by

İstanbul Logar Açma,Firması

İstanbul Logar Açma,Firması
İstanbul Logar Açma,Firması

İstanbul Logar Açma,Firması

İstanbul Logar Açma,Firması,Tıkalı Logar Açma,Logar Açma,Logar Açma Firmaları,Logar Açma İstanbul,Logar Açma Fiyatları..İstanbul Logar Açma Hizmeti…

YGN TESİSAT ,LOGAR AÇMA HİZMETLERİ

Logar tıkanıklığı açma amacıyla firmamızdan destek temin edebilirsiniz.Ygn Tesisat tıkalı olan logarları, kameralı aygıtlarla görüntüleyerek problemin kaynağını, nasıl tıkandığını, açılması amacıyla nelerin yapılması veya yapılmamısı bilgilerinin oluşturulması, bilgisayar destekli kameralı aygıtlar ile görüntüler, belirlenen problem sonuçunda, logar açma aygıtlarımız ile tıkanıklığı hızlıca açarız.

logar-açma-firmaları
İstanbul Logar Açma,Firması

Logar Neden, Niçin Tıkanır ?

Logarlar, binalarda sarfedilen atıkların biriktiği ve içersindeki atıkları kanalizasyona ileten atık depolarıdır.

Tuvalet kağıtları, ıslak peçeteler ve mendiller, poşet, çocuk bezleri, pedler, plastik sert cisimler gibi tuvalete atılmaması icaba eden cisimlerden ötürü tıkanır.
Moloz parçaları, harç çimento gibi katılaşan maddelerin atılması sonucu ilede tıkanır.
Logar’ın içe çökmesinden ötürü yada kırılma sonucuda tıkanır.
İski ye bağlı kanalların tıkanması sebebi ile, logarların geri taşmasına sebep olabilir.

Logarın Yeri Nasıl Bulunur ?

Logar girişlerinin konumunun belli olmaması Ygn Tesisat firması için problem değildir. Özel dedektörlerimiz vasıtası ile logarların konumunu direk belirleye biliyoruz. Bina genelide kaç adet logar varsa hepsini ayrı ayrı buluyoruz, logar yeri belirlenmesi amacıyla firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Teknik Cihazı Olmayanlara Logar Açtırmayın !

Kameralı ve görüntülemeli aygıtlar, logarınızın nasıl tıkandığını yansıtan teknoloji harikası aygıtlardır, kameralı aygıt fiyatlarının yüksek olması, her tesisat firmasının satın alıp kullanabileceği aygıtlar değildir, logar tıkanıklığında, rastgele bir tesisatçı çağırıp yalnızca tıkanıklığı açtırarak, kamera ile görüntüleme yaptırmazsanız, logarınız tekrar,tekrar ve tekrar tıkanır ve ek masraflara zahmete yol açar.

Logar kanalların içersinde, gitmeyen atık yağlar vakit içersinde tekrar logarın tıkanmasına sebep olabilir ve kötü kokuları engellemek amacıyla logarları yıkamak gerekli olabilir. Logarlardan gelen kötü kokuların önlenmesinde net çözüm olarak logar yıkama Ygn teisast firmamızca uygulanmaktadır.Tüm müşterilemize logor yıkma konusu tavsiye etmekteyiz.

istanbul-logar-açma
İstanbul Logar Açma,Firması

İstanbul’un Bütün Semtlerine Tek Fiyat logar Açma Hizmeti Vermekteyiz !

Logar tıkanıklığı açma hizmeti veren Ygn Tesisat, Merkezi İstanbulda olmak suretiyle, Türkiye’nin birçok ilinde Kırmadan yıkmadan profesyonel aygıtlarla İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine tek fiyata logar açma hizmet vermektedir. Bizleri arayarak randevu alabirsiniz, aynı gün servis hizmeti temin edebilir logar arıza ve açma derdinden kurtula bilirsiniz.

 

İstanbul Logar Açma

Logar Açma Hizmetleri,Logar Açma Şirketi,Logar Açma Ustası,Logar Açma Tesisatcısı,Logar Açma

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
İstanbul Logar Açma,Firması
Author Rating
51star1star1star1star1star