İçeriğe atla

Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti
Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Gün geçtikce zamanın her alanında ve sektöründe oldugu gibi su tesisat sektöründe de teknolojik cihazlar kendini yenileyerek ve gelişerek karşımıza cıkmaya devam ediyor.Kırmadan cihazla su kaçağı tespiti yapmakta tamamen bu teknolojiye bağlı.Eskiden alışmış oldugumuz su kaçağı tespiti çalışmalarını artık çok gerilerde bırakan firmamız kırmadan su kaçağı tespiti yapan sektördeki nadir firmalardandır.En kalite su tesisat ustalarınından seçilen ekiplerimizle hizmet vermeye devam eden firmamız.İstanbul,Bursa,Kocaeli,İzmit ve Bolu’da hizmet vermeye devam etmektedir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Ekiplerimiz su kaçağı tespiti için kameralı kaçak tespiti cihazları kullanmaktadırlar.Bu cihazlar sayesinde evinizde hiç biryeri kırmadan su borularındaki kaçakları kolaylıkla tespit edebilmektedir.Bu tarz bir çalışma hem ev sahibinin işini kolaylaştırmakta hemde tadilatsız bir işlem kolaylıkgı saglamaktadır.Ayrıca diger usullere göre ucuz olan bu sistem daha çok tercih edilmektedir.Eger evinizde veya bulundugunuz binada su kaçağı sorunu yaşıyorsanız mutlaka firmamızla iletişime geçip cihazla su kaçağı tespiti yaptırmalısınız.

Hangi Daireden Su Kaçağı Var ?

Bazen su tesisat boruları binaya öyle karmaşık bir şekilde döşenirki.Su borusu patladıgı zaman duvardan akan suyun nerden geldigini bulmak çok zorlaşır.Böyle durumlarda cihazla su kaçağı tespiti yapmak hem daha saglıklı hemde garantili çözümdür.Kırmadan su kaçağı bulma işlemi yapan bu cihazlar sayesinde eskiden oldugu gibi duvarları yıkmaya ve kırmaya hiç gerek kalmaz.Eger su tesisat borularınız karmaşık  bir şekilde döşenmişse mutlaka cihazla su kaçağı bulma işlemi yaptırın.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

Su kaçağı tespiti için bir çok yöntem kullanılmaktadır.

1: Tahmin yürütülerek yani parke ve duvarları kırarak su kaçağı bulma

2: Termal kamera ile Su kaçağı tespiti

3: Su borusu kamerası kullanarak su kaçağı bulma

4: Su borusuna verilen gazı izleyerek su kaçağı bulma

5: Boyalı su kullanarak su kaçağı tespiti

6: Akustik dinleme yaparak su kaçağı tespiti

7: Kimyasal ilaç kullanarak su borusu tamiri

8: Nemli ortamları bularak su kaçağı tespiti

9: Cihazla su kaçağı tespiti

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Kırılan ve Patlayan Su Borusunun Tamirini Yapıyormusunuz ?

Su tesisat kaçağı tespiti yaptıktan sonra su borularında ki arıza ve tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz.Firma olarak su kaçağı tespiti hizmetlerimiz 2 yıl garantilidir.Sizde su kaçağı tespiti ve su kaçağı bulma hizmetlerimizden 2 yıl garantili olarak faydalana bilirsiniz.

Parke Altında Ki Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır ?

Parkelerin altında şilte dediğimiz malzeme bulunur..Buda su kaçağını tespit etmemizde yani dinleme yapmamızda baya engel çıkartmaktadır.Fakat gelişen cihazlar sayesinde parke altında ki su borusu patlamasını,su sızıntısını ve su kaçağını kolayca bula bilmekteyiz.

İstanbul,kocaeli,izmit ve Bursa ilinde Kırmadan su kaçağı tamiri hizmetleri vermekteyiz.Su Kaçağı tespiti konusunda uzman ve profesyonel ekip 7/24 hizmetinizde…! Arayın sorunlarınıza çare bulalım.Garantili hizmet..!

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti
Author Rating
51star1star1star1star1star

Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti” üzerine bir yorum

  1. Mustafa der ki:

    Kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti aldım gayet başarılılar tavsiye ederim

Yorumlar kapalı.

Su Kaçağı Tespiti,Su Kaçağı Tespiti