by

Cihazla Tıkanıklık Açma

Cihazla Tıkanıklık Açma
Cihazla Tıkanıklık Açma

Cihazla Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma,Lavabo Tıkanıklık Açma,Tuvalet Tıkanıklık Açma,Wc Tıkanıklık Açma,Kanalizasyon Tıkanıklık Açma,Gider Borusu Tıkanıklık Açma,Pimaş Tıkanıklık Açma,Tıkanıklık Açma İstanbul,Tıkanıklık Açma Bursa,Tıkanıklık Açma Hizmetleri.YGN TESİSAT

TIKANIKLIK AÇMA

Tıkanıklık açma servis hizmeti veren firmamız, servis araclarımız ile kırmadan ,dökmeden ve yıkmadan tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, pimaş, logar, rögar ve kanal tıkanıklığı açma hizmeti verir. Firmamız başta merkez İstanbul olmak suretiyle, Adana,Konya,Antalya,İzmir, Ankara ve Bursa da şubeleri bulunun kurumsal tesisat firmasıdır. Bizleri arayarak tıkanıklık sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Cihazla Tıkanıklık Açma

 

Tuvalet-tıkanıklık-açma
Cihazla Tıkanıklık Açma

Cihazla Tıkanıklık Açma

Tıkanan Tuvaleti Açma Nasıl Yapılır ?

Tıkanan tuvaletlerin nasıl tıkandığını kavrayabilmek amacıyla kameralı görüntüleme aygıtları kullanırız, bu aygıtlar vasıtası ile tıkanan tuvalet giderleri görüntülenir ve tıkanan nesnelerin ebatına göre, robot aygıtımız tıkalı olan alana araya girmek süretiyle görüntüler ve sorunu tespit eder. Kırma ve yıkma olmadan oldukça ilerlemiş teknoloji harikası aygıtlarımız ile tuvalet tıkanıklık problemini hızlıca çözer ve tamir işlmlerini gerçekleştiririz.

Tıkalı Gider Borusu Nasıl Açılır ?

Binalarda en çok yaşanan hatalarin başında tesisat borularında yaşanan tıkanıklıklar geliyor. Bu problem yaşamı tam manasıyla kabusa dönüştürüyor. Yaşanan bu problemdan kurtulmanın en kolay yolu firmamızdan hizmet alabilmektan geçiyor. Firmamız teknolojiyi yakından izleyerek en kaliteli hizmeti sizlere sunuyor. Son teknoloji ile geliştirilen robot aygıtlar ile yaşanan bütün problemleri kısa bir müddet içersinde ortadan kaldırıyor ve sizi dertden kurtarıyoruz.

Cihazla Tıkanıklık Açma

Tıkanan Lavabolar Nasıl Açılır ?

Lavabo tıkanıklıkları, lavabolara atılan yağlı yemek, yemek atıkları ve çay çöpleri gibi atıklardan tıkanır, son teknoloji robot aygıtlar ile tıkalı olan lavaboları basitçe açıyoruz, kameralı görüntüleme aygıtlarımız ile de lavabo giderleriniz görüntülenerek mümkün değişik ne hatalar varsa görüntülüyoruz, belirlenen bütün problemleri tesisat hatalarını sizlere raporluyoruz.

Pimaş Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Pimaş borularının tıkanıklığı amacıyla sistem özellikli kameralı aygıtlarımız ile pimaş borularının kameralı aygıtlarla görüntüleriz, görüntüleme ardından pimaş hattınızı tıkayan maddeler ayrı ayrı inceliyoruz hangi aparatla pimaş açma prosedürü yapılacaksa kararı veriyoruz, akabinde robotla tıkanıklık açma aygıtlarımız ile hızlıca pimaşları açarız.

Kanalizasyon tıkanıklığı yaşanan bölge amacıyla firmamız görüntüleme aygıtları ile tıkanan bölgenin denetimi sağlayarak mümkün tıkanıklığa sebep olan nesneleri görüntüler ve tıkanan nesnelerin kütlesine göre gider açma aygıtı kullanarak tıkanıklığı açmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığı açan firmamız katiyen borulara, tesisata zarar vermez. Tıkalı olan birçok gideri açan ekipmanımız ile hizmetinizdeyiz.

Cihazla Tıkanıklık Açma

ROBOTLA – TIKANIKLIK AÇMA

Tıkanıklık-açma-istanbul
Cihazla Tıkanıklık Açma

Cihazla Tıkanıklık Açma

Kanalizasyonlar Neden Tıkanır ve Nasıl Açılır ?

Bina da sarfedilen tuvaletlere erimeyen cisimlerin atılması kanalizasyonları tıkar
Lavabolara dökülen yağlı yemek bundan sonraları pis su giderlerini borularını ve kanalizasyonu tıkar..Sanayi olan bölgelerde, pis su giderlerine atılan kumaş bez parçaları, poşet ve hacimli kimmeşru atıklar kanalizasyonu tıkamaktadır.

CİHAZLA – TIKANIKLIK AÇMA

CiHAZLA-TIKANIKLIK-AÇMA
Cihazla Tıkanıklık Açma

Cihazla Tıkanıklık Açma

Kanalizasyonu Nasıl Açarız ?

Tıkanıklık açma aygıtlarımız katiyen tıkanan borulara zarar vermemektedir. Kanalizasyon tıkanıklığını açtığımız gibi tuvalet, lavabo, pimaş borularında ortaya gelmiş beton harç gibi genetik bir tıkanıklık söz hususu bulunduğunda da görünümlü aygıtlarımız vasıtası ile tıkalı olan bölgenin isterseniz sizlere kamera kaydı yaparak da sunabiliriz.

Kullandığımız robot aygıtlar vasıtası ile kırmadan kanalizasyon borularında ki tıkanıklığı hızlıca açıyoruz, tıkalı olan kanallarda yaşanan birçok bozukluğu eksper ekibimiz sizlere rapor olarak sunmaktadır. Merkezi İstanbul da olan firmamız, Türkiye’nin birçok ilinde şubeleri bulunmaktadır. İşinde lider tesisat firması olarak siz kıymetli müşterilerine 7/24 hizmet sunmaktadır.

Bir kanalizasyon tıkanması ile gelen usta eger robot kullanmıyorsa yani teknoloji kullanılmadan tahliye borularının değişmesine izin vermeyin. Kanalizasyon hatalarında doğru tespit, yüksek maliyete lüzum kalmadan kalıcı çözümler verir. Bina ve saniyesel işletmelerin kanalizasyon hatlarında temizlik çalışmaları profesyonel ekipmanlar ile uygulanmaktadır. Yemek yağlarının sebep bulunduğu pis su tıkanmalarına geçici çözümler yerine , basınçlı kanal yıkama makineleriyle ilk gün ki gibi temizleme olanağı sağlıyoruz.

Girilmesi zor yerler basınçlı kanalizasyon temizleme hortumu boru etrafına yuva yapmış yağları sökerek temizler. böylece yüksek maliyetler ödeyip zara etmezsiniz.Genelde imalathanelerde karşımıza çıkan hal atık mamüllerin atık su tahliye borusundan gidilerek boruların genelinde daralma ortaya gelmesidir. İşletmeniz çalışır durumdayken kanalizasyon düzeneğinin baştan ayağa hijyenik duruma getirilmesini müşterilerimize tavsiye ediyoruz.

Kanal açma atık su tesisatlarında boru içersinde detaylı sebeplerden ötürü alana gelen tıkanmaları tıkanıklık açma adı verilir. Arada sırada kanalizasyon borularının tıkanması, kimi vakit de daire içersindeki pimaş tıkanması halinde kanal açma tekniklerine müracaat edilir. Genellikle yağmur yağınca kanal borusu tıkanması daha sık olur. Çatılarda toz, kuş tüyü vb. atıkların yağmur sırasında suyla beraber gidere akması ile alana gelen yağmur gideri tıkanıklığı kanal açma makinesi ile açılır.

Bina ana pimaşın da tıkanıklık olması halinde robotla kırmadan açılan giderlerde istisnai olarak çökmeler ve eğimsizlik problemleri de olabilir. Kanal görüntüleme kamerası ile boru amacyı görerek pimaşın neden tıkandığını görebilirsiniz.

Çoğu vakit zemin katlarda inşaat esası yapılırken gider borusu iyi sabitlenmediğini beton dökülünce ya oynar eğimi bozunur ya da pimaşlar birbirisinden ayrılırken içine beton dolar. İki durumda da tıkanıklık açılsa da yine problem yaşanabilir. Arızalı alanın değişmesi demek borunun komple değişmesi demektir. Buda büyük tadilat ve maliyet manasına gelir.

Fakat kırmadan kanal açma robotu ile tıkanıklık açılmasa da görüntüleme robotu bize nerenin bozuk oldugunu bulunduğunu gösterir. Dedektörle bozuk olan bölge nereye tekabül ediyorsa tam manasıyla işaretlenir. En azından maliyet üçte birine düşer ve az yer kırılır.

İki rögar arasında geçişi gerçekleştiren kanal borularında devamlı yağlanmayla karşılaşabilirsiniz. Yüksek basınçlı su ile temizleme prosedüre yapan makineler boru çeperini kaplayan yağları söker. Sürekli kanal açma robotunu kullanmak mecburiyetinde kalmazsınız. Tıkanan tuvalet borularında ya da lavabo borularında sizlere kalıcı ve net çözümler sunmaktayız.

Ters eğim şeklinde döşenen boru içersinde pimaş yıkama yapılarak eskisi gibi hijyenik bir gider borusuna sahip olursunuz. Bir defa tıkanan gider boruları ilerde eskisinden daha az zarar verecek bir biçimde tıkanma yapacaktır. Bu hatalarin kafasınızı ağrıtmaması amacıyla atık su gider borularınızın ilerde fazla sorun yaşamamak için muntazam bir biçimde periyodik olarak temizletin.

Kanalizasyon borunuzun içersinde ne gibi hata sonucur var görmek ister misiniz? Kameralı kanal açma makinamız vasıtası ile kağıt, peçete, beton gibi taşlaşmış pis suların taşmasına alan veren maddeleri kırmadan açmak lazım olur. Bu atık maddeler belediyenin kanalizasyon borularına gitmeden binanın atık su gider borularında rastgele bir yerde birikme yaptığında doğrudan en alt katın tuvaletinden ya da banyosunda geri taşma yapar.

Üst katlar tuvaleti kullandıkça bodrum civarındaki dairenin giderlerinden su geri gelmeye başlar. Bu kanalizasyon suyu baskınlarını engellemek amacıyla bodrum kat dairelerin kanal borularını ayrı bir hat biçiminde çekmek lazım olur.Eger ayrı bir hat çekilirse en alt katda oturan kat sakinleri daha az problemle karşılaşır ve bina içerisinde tatsızlık ve huzursuzluk olmaz.

a- Doğru eğimin verilip verilmediği

b- Boru içersinde beton, kağıt ya da katı rastgele bir maddenin kalıp kalmadığı

c- Kanalizasyona gidene kadar boru içersinde rastgele bir kırık ve çatlak olup olmadığı

Cihazla Tıkanıklık Açma

Kanal Açma Yöntemi Nedir ?

1. Hazırlıklar
2. Bulaşık Sabun ve Sıcak Su Yöntemi
3.Piston Yöntemi
4. Tel Portmanto Yöntemi
5. Tesisat Yılan Yöntemi
6. Vakum Yöntemi
7. Enzimler Yöntemi
8. Pişirme Soda ve Sirke Yöntemi
9. Kirma Yöntem

CİHAZLA TIKANIKLIK AÇMA

Summary
Review Date
Reviewed Item
Cihazla Tıkanıklık Açma
Author Rating
51star1star1star1star1star