz en kısa sürede su tesisat arıza ve tamiri işlerinizi çözüme kavuşturacaklardır.Su kaçağı tespiti ve su kaçağı bulma işlerinizde en güvenilir adresiniz firmamızdır.7/24 haftanın her saati ve günü arayıp uzmanlarımızdan hızlıca yardım alabilirsiniz.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Su Kaçağı Tamiri
Author Rating
51star1star1star1star1star
Su Kaçağı Tespiti,Su Kaçağı Tespiti