İçeriğe atla

tavandan su akıyor ne yapmalıyım

Tavandan Su Damlıyor

Tavandan Su Damlıyor,Tavandan Su Akıyor,Tavandan Su Sızıyor,Tavandan Su Damlıyor Ne Yapmalıyım,Tavandan Su Akıyor Ne Yapmalıyım

Tavandan Su Damlıyor

Tavandan su damlıyor tarzında çok şikayet alıyoruz.Bir çok ev sahibinin başına gelen tavandan su damlaması sorunu malesef su tesisat arızalarından meydana gelmektedir.Su tesisat tamiri  için firmamızdan destek alabilirsiniz.Kırmadan su tesisat tamiri yapan ekiplerimiz evinize zarar vermeden su damlama sorununu çözüme kavuşturacaklardır.

Tavandan Su Akıyor Ne Yapmalıyım ?

Eger bulundugunuz bina apartman veya site ise ilk yapmanız gereken komşunuzu arayıp tavandan evime su akıyor diye söyleyip,bir an önce tüm su vanalarını kapatmasını istemelisiniz.Burda dikkat etmeniz gerek bir konu sadece su vanaları değil kalorifer vanalarınında ayını şekilde kapatılması gerekmektedir.Eger komşunuz evde yoksa bunu sizin yapmanız gereke bilir.Genelde kolidorlarda dolap içinde bulunan su tesisat vanalarını çıkıp kapatmalısınız.Daha sonra su kaçağı tespiti konusunda uzman bir firmadan yardım almalısınız.

Firmamız istanbul başta olmak üzere ,kocaeli,izmit,bolu ve bursa da tüm bölge ve semtlere hizmet vermektedir.7/24 hizmet veren firmamızı istediğiniz saat ve zamanda arayıp su kaçağı tespiti,su tesisat tamiri ve arıza sorununuz için yardım ve destek alabilirsiniz.

Kırmadan su kaçağı tespiti yapan ekiplerimiz en kısa sürede adresinize ulaşarak su tesisat arıza tamirinizi yapacaklardır.Garantili ve kaliteli hizmet sunan firmamızın tüm çalışmaları güvence altındadır.Sizde kaliteli ve garantili hizmet almak istiyorsanız mutlaka firmamızla iletişime geçiniz.

Tavandan Su Damlıyor, banyo damlıyor, banyodan su damlıyor, tavandan su damlaması, tavandan su akıyor ne yapmalıyım, tavandan su akması nasıl önlenir

Benzer Sorun ve Arızalar İçin Firmamızdan Yardım Alabilirsiniz 

Tavandan Su Damlıyor,
banyo damlıyor,
banyodan su damlıyor,
tavandan su damlaması,
tavandan su akıyor ne yapmalıyım,
tavandan su akması nasıl önlenir,

 

 

Üst Komşudan Dairemize Su Akıyor

Üst Komşudan Dairemize Su Akıyor

Üst Komşudan Dairemize Su Akıyor

Üst Komşudan Dairemize Su Akıyor .Bazen hiç umadıgınız anda su tesisat arızaları çıkabilir.Bina içinde bulunan su borularınız zaman içerisinde paslanıp veya cürüyüp patlayabilir.Bazende sizin bulundugunuz dairede sorun olmaz ama üst komşunuzun dairensinden su akabilir.Yada bir bakarsınız yukarı kattan evinize su akıyor .Yani üst komşunuzun su borusu patyala bilir.

Tavandan su akıyor ne yapmalıyım ?

Eger komşunuzun dairesinden evinizin içine dogru su kaçağı varsa büyük ihtimal su borularından biri veya bir kaçı patlamış olabilir. Burda ilk yapmanız gereken üst komşunuzu arayıp su vanalarını acilen kapatmasını istemelisiniz…Eger üst komşunuz dairesinde degilse çıkıp su vanalarını kendiniz kapatmalısınız.

Daha Sonra su kaçağı tespiti konusunda uzman bir firmayla irtibat kurup su kaçağı olan bölgeyi tamir etdirmelisiniz.Yanlız su kaçağı tespiti yaptırmadan önce bilmeniz gereken bu işte uzman bir firmayla çalışmak sizin yararınıza olacaktır.Çünkü normal su tesisatçısı çağırırsanız inanın başınız çok ağrır.Su sızıntısı tespiti öyle kolay bir iş degildir.Normal su tesisatçısı su kaçağını bulmak için su borularının geçtiği nerdeyse tüm bölgeyip kırıp ,yıkıp su kaçağını bulmaya çalışır.Bu taraz bir çalışma size çok pahalıya patlar.Evinizde haftalarca tadilat yapmak zorunda kalırsınız.O yüzden hiç önermeyiz.

Üst komşumdan su akıyor

Firmamız su sızıntısı tamiri konusunda yılardır hizmet vermektedir.Yani ekiplerimiz işinde profesyonel ve uzmandır.Çünkü Ustalarımız su kaçağı tespiti için hiç bir yeri yıkmaz ve kırmazlar.Kullandıkları ekipmanlarla,yani son teknolojik cihazlarla su kaçağı tamiri ve tespiti yaparlar.Bu yöntem su tesisat tamiri yaptıran müşteri açısında oldukca faydalıdır.Hem evinde tadilat işi çıkmaz hemde büyük masraflara yol açmaz.Üst komşumdan su akıyor diyorsanız firmazı arayıp ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

Üst kattan su sızıntısı,konusunda uzman olan ustalarımız anında sorununuzu çözecek ve sizi büyük bir dertden kurtaracaklardır.Yukarı kattan su akıyor ne yapacagımı bilmiyorum derseniz,firmamızı acil olarak araya bilirsiniz ustalarımız adresinize ulaşana kadar ne yapmanız gerektiği konusunda sizi yönlendireceklerdir.Haftanın her ğünü 7/24 hitmet veren ekiplerimiz istanbul,izmit,bursa ve kocaeli’nde tüm setmlere hizmet götürmektedirler.

Firmamızı istediğiniz her gün ve saatde , araya bilirsiniz.Üst Komşudan Dairemize Su Akıyor,yukarı kattan su akıyor,tavandan su akıyor ne yapmalıyım,üst komşumdan su akıyor,üst kattan su sızıntısı,gibi acil sorunlarınızda firmamız hizmetinizdedir.

 

Daireme Su Sızıyor Ne Yapmalıyım

Daireme Su Sızıyor Ne Yapmalıyım
Daireme Su Sızıyor Ne Yapmalıyım

Daireme Su Sızıyor Ne Yapmalıyım 

Daireme Su Sızıyor Ne Yapmalıyım Ev,işyeri,villa ve bulundugunuz sitede çoğu zaman başımıza gelen sorunlardan biride su sızıması sorunudur.Bu sorunla birlikte peşpeşe diger sorunlarda baş göstermektedir.

Rutubet oranının artması,bulundugunuz ortamda nem oranının artması,duvarların terlemesi,mutfak ve diger odalardaki dolaplarım rutubetlenmesi gibi,sorunlar yaşaya biliriz.

Daireme su sızıyor ne yapmalıyım ? Sorusu burda çok önemlidir.Çünkü bu sorunu çözmek çok önemlidir aksi takdirde su sızıntısı artdıkca başınız daha çok ağrıyacak ve sorunlarınız daha da büyüyecektir.Su sızıntısı olayını farketdiğinizden itibaren hiç vakip kaybetmeden bu problemi çözmeniz gerekmektedir.

Daireme su sızıyor,sorunun bir çok nedeni olabiliri,üst kattan akan su şikayeti,olabilir.Veya üst kattan su akıyor nereye şikayet edeyim diye bilirsiniz.Tavandan su akıyor ne yapmalıyım diye bilirsiniz.Banyo tavanından su akıyor olabilir.Yada üst katın tuvaleti akıyor kime gideyim nasıl yardım alayım diye bilirsiniz. Su sızıntı konusunda bu tarz sorunlar yaşıyorsanız firmamızı arayıp acil yardım alabilirsiniz.

Öncelikle su sızıntıları temiz su borularından olacagı gibi ,su sızıntısı pis su giderindende olabilir.Firmamız bu konularda deneyimli ve profesyonel bir ekipden oluşmaktadır.İlk yapmanız gereken telaşa kapılmadan evinizdeki tüm su vanalarını kapatmanız olmalıdır.

Eger üst komşunuzdan su sızıntısı varsa onuda acil olarak uyarıp su vanalarını kapatmasını söylemeniz gerekmektedir.Eger üst komşunuz evde yoksa komşunuzun site veya apartman kolidorunda bulunan su vanalarını kapatmanız en dogru hamle olacaktır.

Su vanalarını kapadırken gider vanalarınıda kapatmayı unutmayın.Yani su tesisatında bulunan tüm vanaları kapatdıgınızdan emin olun.Kalorifer vanalarıda bunun içindedir mutlaka kapatın.

Su Sızınsıtısı Kim Tamir Eder ?

Bu konu ve soru çok önemlidir..Çünkü su sızıntısını su tesisatçıları tarafından tamir edilir.Fakat burda dikkat etmemiz gereken en önemli konu  su tesisatçısının seçimi konusudur.Eger eki usul çalışan bir su tesisat ustasıyla bu yaşadıgınız sorunu çözmeye kalkarsanız başınız çok agrırı.Peki neden ?

Çünkü binanızda su kaçağı tespiti yapmak için kırmadık duvar ve yer bırakmaz..! Buda size çok masraf ve külfet çıkartır.En fazla 3 saat içinde bitecek bir tamir ve su tesisat işlemi,haftalarca süre bilir.Buda size daha pahalıya malolur..Su sızıntısı tespiti yaptırırken seçeçeginiz firma ve usta çok önemlidir aman dikkat.

Tavandan Su Akıyor Ne Yapmalıyım ?

tavandan su akıyor ne yapmalıyım
tavandan su akıyor ne yapmalıyım

Peki ne yapmalıyım diyorsanız bunun için işinde uzman olmuş bir firma bulmanız gerekir.Aradıgınız su tesisatçısına kırmadan su kaçağı tespiti yapabiliyormusunuz diye mutlaka sorun.Eger su kaçağı tespiti işlemini kırmadan yapamıyorsa bu firmadan uzak durun.Yok kırmadan su kaçağı tespiti yapıyoruz derlerse ozaman referans mutlaka isteyin.

Biz yıllardır kırmadan su sızıntısı tespiti yapan bir firmayız.Bir çok referans ve çalıştıgımız bir çok müşterimiz var.Firma olarak istanbul başta olmak üzere,Bursa,Bolu,Kocaeli ve İzmit Bölgesinde tüm semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz.

Dairenizde su sızıntısı sorunu yaşıyorsanız firmamızdan profesyonel ve kalite hizmet alabilirsiniz.Ekiplerimiz en kısa sürede su sızıntısı probleminizi çözecek kapasite ve bilgiye sahiptirler.Su sızması sorununda ekiplerimizden yardım ve destek alabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti,Su Kaçağı Tespiti