by

Banyo Su Kaçağı Tespiti

Banyo Su Kaçağı Tespiti
Banyo Su Kaçağı Tespiti

Banyo Su Kaçağı Tespiti

Çok zaman banyo içindeki fayans aralarında kararmalar meydana gelir hatda banyo içinde küfleşmeler oluşur.Küf ve fayans aralarındaki kararmalardan kurtulmak için bir çok çözüm ararız.Kullanmadıgımız detarcan ve ilaç kalmaz sonunda pes ederiz.Oysaki farkında olmasakta su tesisat sistemimizden ötürü bu sorunları yaşarız.Çok ev sahibi bunu bilmez ve fayasnları kırdırıp yenisi ile degiştirmeye giden bir yol izler.

Fakat yeni fayanslarda kısa bir süre sonra tekrar kararma ve küf yapmaya başlar.Sorunu bilmeyen ev sahibi en sonunda ya evi satar yada bu durumu kabullenip pes eder.Oysa ki işi bilen bir ustaya sorsa hiç bir yenileme,kırma ve yıkma işlemi yapmadan bu dertlerden kurtulacaktır.

Firmamız banyo su kaçağı tespiti hizmetini kırmadan ve extra masraf çıkartmadan uygun fiyatlara çözüme kavuşturmaktadır.Eger banyo dolaplarınız ve fayanslarınız rutubep,küf ve kararma yapıyorsa mutlaka bizimle iletişime geçip hizmet alabilirsiniz.

Banyo Su Kaçağı Bulma
Banyo Su Kaçağı Bulma

Birbirinden profesyonel kadromuzla istanbul,kocaeli ve bursa içinde tüm setmlere su kaçağı,su sızıntısı,tespiti hizmetleri vermekteyiz.Su tesisat sisteminizle alakalı her türlü tamir ve ustalık işlerini uygun fiyatlara kırmadan ve yıkmadan hızlıca çözmekteyiz.

Banyo Su Tesisat Tamiri

Banyo içinde bulunan su tesisat sistemi çok önemlidir.Bize gelen şikayetlerin çoğunda banyodan alt kata su damlıyor ve akıyor şeklindir.Eger evinizde bunun gibi bir sorun yaşıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçin.Su kaçağı sorunlarınızı maddi zarara ugramadan anında çözelim..!

Banyo Su Kaçağı Bulma

Alt komşunuza banyodan su akıyorsa sorununuz büyük demektir.Hem kendi tesisat hasarını tamir ettirmeniz hemde alt komşuya verdiğiniz zararı ödemek zorunda kalırsınız.Kırmadan alt komşunuza akan ve damlayan su kaçağını nokta atışı ile bulup tamir etmekteyiz.

Banyo Su Tesisat Tamiri
Banyo Su Tesisat Tamiri

En yeni teknik cihazlarla yani kızıl ötesi kameralı cihazlarla su tesisat borularında ki arızayı anında tespit etmekteyiz.Bu cihazlar sayesinde hiç yeri kırmadan su kaçağı tespiti yapmakta ve uygun fiyatlara çözüme kavuşturmaktayız.Firmamız haftanın hergünü 24 saat hizmet vermektedir.Garantili hizmet alamak ve kaliteli işçilikten faydalanmak istiyorsanız mutlaka su tesisat işleriniz için firmamızı arayıp bizlere ulaşın..Sizlere en kısa sürede yardımcı olalım…!

Summary
Review Date
Reviewed Item
Banyo Su Kaçağı Tespiti
Author Rating
51star1star1star1star1star