by

Kaçak Su Tespiti

Kaçak Su Tespiti
Kaçak Su Tespiti

Kaçak Su Tespiti

Kaçak su tespiti firması olarak istanbul,bursa,kocaeli ve izmit’de hizmet vermekteyiz.Su tesisatlarınızda meydana gelen su kaçaklarını kırmadan ve yıkmadan bulan bir firma olarak sizlere ek bir masraf çıkartmıyoruz.Kaçak su tespiti uzmanlık ve profesyonellik isteyen bir iş dalıdır.Her usta ile su kaçak tespiti yaptıramazsınız.Evinide ve bulundugunuz mekanda ek bir masraf ve tadilat işi çıkartmadan su kaçağı tamiri yaptırmak istiyorsanız firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Kaçak Su Tespiti Nasıl Yapılır ?

1: Kameralı su kaçağı tespiti.

2: Termal kamera ile su kaçağı tespiti.

3: Boyalı su ile kaçak su tespiti.

4: Kimyasal ilaçla su kaçak tespiti.

5: Cihazla su kaçağı tespiti.

 

Kırmadan Kaçak su Tespiti Nasıl Yapılır ?

Firmamız su kaçağı ve kaçak su bulma konusunda en yeni teknolojileri kullanan bir firmadır.Su kaçağı tespiti yapan firmalar arasında en gelişmiş cihazları kulanan profesyonel ekiplemiz kırmadan su kaçağı tespiti yapa bilmektedir.

Binanızda bulunan paslanmış su borularını duvarları ve seramikleri kırmadan kameralı ekipmanlarla tespit eder ve hiç bir yeri kırmadan su kaçağının oldugu su borusunu bulur.Bu şekilde arıza yapmış yada patlamış su borusunu degiştirir.Garntili hizmet veren ekiplerimiz yıkmadan kırmadan sorununuzu hızlı bir şekilde çözüme kavuşturur.

Kameralı Kaçak Su Tespiti Nasıl Yapılıyor ?

Uzman ekiplerimi su kaçağı yaşanan bina geldiklerinde yanlarında en yeni su kaçağı bulma cihazlarıyla gelirler.Su tesisat borularının geçtiği yerleri tespit etmek için kullandıkları kızıl ötesi kamera ile duvarları kırmadan kamera ile duvar için deki su borularını tararlar.

Kamera ile duvarları taradıktan sonra su kaçağı olan su borusunu tespit edip işaretlerle.Böylelikle su kaçağı tespiti işlemini gerçekleştirmiş olurlar.Daha sonra su borusunu bulundugu duvar içinden çıkartarak yeni su borusu ile degiştirip işleme son verirler.Tüm bu işlem 2 ila 3 saat içinde tamamlanır.

 

Kaçak Su Tespiti Fiyatları

Su kaçak tespiti için eskiden su kaçağı ustasına çok yüksek paralar ödeniyordu artık durum böyle degil.Teknolojinin gelişmesiyle kaçak su tespiti daha profesyonel bir şekilde ve çok para harcamadan çözülür durmuma geldi.Çünkü eski ustalar su kaçağı tespiti için haftalarca süren çalışma yapmak zorunda kalıyordu.Şimdi ise su kaçağı bulma işlemi için haftalarca tadilat ile ugraşmaya gerek yok.

su kaçak tespiti fiyatları için istanbul içinde tüm semt ve bölgere aynı üçret politikasını uygulamaktayız.Yani istanbul içinde nerde olursanız olun firmamızdan aynı fiyata hizmet alabilirsiniz.Su kaçağı tespiti fiyatlarımız 99 tl olup istanbul içinde her semt için geçerlidir.

 

Su Kaçağı Nerelerde Olur ?

1: Soğuk su tesisat kaçağı.
2: Sıcak su tesisat kaçağı.
3: Kalorifer tesisat kaçağı.
4: Pis su tesisat kaçağı.
5: Derz arası kaçağı.
6: İzolasyon kaçağı.

Ayrıca duvar içlerinde,banyoda,mutfakta,fayans aralarında vb. Yerlerde su kaçağı meydana gele biliri.

 

 

 

 

 

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Kaçak Su Tespiti
Author Rating
51star1star1star1star1star