İçeriğe atla

Su Kaçağı Bulma İndirimli Fiyatlar

Su Kaçağı Bulma İndirimli Fiyatlar
Su Kaçağı Bulma İndirimli Fiyatlar

Su Kaçağı Bulma İndirimli Fiyatlar

Su kaçağı bulma evinizde, ofisinizde çok sık rastlanılan bir durumdur. Su kaçağı günümüzde sıklıkla yaşanmaktadır. Su kaçağı genellikle bina yapılarından dolayı oluşmaktadır. Hemen hemen bütün evlerde su kaçağı olabilmektedir. Eski binalarda veya yeni binalarda olur diye beklememek ve bina yapılışı sırasında kullanılan malzemeler ile doğrudan alakalı bir durumdur olabilir. Su tesisat kaçağı ve Su kaçağı Bulma gibi konular ev sahiplerinin ve kiracıların başına her zaman dert olmuştur.Alt komşularınız ile aranızın bozulmasına sebeb olmaktadır.

su kaçağı ustası

Cihaz ile su kaçağı tespiti ve tamiri yaparken banyo,mutfak ve lavaboyu fazla tahrip etmeden kırma dökme sorunu ile karşılaşmadan tamir edilmesini sağlamalısınız.Ufak bir tesisat su kaçağı yüzünden evinizin en önemli yerinin kırılmaması için su kaçağı tespit servisi çağırınız. Su kaçağı bulma ekibi olarak firmamız evinizde kırmadan dökmeden kaçak bulma ve tamir işlemi yapmaktadır. Su kaçağı bulma cihazı su kaçağını gösteren noktasal tespit yapan su boruları patlağını bulan akustik ve kızıl ötesi kameralı cihazdır.

Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulma sorunu can sıkıcı, binaları içten içe çürüten, önlem alınmadığında çok daha büyük sorunlar yaratan bir sorundur. Su Kaçağı Tespiti Sektördeki boşluk yüzünden yıllarca işi bilmeyen kişiler, tesisatçılık adı altında evleri, banyoları,mutfakları,yatak odalarını ve daire içini kırıp döktüler; bu yüzden kolayca giderilebilecek küçük su kaçağı arızaları bile daha da büyüdü ve sorun oldu.

Su kaçağı sorunu, çoğu zaman, tavanda terleme, su damlaması, duvardan su sızıntısı,rutubet oluşumu ve sıva kabarıklığı olarak kendini gösterir.Su Kaçağı Tespiti Ekibi Olarak; su kaçağı bulmak için evlerinizi inşaat alanına döndüren su tesisat ustalarından sizi kurtarıyoruz. Binayı içten çürüten, sıvaların kabarıp dökülmesine neden olan su kaçağını banyonuzu,mutfagınızı kırarak değil, su tesisatınızı dinleyerek, görüntüleyerek buluyoruz.

su kaçağı ustası

Kaynağı bilinmeyen su kaçağını buluyor yüksek su faturaları ödemenize engel oluyoruz.Tavan ve fayanslarda damlama,kararma, terleme ve kabarıklık olarak belinen su kaçağı probleminin yanında, iç su borulardan kaynaklanan su kaçak arızası bazen dışarıya hiç belirti vermez. İç sıva izolasyonu güçlüyse eger su kaçağı, duvarların iç kısmında ilerler ve sizin göremediğiniz bir yerde açığa çıkar. Tüm su vanalarını kapatın ve su saatinizi gözlemleyin.Eğer dönüyorsa ve saattinizde sorun yoksa tesisatta gizli su kaçağı var demektir.

  • su kaçağı bulma yöntemi
  • su kaçağı nasıl bulunur
  • su kaçagi tespiti fiyatları
  • suyun nereden geldiğini bulma
  • Tesisat patlağı bulma

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti bütün İstanbul bölgesinde uzman ekiplerle ve yüksek teknolojiye sahip cihazlarlaprofesyonel su kaçağı tespiti yapıyoruz. İlerde doğabilecek büyük sorunlar için büyük tadilat sorunu ve masraflarını önlemek için küçük su kaçakğı belirtilerini de göz önünde bulundurmalı ve tedbir almalısınız .

Su kaçak sorunu genellikle kendini anında belli eder. Duvar yüzeyinde kararma, fayans arasında küflenme ve kararma, tavanda sarı leke ve fayanslarda terleme, ev içinde giderilemeyen kötü koku ve duvar yüzünde sıva kabarıklığı ve sıva dökülmesi gibi sorunlar size su kaçağı olduğunu haber verir. Küvetin ve tuvaletin alt kısmındaki su kaçağı alt kata sızar ve alt katın dairesinde tavanında, damlama, dökülme, sıva kabarıklığı sorunu yapar.

Tüm su kaçağını, su sızıntısının kaynağını hemen buluyoruz. Uzun süren su kaçağı tespiti sorunu gözünüzü hiç korkutmasın.Firmamız tesisat ve sıhhi tesisat problemlerinizde olduğu gibi su kaçağı tespiti sorununuzda da size ekonomik olarak en uygun ve en etkili yöntemle geliyor. Evinizi inşaat alanına çeviren, çuval dolusu toz toprak taşımanıza neden olan, günlerinizi kabusa döndüren ve birçok tadilat masrafı çıkaran eski usül çalışan su tesisatçı kâbusunuzu sona erdiriyoruz. Bize hemen ulaşın ve tüm su tesisat sorunlarını nasıl kolayca çöze bildiğinimizi yaşayarak görün…

Su Kaçak Bulma işlerinde ve sizi yoran su kaçağı tespiti yöntemlerinin yerine garantili ve kesin çözüme ulaşan su kaçak tespiti yöntemleri kullanıyoruz. Gizli su kaçakları ve açık tüm su kaçakları ve su sızıntılarını kolayca buluyoruz. Bizi aradığınızda uzman ekiblerimiz adresinize su kaçağı tespiti cihazı ile birlikte gelir, bütün su tesisatınızı kontrol eder ve sorunun kaynağını anında bulur. Su kaçağı tespiti cihazı belirti vermeyen ve içe doğru su sızıntısı yapan arızaları da anında bulur ve uzman ekibimiz size o anki arızanın dışında ileriki zamanda oluşabilecek tüm su tesisat sorunları hakkında da bilgi ve rapor verir.

Su Kaçağı Tamiri

Su Kaçağı Bulma
Su Kaçağı Bulma

Kameralı Su Kaçağı Bulma ?

Nereden geldiğini bilmediğiniz su kaçaklarınında kırmadan yerini hemen buluyoruz. Su Kaçağı tespitini kameralı Elektronik cihazlarla su kaçıran yerin bulmasını yapıp onarımıyla birlikte tamir ediyoruz. Geniş bir alana yayılan su sızması yaşam alanlarımızda büyük huzursuzluk vermektedir. Sizi rahatsız eden görüntü kirliliğine de sebeb olan su damlamaları ev ve dairelerin tavanlarında kararma,küf,sarı leke sıva dökülesi şeklinde ortaya çıkmaktadır.Evinize taşınmadan önce su tesisat borularının 10 bar basınca dayanıklı olup olmadıgına mutlaka bakmalı ve ölçüm yaptırmalısınız.

Sorunlu tesisat boruları akustik ses dinleme cihazı ile tespit edilip bölgesel ve genel tamir yapılır. Su sayacı yüzünden meydana gelen boru patlakları ev sahibini ilgilendirmektedir. Aşağıdaki komşuya verebileceği her türlü su arızasından daire sahibi sorumludur.

Su Kaçağı Tespit Ustası
Su Kaçağı Tespit Ustası

Bu sebebten alt komşunuza vereceğiniz her türlü su kaçağı zararı sizi ilgilendirir. Günümüzde site,apartman gibi toplu yaşam alanlarının hızla artması komşuluk ilişkilerinide gündeme getirmektedir. Yan ve alt daireden sızan suyun komşunuzu rahatsız etmesi ve evi su basması hoş bir durum kesinlikle değildir. Gün içerisinde firmamızı arayıp “üst kattan bana su sızıyor” ve “alt kat komşuma su akıyor” şeklinde bir çok şikayet alıyoruz. Her evin sayaç girişinden sonra basınç ayarlayıcı vana olsa bu sorunları yaşamamış olurdunuz.İSKİ şebeke hattından gelen yüksek basınçlı su daire tesisat içerisine girdiğinde boru patlamalarına sebeb olur. Önlemini almak gerçekten çok kolay basınç düşürmek için vananın ayarını yapmak 4 yada 5 bar seviyesinde tumak sorunu çözecektir.

Su kaçağı tamiri, kameralı cihazlarla kolayca tespit edip tamiri ile birlikte hemen yapıyoruz. Su kaçağı tespiti profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılır, yaptıgımız çalışma iki yıl firma garantisi altındadır. Bilinmeyen su sızıntısı alt kat komşunuzun tavanında damlama olarak görülür. Su kaçakları üst kat,alt kat ve yan komşunuzun dairesinde herhangi bir şekilde belirtede vermeye bilir. Bunun ana sebebi su tesisat boruları sıvanın alt katmanından geçmesidir. Duvar yüzeyindeki Sıvanın üst katında suyu büyük oranda engelleyen izalasyon malzemesi olmasıdır. Bu sebebten tesisat borunuzda ki su kaçağı zemine değil de alt katın tavanından damlama yapar.Su sızıntısı arada bir olup keslip sonra tekrar başlıyorsa, atık su gider borularında preblem olabilir fakat bu kesin bir sonuç değildir. Su kaçağı sürekli olarak damlamaya,akmaya neden oluyorsa ozaman temiz su kaçağı var demektir.

kırmadan su kaçağı tamiri
kırmadan su kaçağı tamiri

Kaçağın bulunması işleminde Tesisattan Sızan Suyun Tespiti

Kırmadan cihazla su kaçağı tespiti, su kaçağı bulma, su sızıntısı bulma, su tesisat arıza bulma ve su tesisat kaçağı tamiri, hizmetini kırmadan kameralı sistemler ile veriyoruz. Su tesisat sektöründe en yeni teknolojiyi kullanan firmamız amerikadan ithal makineler ile hizmet vermektedir.Tespit edilmeyen su sızıntısı kalmasın. Su kaçağı yapan bölgeden başlanarak banyonuzun her tarafını kırmak maliyeti yüksek sonuçlar doğurur. Doğru tespit kimi zaman fazla yer kırılmasına sebep olsa da sonuca ulaşmada kesin anahtar gibidir.Su tesisat borusunda yüksek basınca dayanamayan kaynak bölgeleri göz damlası veya iğne deliği büyüklükde su kaçırmasına sebep olsa da şikayetlerin tümü bu problemlerden meydana gelmektedir.

Atık su gideri borusu tesisat veya pimaş dediğimiz kanalizasyon dairenizde su kaçağı olduğunu düşündürecek şekilde etkileri varsa, tesisatçıdan kırmadan su kaçağını tespit etmesini istemelisiniz.İşinde uzman usta cihazla nerede su sızıntısı olduğunu hiçbir yeri kırmadan bulurur. su kaçağı bulma ve tespit sayfasında kameralı cihazla su kaçağını bulur ve noktasal alanda tamirini yapar.

Su Kaçağı

Cihazla su kaçağı bulma için yok öyle bir durum diyan eski nesil çalışan ustalardır.Oysaki cihazla kırmadan ve yıkmadan su kaçağı bulma işlmi kesinlikle dogrudur ve en mantıklı çözümdür.Eger başınızın agrımasını ve çok masraf olmadan sorundan kurtulmak istiyorsanız mutlaka cihazla su kaçağı tespiti yaptırmalısınız.

Alt kat komşunuzun banyosuna ve tuvaletine rahatsızlık verebilecek,su faturalarınızda ciddi anlamda düşüş gösterecek ve belki de bu sorundan dolayı elektrik tesisatlarına kadar ilerleyecek ve yangın tehlikesi oluşturacak bir durumu ortaya çıkarmasın istiyorsanız bu durumu ciddiye almalısınız. Çok büyük fiyatlar ödenmeden su kaçağını buluna bilecegi gibi sorunun giderilmesi için tadilat işlemine de hemen başlanabilir.Günümüz teknolojisi artık su kaçağını dakikalar içerisinde bulmakta.Kameralı cihazlar,Robotlar,su dinleme cihazları, nem ölçücüler, özel aygıt ve makinalar belki de sahip olunan ve tamamen tesisat problemlerini bulmaya yönelik bu sistemler sayesinde yaşadığınız sorun ve kargaşa gün içerisinde çözüme kavuşmaktadır. Rutubetli,nemli,ıslak ve akıntılı duvarlar belli bir süre içinde kabarır ve sıva döker hatta ev içinde pis kokular oluşturur.

Banyo Su Tesisat Tamiri
Banyo Su Tesisat Tamiri

Farkında olmadan çok daha fazla su faturası ödemenizin neden de bu olabilir. Eğer alt kat komşunuz yada komşularınız sizden bu konuda şikâyetçi hemen önlem almalısınız. Su kaçağı korkulu kabusunuz olmamalı ve eğer istanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza ulaşmanız çok da vakit almayacaktır..Önemli olan, sizin de bu tip sorunlara karşı alacağınız ufak tedbirler yaşadığınız sorunun derecesini bir nebze hafifletecektir.

Kırmadan Dökmeden Su Kaçak Tespiti

Şöyle bir Düşünün ufak bir çatlak su borusu yüzünden tüm duvar, fayans, kalebodur,mutfak,banyo ve salon gibi evinizin en önemli noktalarının kırılıp dökülmesi için bir tesisatcı geliyor. Ve bu usta için ödediğiniz parayla birlikte tüm eviniz kırılıp dökülüyor ayrıca pislik, toz ve toprak nedeniyle perişan oluyor. İste bu gibi durumlar yaşamamanız için devreye firmamız giriyor size diyorki toz,toprakla uğraşmayı bırakın biz hiç bir yeri kırmadan sorunu çözüyoruz..Su kaçak tespiti için evinizi kırdırmayın arayın sorunu çözelim..!

Yeni bir daireye taşınıp da eğer her şeyin yeni olduğu gibi su tesisat borularınında bir sorun çıkarmayacağını düşünüyorsanız bundan kesinlikle emin olmamalısınız. İnşaat teknolojisi gelişmiş olsada ne kadar hızlı binalar yapılsa da kalitesiz ve dikkatsiz işçilik ve bunun yanında kullanılan kötü seviye malzemeler en ufak bir su sızıntısın da bile sizlerin başını çok ağrıtabilir. On binlerce lira harcayıp dekore ettiğiniz yatak odası, salon, mutfak banyo ve tuvaletinizde yaşanacak su kaçağı ve sızıntısını çözmek için artık en basitinden akustik dinleme ve kameralı su kaçağı tamiri cihazları devreye girmiştir.

En küçük bir sıva işlemi bile saatler aldıgı düşünülürse su kaçağı tespiti işide de çok daha fazla süreceği tahmin edilebilir.Günümüzde teknolojinin kendini o kadar hissettirdiği ve uzman kişilerin buna hâkimiyetiyle kısa süreli test ve tespit işlemleri esnasında dakikalardan ileriye geçilmemektedir. Kırmadan,yıkmadan ve dökmeden su kaçağı tespiti işlemi için firmamıza bir telefon açmanız dahi yeterlidir.Günün her saati alacağınız profesyonel hizmet sayesinde geleceğe sevdiklerinizle güvenle bakın ve bırakın zaman size kalsın.En çok bir fayanstan fazla olmayacak olan kırma alanı sayesinde cimento,toz, kir, toprak gibi pislikle uğraşmazken hem de tadilat masraflarınız ufak miktarda olur.

Cihazla Su Tesisat Problemlerinin Tamiri ve Onarımı

Yıllar önce sıhhi tesisatçılık ve su tesisat sektörü konusunda çok da düzgün cihazlar piyasada yoktu. Bunun en büyük sebebi ise kullanılan cihazların olmaması ya da ülkemizde sınırlı sayıda olmasıydı. Mahalle içerisindeki bulunan sıhhi tesisatçılar genel olarak elektrikçi gibi temel el aletleriyle çok daha ufak işleri gerçekleştirebilmekteydi.Su kaçağı gibi bir problemin yaygınlaşmaması ve herkesin başına gelmemesiydi.Tabi ozmanlar evlerin çogu bahçeli ve mustakildi hatda su içmek için bahçedeki musluklar kullanılırdı.Yapılaşmanın ardından durum çok farklı bir hal aldı büyük apartman dairelerinde su boruları ve sitelerde duvar içinden geçerek bütün binaları sardı.

su kaçağı tespiti
su kaçağı tamiri

İstanbul çevresinde çalışan su kaçak tespiti firmalarının hepsi olmamakla birlikte birden fazlası akustik dinleme cihazları kullanarak problemini çözmeyi başardı.Dinleme cihazı ile Su boruları yani temiz su borularının hepsi test edilmiş olup, arızalı ve patlamış kısımlar tespit edile bilmekte.Sıhhi tesisat sistemindeki pis gider ya da temiz su boruları giderindeki sorunu %100 garantili şekilde hasar ve arıza testi yapılabilmekte ve sonuca anında ulaşılabilmektedir.Asıl en önemli durum tamir ve onarım şeklinde yatmaktadır. Profesyonel firmalar su kaçağı cihazlarıyla çalışan firmalar su kaçağı onarım işlemini nasıl yapmaktadır?

Önemli olan noktasal olarak su kaçağı bulma işlemi yapılabilmektir.Su kaçağı bulunduktan sonra ilk iş tüm vanalar kapatılır ve daha arızalı sıkıntı olan nokta tespit edilerek daire sahibi anlatılır.Sonra uzman firma işlemin ne kadar süreceğini ne tip çalışma yapılacağını ve su kaçağı tamir fiyatını söyler.Sonra ustalar genelde tek fayans üzerinden sızıntı yapan kısmı su borusunu ortaya çıkarır.Sistemde plastik su borusu varsa kaynak çalışması yapılır,kaynak olmazsa ve yeterli değilse, yeni boru eklenir ve tamir işlemi bitirilir.

Teknik Cihazların Su Kaçaklarını Ortaya Çıkarabilmesi

Su kaçağını tespit etmek için sayısız yöntem olmakla birlikte her işin o günkü,günümüz teknolojisine uygun olanı daha salıklı olacaktır.Önce yapılan işlem ve yöntem, ıslaklık, nem,sarı leke ve terleme sıkıntısının çıktığı yerler üzerinde el yordamı ile fayansları kırarak sorunlu bölgeyi tamir etmek gibi ilkel yöntemler kullanılıyordu.Şimdi ise teknolojik cihazların kapasite ve çözümü sayesinde sızıntı yapan kısmın hem ses dinlenebilmekte hemde kızıl ötesi kamerası sayesinde kolayca tespit edilmekte.Bu cihazların faydası ise öncelikle bizlere vakit kazancıdır. Yılar öncesine göre yapılacak çalışma işlemleri belki de haftalarımızı alabilirken artık buna hiç gerek duyulmamaktadır. Cihazlar sayesinde belki de tek bir fayans kırarak yani kırma işlemi eski usullerdeki gibi devam etmektedir ama tesadüfen ,el yordamıya kırma işlemi yapılmamaktadır.Eski yönteme göre kat ve kat çok daha avantajlıdır.

su kaçağı tamiri
su kaçağı tamiri

Plastik boru olsun ,demir boru olsun hiç fark etmeden her şekilde bu sorunu yaşamanız normaldir. Parke altındaki, su boruların en dip noktası ve ulaşılamayan gözle görülmeyen herhangi bir yerde dahi, ses takip etme cihazı sayesinde fısıltı dinleme gibi su kaçağı bulma işlemi yapılmaktadır.Bahçe,beton, duvar,apartman ve dış alanda bu su kaçak sorunu kolaylıkla buluna bilmektedir.Burdaki en önemli konu çağımıza uygun cihazların kullanılarak bu problemin çözülmesi için elinden geleni yapmaya çalışan su tesisat firmalarının olmasıdır. Su kaçağı bulmak için eziyetli ve cebinize zarar verebilecek çok masraflı çalışmalar artık geride kalmıştır.

Su Sızıntıları İçin Yetkili Servisler

Sıhhi tesisatlardaki kullanılan su borularının oldukça iyi olmasıyla birlikte birçok problem artık azalmıştır. Fakat su sızıntısı kaçağı her ev sahibinin başına gelebilecek oldukça sıkıntılı bir durumdur.Bunun önlemini almanız için profesyonel yardım almanız şartdır.7/24 ekiplerimiz istanbul içinde hizmetinizdedir.

İşi bilmeyen ve ehil olmayan çözüm üretemeyen firma dışında, ciddi anlamda bu işe emek vermiş ve servis ağları ve İstanbul düzeyinde her semte çözüm ulaştıran firma sayısı oldukça çokdur.Talep meselesi olmakla birlikte su sızıntısı tespiti ile yaşanan kötü durumlar,rutubet,kararma,koku ve pislik olarak ciddi görüntü kirliliği oluşturduğu bilinmektedir.Su kaçağı için sigorta firmasından, tadilat parasını alma niyetinde iseniz sizlere hasar raporu hazırlaya biliriz, arızanın kaynağını tespit edilebilir, istemeniz halinde ise hasar tespit sonrası tamir işlemini aynı gün içinde yapılabiliriz.Evinizde ve binanızda kırılmadık nokta olmamaısını istiyor iseniz bu konuda özel su kaçağı servislerinden randevu talep etmeniz çok daha yararlı olacaktır.

Asıl amaç su sızıntısı tespiti servisinin; ev,ofis,daire,villa,okul,fabrika,bahçe ve iş yeri ya da hiç farketmeksizin kamuya açık alanlarda, su sızıntısı’nın yeri belirlenip en az hasarla onarmak ve tamir işlemini yapmak olmalıdır. Su sızıntısı,su kaçağı 2 farklı yol üzerinde çıkmaktadır.Sıkça görülen sorunlar temiz su boruları ve pek hoş sonuçları olmayan gider borularında.Öyleki iki durumda da sıkıntı farklı boyutlara ulaşa bilmektedir.

Su Kaçağı Cihazların Sıhhi Tesisatçılık Üzerindeki Etkisi

Günümüzde altın çağını yaşayan teknoloji de,evin her yerini kırıp döküp tamir etmenin hiç bir anlamı kalmamıştır. Her türlü su kaçağı bulma işlemi yapan bu aletler gereksiz masrafların ve zaman kaybını ortadan %100 olarak kaldırmayı başarmıştır.Sadece kaçağın sesini dinleyerek belki de sizin tahmin etmediğiniz yerlerde ek sorunların da bularak tamir edilmesi sağlar, alacağınız su kaçağı servis hizmetinin faydalı olduğunun bir diğer kanıtıdır.

%100 Firma Garantili Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti

İlk olarak su kaçaklarını iki bölümde araştırmak gerekmektedir. Bunun en önemli sebebi de direkt olarak sorunun kaynağına inme ve tespit etmedir.Her iki problemde de kırmak ve dökmek başınıza gelmesi beklenen en son dendurumlardandır.Pratik ve kolay bir yöntem varken neden dolanbaşlı bir yoldan gidesiniz.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Su Kaçağı Bulma İndirimli Fiyatlar
Author Rating
51star1star1star1star1star
Su Kaçağı Tespiti,Su Kaçağı Tespiti