İçeriğe atla

Banyo duvarları küf oldu ne yapmalıyım

Banyo duvarları küf oldu ne yapmalıyım
Banyo duvarları küf oldu ne yapmalıyım

Banyo duvarları küf oldu ne yapmalıyım

Duvarları küf oldu ne yapmalıyım,tavan küfü nasıl temizlenir,banyo tavanındaki küf nasıl önlenir,duvardaki küf nasıl yok edilir,evdeki küf kokusu nasıl giderilir…?

Banyo duvarları küf oldu ne yapmalıyım ?

Öncelikle sorunun temeline inmeniz lazım.Banyo duvarları küf oldu ne yapmalıyım sorusunun cevabını bulmak için banyo neden küf yapıyor ve çok rutubetli oluyor sorularına cevap aramak sizi küf ve rutubet sorunundan kurtaracaktır.

Bilindi üzere suyun oldugu yerde küflenme ve rutubetlenme olur.Demekki su yüzünden banyomuz ve evimizde küf oluyor.Peki güzelde bu su nerden gelipde küf ve rutubet yapıyor ? İste asıl soru bu çünkü bina içinde akar sular,nehirler  yok ki küf yapsın..

Her binanın içinde su tesisatı var su tesisat boruları gizli su kaçağı ve sızıntısı yaptıgı zaman duvarlarda küflenme yapar.Bu oturma odanızda da olabilir banyonuzda da.Sonuçda gizli su kaçağının farkında olmadıgınız için evde rutubet artı bina eskidi veya dışkaynaklı bir olay sanırsınız.Oysaki durum hiçde öyle degildir…

Su tesisat sisteminizdeki borular yada sadece tek bir borunun arızalanması sonuçu evinizde,salonda,banyoda veya mutfakta duvarlarda küf ve rutubetlenme sorunu yaşarsınız.Peki bu sorunu çözmenin yolu nedir ? Öncelikle su tesisat işinden anlayan iyi bir usta bulmalısınız.Bu ustaya su kaçağı tespiti yaptırmalısınız.Arıza yapmış su borusunu buldurmalısınız.Ozman sorunu kökünden çözersiniz.

Evdeki küf kokusu nasıl giderilir ?

Banyo-mutfak-yatak-odası-salon-küf-rutubet-kokuyor-ne-yapmalıyım

Banyo tavanındaki küf nasıl önlenir ?

Su kaçağı tespiti

Ygn su kaçağı firması olarak yaklaşık 15 yıldır bu tarz sorunları çözmekteyiz.Banyo duvarları küf oldu ne yapmalıyım diyorsanız firmamızı arayıp su kaçağı tespiti yaptırmalısınız.Biz hiç bir yeri kırmadan su kaçağı bulma hizmetleri vermekteyiz.Buyüzden su kaçağı bulma işi hem daha ucuz hemde daha aza masraflı oluyor.Diger ustalar gibi heryeri kırıp ,yıkıp, döküp atmıyoruz.Garantili hizmet veriyoruz.

  • Banyo duvarları küf oldu ne yapmalıyım,
  • tavan küfü nasıl temizlenir,
  • banyo tavanındaki küf nasıl önlenir,
  • duvardaki küf nasıl yok edilir,
  • evdeki küf kokusu nasıl giderilir..

Bunun gibi sorunlar yaşıyorsanız firmamızı 7/24 arayıp ustalarımızdan yardım alabilirsiniz.İstanbul,bursa,kocaeli ve izmit bölgesinde her semte hizmet veriyoruz.!

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Banyo duvarları küf oldu ne yapmalıyım
Author Rating
51star1star1star1star1star
Su Kaçağı Tespiti,Su Kaçağı Tespiti