İçeriğe atla

Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Su kaçağı nasıl bulunur ? Sorusunu birçok müşterimiz mesaj yada mail atarak firmamıza sormaktalar.Su kaçağı bulma işi aslında eskiden çok zahmetli ve bir okdar zordu.Çünkü o yıllarda teknoloji gelişmemiş ve manuel yöntemlerle su kaçağı bulma yoluna giderek arızalı su tesisat boruları bulunmaya çalışılırdır.

Bazen su tesisatında patlamış su borusunu bulmak bir haftayı bula biliyordur.Su kaçağı tespiti için gelen usta su borularının geçtiği yerleri tek tek kırmak zorundaydı.Eger şansınız yaver giderse ustasnın ilk kırdıgı yerde patlamış su borusu bulunursa büyük bir dertden kurtulmuş oluyordunuz.

Çünkü usta patlamış ve parçalanmış su borusunu bulana kadar su tesisatının geçtiği her duvarı ve yeri kırmak zorundaydı.İşte durum böyle olunca evde kırılmadık yer kalmıyor üstüne birde inşaat ve tadilat işi çıkıyordu.Durum böyle olunca ev sahibine maddi yönden baya zarar veren su kaçağı bulma işi oluyordu.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Nasıl Bulunur
Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Günümüzde artık bu dertlere son ama nasıl son yeni teknolojiye geçmiş su tesisat ustası ile çalışırsanız su kaçağı bulmak çileden çok basit bir işlem halini almış ve ucuz maliyetle kurtara bileceginiz bir tamir durumuna gelmiştir.Evet biz su tesisatçısı olarak artık yeni teknoloji kullanan işinde uzman bir firmayız.

Yanımızda çalışan ustalarımızda bu cihazların kullanım eğitimini almış işinde gayet başarı ustalardır.Peki biz su kaçağını nasıl buluyoruz ? Biz eski ustalara göre dah bilinçli çalışan bir ekibiz.Kullandıgımız kameralı su kaçağı bulma cihazlarıyla haftalar sürecek biz işi 2 saat içinde bulup tamir ediyoruz.

Evde Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Su Kaçağı Nasıl Bulunur
Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Kırmadan Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Cihazla su kaçağı bulma işlemi şu şekilde oluyor.Firmamızı aradıgınızda adres bilgilerinizi alan çalışanımız ustalarımızı adresinize yönlendiriyor.Yanınıza gelen ekiplerimi yanlarında getirdikleri cihazla su kaçağı bulma yani kameralı su kaçağı bulma makinasıyla evinizde yada bulundugunuz daire su tesisatının geçtiği tüm alanı tarıyorlar bu işlem yaklaşık 30 dakika sürüyor.

Su Sızıntısı Tamiri

Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Daha sonra kameralı su kaçağı bulma cihazının taradıgı alanda su kaçağının oldugu yeri kolayca tespit ediyorlar.Ve işaretleti ufak bir işlemle patlamış su borusunu çıkartıp yenisi ile değiştirik duvarı eski haline getirerek işlemi sonlandırıyorlar.Bütün bu su kaçağı bulma ve tamir işlemi yaklaşık 2 saat sürüyor ve sizi su kaçağı sorununuzdan kurtarıyorlar.

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Su Kaçağı Nasıl Bulunur
Author Rating
51star1star1star1star1star
Su Kaçağı Tespiti,Su Kaçağı Tespiti