İçeriğe atla

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Tamiri

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Tamiri
Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Tamiri

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Tamiri,Kırmadan Su Kaçağı Tamiri,Kırmadan Su Kaçağı Onarımı,Kırmadan Su Kaçağı Firması,Kırmadan Su Kaçağı Bulma,Firmaları,Ustası..!

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Tamiri

Eski alışkanlıklarınızı bir kıyıya bırakıp, kırmadan su kaçağı bulan Ygn Tesisat ile tanışın! Yetki sahibi su tesisat ustalarından meydana gelen kadromuz su kaçağı belirlenmesi gerçekleştirme amacıyla kameralı sistemler kullanmaktadır. Kadromuzdaki su kaçağı belirlenmesi ekibinin asıl görevi, arızalı bölgeyi kamera ile denetim etmesinin sonrasında su kaçağını bulmasıdır. Daha sonrasında belirleme edilen problemli bölgeye profesyonelce onarım yapmasıdır. Ygn Tesisat yapısında su kaçağı bulmaya yarayan tüm cihazlar mevcuttur. Misyonumuz; konut ve ticari alanlarda ortaya gelen su sızıntılarının konumunu belirleyip, en az hasarla onarımını tamamlamaktır.

 

Su Tesisatında Kaçak Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Tesisat borularında su kaçağı olmasından şüpheleniyorsanız yazımızda vereceğimiz küçük ipuçlarını takip ederek evinizdeki problemli bölgeye bulmanız kolaylaşaçaktır. Öncelikli olarak bozukluğun soğuk su tesisatında kaynaklandığını düşünüyorsanız, dairenin ana vanasını kapatıp bir kaç saat beklemelisiniz. Su kaçağı, alt kattaki komşunuzun tavanından sular damlasına şeklinde görüne bilir. Kapatılan ana vananın sonrasında damlayan sular hala azalmadıysa,sıcak su borularından kaynaklandıgını söyleyebiliriz. Kaçağı gidermek amacıyla kombinin altında sıcak su vanasını kapatıp bekleyiniz. Uygulama tekrardan cevap vermiyorsa ve pis su borularında kaçak bulunduğunu düşünüyorsanız, şüphelendiğiniz boruları bir kaç gün kullanmadan beklemeniz gerekmektedir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Tamiri

Su Kaçağı Firmaları
Su Kaçağı Firmaları

Hangi Dairenin Su Kaçırdığını Bilmiyorsanız:

Söz hususu su kaçağının hangi daireden kaynaklandığını bilmiyorsanız ve üst kattan damlayan bir su akıntısı varsa; problem üst kattan kaynaklanıyor olabilir. Ancak üst kattaki komşunuz bozukluğun kendi tesisatından kaynaklanmadığını iddia ediyorsa o vakit ne yapmalısınız? Başka bir tarif verecek olursak üst katınızda iki daire bulunduğunu varsayalım. Sorun teşkil eden sıkıntının hangi daireden kaynaklandıgını bilmiyorsanız ne yapmalısınız?

Sızıntıların kaynakladığı yeri bulamamak kuşkusuz pek çok problemi yanında getirebilir. Sızıntıyı unutup kendinizi komşularınızla tartışıyorken bulabilirsiniz. Her ne olursa olsun hal gerektiğince can sıkıcı ve kızdırıcı bir hal alabilir. Böyle bir halde yapmanız gereken şey; sakinliğinizi koruyarak havalandırma boşluğundan bakmak ve hangi daireden su sızdığını tespit ve gözlemlemek gerekir. Tespit edemediyseniz Ygn Tesisat kaliteli cihazlarla su kaçağınının nerde oldugunu kolayca tespit edecektir.Su tesisat sisteminizdeki arıza ve kaçaklar için firmamızı arayıp hızlıca yardım alabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti : http://ygnsukacagitespiti.com

Su Kaçağı Bulma : http://ygnsukacagitespiti.com

Su Kaçağı Tamiri : http://ygnsukacagitespiti.com

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Tamiri
Author Rating
51star1star1star1star1star
Su Kaçağı Tespiti,Su Kaçağı Tespiti